Parimad live kasiino mängusaated 2020. aastal

Live kasiino mängusaated ehk live-mängušõud on jõudnud ka Eesti kasiinodesse. Need kasiino mängusaated pakuvad mängijatele eriti lustlikku mängukogemust.

Live diileriga mängude valik kasvab pidevalt, uusi mänge on näha mitmete online kasiinode fuajeedes ja sellega võib väga rahul olla.

Kui sulle meeldivad erinevad telemängud, siis võib kindel olla ka selles, et alates eelmisest aastast on live kasiinol sulle pakkuda tunduvalt enam kui kunagi varem, kuna mängusaated ja telemängud on nüüd jõudnud ka live kasiinodesse.

Need uued tele- ja ka lauamängudel põhinevad mängusaated tõmbavad sind koheselt mängu, ja otsepildi kaudu mängu juhtivad saatejuhid teevad kogu selle elamuse veel paremaks. Ja mis kõige parem – kui televisioonis jooksevad telemängud vaid kindlatel kellaaegadel, siis internetis toimuvad live kasiino mängusaated kogu aeg, 24/7.

Live kasiino mängusaated ehk telešõud


Suhteliselt äsja välja tulnud live kasiino mängusaated on mängijate seas juba ka suurt populaarsust kogunud. Ära võiks mainida Evolution Gaming mängusaated nagu näiteks Võta või Jäta, Monopoly Live, Dream Catcher, Mega Ball ja samuti Lightning Dice ja Lightning Roulette. Evolution Gamingu kõrval on kasiino mängusaadete tootjana kiiresti populaarsust kogumas ka Eestist alguses saanud ja siiani Eestis tegutsev ettevõte Playtech. Playtech on välja andnud live kasiino mängusaated nagu näiteks Spin A Win, Hi-Lo Live, Age of Gods Roulette.

Kõik need uued interaktiivsed mängud pakuvad sulle kui mängijale võimalust kogeda uudset mängusaates osalemise võimalust ilma kodust lahkumata. Ning sul on alati võimalik reaalajas suhelda nii saatejuhi kui ka kaasmängijatega.

Kus mängida parimaid tele- ja lauamängudel põhinevaid live-krupjeega mänge?

Juba mõnda aega on Eesti online kasiinodes võimalik näha ka uusi tele- ja lauamängudel põhinevaid live diileriga mänge. Need live kasiino mängusaated loodi suuremas osas 2019. aastal, aga mõned neist on loodud juba varem, mõni aga on alles äsja meie live kasiinodesse saabunud.

Osale mängusaadetes Betsafe kasiinos

Betsafe’is on olemas kõik mängutootja Evolution Gaming poolt loodud live kasiino mängusaated. Nimedest võiks ära mainida Monopoly Live, Dream Catcher, Lightning Roulette, Lightning Dice, Võta või Jäta, Football Studio ja just äsja välja tulnud Mega Ball.

500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Betsafe pakub uutele liitujatele reaalajas krupjeega mängimiseks ka boonusraha, mida võiks kindlasti ära kasutada.

Live kasiino mängusaated Olybetis

Olybeti live mängude valik on üldiselt küll pisut väiksem, aga mängida on võimalik suhteliselt samadel mängusaadete laudadel.

€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Hetkel küll puudub veel Evolutioni uus mäng Mega Ball, aga tõenäoliselt lisatakse valikusse juba üsna pea seegi.

Optibeti live kasiino mängusaated

Ka Optibetis on olemas kõik samad live kasiino mängusaated. Optibet korraldab tihtipeale ka erinevaid kampaaniaid näiteks Monopoly Live või Lightning Roulette mängu mängijatele, mille raames on võimalik saada tasuta spinne.

€ 1 000 boonus.

Populaarseimad live kasiino mängusaated

Live kasiino mängusaated ühendavad kasiinomängu põnevuse ja võiduvõimaluse telesaate lõbusa atmosfääriga. Eelnevalt mainisime mitmeid erinevaid mängusaateid ja kasiino telemänge, aga vaatame nüüd neid kõiki pisut lähemalt.

Mega Ball

Mega Ball

Mega Ball on hetkel tõenäoliselt kõige uuem live kasiino mängusaade, mis on lõbus hüpleva palliga ülikiire mäng, milles on ülisuured võidukordajad. Ja kui me ütleme ülisuured, siis seda nad just ongi. Maksimaalselt on mängus võimalik võita kuni 1,000,000x enda panus. Mäng tuli välja alles 24. aprill 2020 ja ühendab endas elemente mitmest erinevast mängutüübist – bingo, loterii ja mänguautomaadid.

Kui soovid mänguga lähemalt tutvuda, siis suundu näiteks Betsafe’i ja uuri järele, mida see live kasiino mängusaade endast kujutab.

500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Mega Ball RTP on 95.4% ja 95.05% vahel.

Võta või Jäta

Võta või Jäta

Võta või Jäta (inglise keeles Deal or No Deal) on tuntud mäng ka Eesti televaatajatele, kuna see telemäng on jooksnud Eesti telekanalitel erinevatel ajahetkedel ja erineva saatejuhiga. Mängus on 26 kohvrit, igas mingi rahasumma, millest mängija mängu saades peab esmalt valima ühe. Seejärel aga peab ta ülejäänud kohvrite seast leidma üles kohvrid, milles oleks sees võimalikult väiksed summad. Seda selleks, et pankur talle pidevalt võimalikult suuri pakkumisi mängu enneaegseks lõpetamiseks teha saaks.

Pikemalt me sellest mängust siin rääkima ei hakka, kuna see peaks olema kõigile üsna tuttav. Kui aga tahad meenutust, loe meie Võta Või Jäta mängu ülevaadet.

Võta või Jäta RTP on on 95.42%.

Monopoly Live

Monopoly Live

Monopoly Live on meie arvates üks kõige ägedam live kasiino mängusaade üldse. Seda eelkõige seetõttu, et ta ühendab endas lõbusa telemängu, õnneratta ning monopoli lauamängu. Ja mitte ainult, monopoli lauamäng toimub 3D animatsioonidega suurel ekraanil.

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Enne boonusvooru jõudmist on mäng suhteliselt sarnane õnneratta mängudele, millest räägime juba hetke pärast. Aga boonusvoor on selles mängus üliäge.

Loe Monopoly Live tutvustust siin.

Monopoly Live RTP on 96.23%.

Õnneratta mängud

Dream Catcher & Spin a Win

Tegemist on kahe erineva õnneratta mänguga, õnneratta mängusaatega, mis on oma olemuselt üsna sarnased. Dream Catcher on Evolution Gamingu poolt loodud õnneratta mäng – tegemist on esimese õnneratta mänguga internetikasiinodes üldse. Spin a Win on aga Playtechi poolt välja antud analoogne live kasiino mängusaade.

Mõlema mängu puhul on ekraanil suur õnneratas, mille paneb keerlema saatejuht. Reeglid on lihtsad ja mängimist saab alustada kohe pärast mängu avamist. Mängija ülesanne on valida välja number või numbrid, millel ta arvab või loodab, et õnneratas peatub, ning väljamakse teostatakse vastavalt selle, kus ratas tegelikult peatus. Näiteks kui panid panuse number 2 peale, siis saad tagasi oma raha kolmekordselt. Kui panustasid aga numbrile 40, saad raha tagasi 41-kordselt (ehk siis sinu panus pluss sinu panus korda number, millel ratas peatuma jäi).

Õnnerattal on samuti on olemas boonus-keerutuse kordaja kohad (2x ja 7x), mis võivad anda veel eriti suuri võite. Sinna pidama jäämisel antakse vastav võidukordaja järgmise keerutusega saadavale numbrile.

Playtech Spin a Win mängus on lisaks olemas võimalus ka kolme erineva kõrvalpanuse tegemiseks – paaris, paaritu või kordaja segment.

Dream Catcher RTP on kuni 96.58% (vahemikus 90,57% kuni 96.58%) ning Spin a Win RTP kuni 97.22% (vahemikus 90.67% kuni 97.22%).

Live Football Studio

Live Football Studio

Live Football Studio on pisut teist tüüpi mängusaade, mis ühendab endas väga, väga lihtsat kahe kaardiga mängu ning reaalajas toimuvate reaalsete suurliigade jalgpallimängude kommentaare.

€ 1 000 boonus.

Mäng ise on ülilihtne – sul on vaja ära arvata milline kahest kaardist on suurem, või siis on tegemist viigiga. Tegemist on mängusaatega, kus põhirõhk on reaalajas jalgpallikommentaaridel, mille kõrvale sa siis väiksed panuseid teha saad.

Live Football Studio RTP on 96.27%.

Blackjack Party

Blackjack Party

Blackjack Party mäng on nagu nimigi ütleb blackjacki mängusaade, kus kaks otsepildis karismaatilist TV-stiilis saatejuhti tervitavad sind sellesse ainulaadsesse sotsiaalsesse blackjacki lauda.

Tegemist on Evolution Gamingu mänguga, mis on vähemalt hetkel ainuke kasiino mängusaade või kasiino telemäng, kus on kaks saatejuhti. See aga tähendab seda, et loba saab ajada saatejuhtidega veel lihtsamalt kui üheski teises mängus.

Kuigi tegemist on vaid seitsmekohalise lauaga, siis mängus on olemas ka Bet Behind funktsioon, mis laseb sul panustada mõnele teisele mängijale ja samal ajal ise saatejuhiga edasi muliseda.

Blackjack Party RTP on 99.64%.

Lightning Roulette

Lightning Roulette

Lightning Roulette on Evolution Gamingu poolt loodud interaktiivne ruletimäng. Kas seda ja ka järgmisi mänge saab päriselt mängusaateks pidada või on tegemist lihtsalt innovatiivse ruletimänguga, see jääb kõigile endile otsustada.

Aga tegemist on ägedate animatsioonidega ja kuni 500x võidukordajaga ruletimänguga, mis ei tohiks külmaks jätta ühtki ruletisõpra.

Loe mängu lähemat tutvustust siit.

Lightning Roulette RTP on 97.3%.

Quantum rulett

Quantum Roulette Live

Ka Playtech on välja tulnud mingis mõttes sarnase ruletimänguga. Nii nagu Lightning Ruleti puhul antakse ka Quantum Roulette Live puhul enne igat kuuli liikuma lükkamist ühele kuni viiele numbrile 50 kuni 500x võidukordaja. Mis aga selle mängu veel huvitavamaks teeb on see, et lisatud on ka üks juhuslikult aktiveeruv sündmus nimega Quantum Boost, mis suurendab ühte või kõiki kordajaid veelgi.

Quantum Roulette Live RTP on 97.30%.

Lightning Dice

Lightning Dice

Lightning Dice mängu võiks teoreetiliselt nimetada sama seeria mänguks nagu on Lightning Roulette. Tegemist on Evolution Gamingu toodanguga ning asja disain ja kontseptsioon on samuti sarnane. Siin aga panustad sa kolme täringu punktide summale ning mingitele võimalikele punktisummadele antakse iga täringuviske alguses ka kuni 1000x võidukordaja.

Lightning Dice RTP on 96.21%.

Age of Gods rulett

Age Of The Gods Roulette (Playtech)

Playtechi loodud mängude hulka kuulub ka seeria mänge, mille üldnimetus on Age of the Gods. Playtech on aga välja tulnud ka samanimelise live ruleti mänguga.

Age of Gods Roulette on stiilselt disainitud mängusaade, milles on 3D ruletiratas ja lihtne panustamise võimalus. Aga nagu juba eeldada võis, siis see live kasiino mängusaade sisaldab endas ka päris mitmeid lisasi. Näiteks on mängus lisaks kõigele muule olemas ka neli erinevat progressiivset jackpotti.

Stuudio taust on mõjutusi saanud muistetest jumalatest ja mütoloogiast.

Age of the Gods Roulette RTP on 95.73%.

Mis on live kasiino mängusaated?

Live kasiino mängusaated on krupjeega mängud, millesse on aga lisatud telemängude lisasi ja üritatud kõike pisut huvitavamaks ja sotsiaalsemaks teha. Live kasiino mängusaated võib põhimõtteliselt jagada kaheks – esiteks reaalsetel telemängudel põhinevad mängusaated ning teiseks originaalsed live kasiino mängusaated.

Päris telemängudel põhinevad mängud

Päris telemängul baseeruv live kasiino mängusaade on näiteks Võta või Jäta, mille loomisel on üritatud telemängu üsna täpselt järele teha. Esmalt toimub saatesse saamise voor ja õnne korral hakkad sa seal kohvreid valima.

€ 1 000 boonus ja 100 tasuta spinni.

Liiga palju päris telemängudel põhinevaid mängusaateid veel tehtud ei ole, samas eelnevalt mainitud Dream Catcher ja Spin a Win on samuti tegelikult vähemalt osaliselt reaalsetel telemängudel põhinevad, kuna tegemist on ju põhimõtteliselt õnneratta mängudega.

Originaalsed live kasiino mängusaated

Originaalsed live kasiino mängusaated on loodud mängutootjate endi poolt kasutades sellegipoolest ideid tihtipeale ka reaalselt eksisteerivatest saadetest. Näiteks Monopoly Live – tegemist on vägagi originaalse mängusaatega, samas see mäng on ideid laenanud nii õnneratta telesaatest kui ka kasutanud ära monopoli lauamängu.

Live kasiino mängusaade, mida võiks pidada üsna originaalseks, on ka näiteks Live Football Studio ja miks mitte ka Blackjack Party.

Live kasiino mängusaated – miks neid proovida võiks?

Kui sind varem pole reaalajas krupjee vastu mängitavad mängud väga ligi tõmmanud, siis live kasiino mängusaated võiks seda muuta. Seda seetõttu, et tegemist on väga mõnusa mängukogemusega ja lisaks võimalusele võita on seal ka rohkem meelelahutuslikke aspekte kui tavapärastest live-diileriga mängudes. Live kasiino mängusaated on samal ajal meelelahutus kui ka võimalus võita suuri auhindu.

Lisaks võiks nende boonuseks pidada ka fakti, et sul ei ole enne mängima asumist vaja selgeks õppida mängu reegleid või strateegiaid, tavaliselt on mängud piisavalt lihtsad juba eos ja sinu eesmärgiks nende mängimisel võiks olla eelkõige live kasiino kogemuse nautimine. See teeb nii Monopoly Live kui ka teised mängusaated ja live kasiino telemängud väga heaks võimaluseks just uutele mängijatele, kes otsivad midagi tavapärasest erinevat.

Järgnevalt toome välja veel mõned head põhjused, miks live kasiino mängusaated lahedad on:

 • mõnusalt kujundatud stuudiod ja kaasahaaravad mängud
 • suured auhinnad, mis võivad olla suuremad kui näiteks sinu 500x panus
 • reaalajas hea kvaliteediga ülekanded
 • mängud, mis on juba eos loodud meelelahutuseks
 • kõrvalepõige traditsioonilistest mängudest
 • ideaalsed mängud algajatele

Kuidas live kasiino mängusaated töötavad?

Mängusaadetest osa võtmine on sama lihtne kui mistahes muu live krupjeega kasiino lauaga liitumine. Kui mitmed traditsioonilised krupjeega lauad ei pruugi olla avatud 24/7, siis live kasiino mängusaated on tavaliselt käimas kogu aeg. Seda eelkõige ühel põhjusel – neid ei ole hetkel veel liiga palju ja kuna neid mängitakse väga paljudes erinevates kasiinodes, siis on neis alati piisavalt palju mängijaid ja kasiinodel on põhjust need lauad alati avatuna hoida. Saatejuhid vahetuvad iga natukese aja tagant, aga laud on avatud kogu aeg.

Live kasiino mängusaade tuleb koos stiilse loba ajava saatejuhi ja tavaliselt ka uudse stuudiokujundusega.

Kuidas live mängusaatest osa võtta?

Mängusaates osalemine on sama lihtne kui tavalises lauas mängimine. Peamine vahe on vaid selles, et mängusaate reeglid on tihtipeale lihtsamad kui tavalised live mängude reeglid.

Võrreldes aga televisioonis toimuvate telemängudega on live kasiino mängusaade ja selles osalemine tunduvalt lihtsam. Mängusaated toimuvad kogu aeg ning mängust osa võtmine on võimalik kõigi jaoks. Näiteks Võta või Jäta telemängu saab vaid käputäis inimesi ja neist veel väiksem osa pääseb päriselt kohvreid valima. Võta või Jäta mängu mängimisel kasiinos on aga tõenäosus saates kohvreid valima saada tunduvalt parem.

Mängusaates osalemiseks tee järgmist:

 • Vali välja kasiino, kus sa mängida soovid. Meie soovitaksime omalt poolt järgmisi kasiinosi:
  500€ boonus
  10€ live kasiino boonus
  € 1 000 boonus.
  € 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
 • Ava kasiinos konto. Ükspuha millisest live diileriga mängust me räägime, nende mängimiseks on esmalt kindlasti vajalik kasiinos konto loomine ning seejärel ja oma esimese sissemakse tegemine. Alles seejärel on võimalik välja valida mäng, mida sa mängida soovid.
 • Tee kasiinosse oma esimene sissemakse. Kui sa tahad saada kasiinolt ka live kasiino mängusaadete mängimiseks boonusraha, siis hetkel parim pakkumine selleks on Betsafe kasiinol.
 • Ava live mängude rubriik ja leia sealt mängusaade, millest sa osa tahaksid võtta.
 • Esmakordsel mängusaatega liitumisel palutakse sul valida endale ka kasutajanimi, mida kasutades saad sa seal vestlusakna kaudu krupjee ja teiste mängijatega suhelda.
 • Kvalifitseeru põhimängu. Kui enamikes mängusaadetes oled sa põhimõtteliselt põhimängus kohe, siis mõnes üksikus mängus on sinna esmalt vaja ka kvalifitseeruda. Eraldi mängu kvalifitseerumine on vajalik eelkõige just Võta või Jäta mängusaates. Siin pead sa esmalt valima välja oma panuse suuruse ning seejärel keerutama üksteise järel kolme õnneratast. Iga õnneratas peab seisma jääma kuldses sektoris, ning kui see juhtub, pääsed sa kohvreid valima. Samas enne kohvrite juurde jõudmist teed sa veel mõne keerutuse, saamaks teada milline on kohvritesse peidetud kõige suurem summa.
 • Ja lihtsalt mängi. Juhul kui mõne mängusaate puhul midagi peaks segaseks jääma, siis saad alati lisainfot küsida krupjeelt või siis avada mängu infoakna, kus samuti kogu vajaminev info peaks olemas olema.

Live kasiino mängusaated mobiilis

Mängusaateid on võimalik mängida ka nutitelefoni kaudu ning kõik töötab üsna sarnaselt nagu kasutades mängimiseks oma arvutit. Küll peab aga mainima, et need mängud on väga hea pildikvaliteediga ja kõige etem on neid siiski mängida võimalikult suure ekraaniga. Võimalus mängusaadetes soovi korral osaleda ka mängides oma mobiilis on aga kindlasti väga hea boonus.

Live kasiino mängusaated vs klassikalised live diileriga mängud

Vaatame korra veel üle – mis on klassikaliste live mängude ja kasiino mängusaadete vahe? Klassikalised mängud nagu näiteks live blackjack või live rulett on tavaliselt standardsete reeglitega, mis ei erine palju samade mängude mänguautomaatide versioonidest. Samas tuleb tunnistada, et viimasel ajal on tunduvalt huvitavamaks muudetud ka blackjacki ja ruleti mängud, lisades ka neisse mängusaadete edevust. Paari neist mängudest ka juba mainisime.

Peamiseks vaheks klassikaliste mängude ja mängusaadete puhul võiks pidada parema meelelahutusliku aspekti olemasolu ning olenevalt täpsemast mängust ka võib-olla mingi kiiksu juurde lisamist. Kuigi ka tavaliste krupjeega mängude puhul on proovitud mõelda meelelahutusele, siis mängusaadete puhul on see nende lahutamatuks osaks.

Kas live kasiino mängusaated on ausad?

Kasiinode mängusaadete tootjad peavad nende loomisel järgima täpselt samu ettekirjutusi nagu nende eelkäijad. Mänge kontrollitakse kolmandate osapoolte poolt ning näiteks Eesti kasiinod tohivad kasutada vaid mänge, mis on ka vastavad sertifikaadid saanud, tõestamaks nende ausa mängu põhimõtetest kinnipidamist.

Oleme mänginud mitmeid mängusaateid ka ise ja meelde on jäänud hetked Monopoly Live mängust, kus on näha olnud mitmeid inimesi, kes „valede tulemuste” järjestikusel esinemisel kohe kasiinot süüdistama kukuvad. Samas, kui nad saavad boonusmängu kahel järjestikusel keerutusel ja mõlemad boonusmängud annavad ka sadade kordade suurusi võite, siis ei ütle keegi, et see ei ole tõenäoline. Tõde on see, et mängud on juhuslikud ning juhuslikkus tähendab ühtasi ka seda, et ette võib tulla väga pikki n-ö kuivi perioode kui ka võiduperioode.


eestikasiino.com

Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...