8 Parimat kasiinot live pokkeri mängimiseks

Live pokker on meelelahutuslik mäng, mille reeglite õppimine võtab vähe aega. Loomulikult on vaja enda jaoks selgeks teha strateegiad ning tõenäosused, kuid suures pildis on alustamine kiire. Live pokker on oluliselt meelelahutuslikum, kui tavaline online pokker, ning see on ka peamiseks põhjuseks, miks selle populaarsus on kasvamas.

Järgnevalt vaatame üle 8 kõige populaarsemat Eesti kasiinot, kus saab live pokkerit mängida:

Kasiino
#1Unibet
#2Olybet
#3BetSafe
#4CoolBet
#5Optibet
#6TonyBet
#7HighRoller
#8Chanz

Miks mängida just live kasiinos

Live kasiino pakub võimalust videopildi vahendusel osa saada praktiliselt kõikidest lauamängudest. Tegemist on oluliselt meelelahutuslikuma ning realistlikuma kogemusega, mis muudab kogu tegevuse nauditavamaks.

Erinevad versioonid

Peamiselt on kõik live kasiino pokkerimängud Texas Hold´Em baasil, kuid harva võib leida ka teisi versioone. Erinevate live pokkeri mängude vahel on erinevus sees ka RTP-s ehk tagasimakse protsendis. Erinevate pokkeri versioonide kohta saate lugeda meie lehelt.

Parem tagasimakse protsent

Mida kõrgem on tagasimakse protsent, seda suurem on ka teoreetiliselt teie võimalus võita. Kuna väljamakse protsendi kohta ei ole kindlat hulka jaotusi, siis on kogu arvutus teoreetiline. Tihti pakuvad erinevad live pokker mängud ka paremat tagasimakse protsenti, kui seda võrrelda tavaliste mängudega.

Huvitavad live pokkeri boonused ja pakkumised

Live pokkerile ei jagata just väga tihti erinevaid boonuseid, kuid siiski võib neid leida. Meie boonuste lehel on alati saadaval kõige värskemad ning paremad pakkumised, mida erinevad Eesti kasiinod jagavad.

Mis on live pokker?

Live pokker on krupjeega mängitav mäng, mille eesmärgiks on saada maksimaalselt hea käsi. Mida parem on teie käsi, seda suurem on ka võit. Võidu väljamaksetega on võimalik iga mängu juures eraldi tutvuda.

Mis vahe on live pokkeril ja online pokkeril

Live pokkeris mängib teie vastu päris inimene ehk krupjee, kelle tegevust teile videopildi vahendusel edastatakse. Online pokkeris on teie vastu arvuti, ning samuti on vajadusel võimalik mängida kiiremini.

Kuidas mängida live pokkerit?

Live pokkeri mängimiseks peate endale valima sobiva kasiino – soovituslikult koos tervitusboonusega. Peale seda tuleks leida maksimaalselt kõrge RTP-ga mäng ning loomulikult teha endale selgeks reeglid.

Live pokkeri strateegiad

Mida väiksem on maja eelis, seda suurem võimalus on teil võimalus võiduks. Küll aga sõltub palju ka sellest, millised käed teile jagatakse, ning millise käe saab krupjee. Muutujaid on palju, ning mängus peaks kasutama tõenäosusteooriat parimate käikude tegemiseks.

Põhiliste reeglite ülevaade

Live pokker toimub Texas Hold´Em reeglite alusel, kuid erinevates versioonides võivad olla ka väikesed variatsioonid. Kindlasti tuleks pokkeri reeglid hoolikalt läbi lugeda, ning enne panuste tegemist veenduda, et saite nendest aru.

Üldiselt jagatakse teile kaks kaarti, ning kõikidele mängijatele tuleb lauale 3+1+1 kaarti ehk kokku viis kaarti. Teie ülesandeks on seitsmest kaardist panna kokku parim võimalik kombinatsioon.

Live pokkeri nipid – võida diilerit

Nagu ka kõikide teiste mängudega on live pokkeris mõned nipid, mis võivad aidata teil võitude tõenäosust suurendada. Strateegiliselt korrektsed otsused aitavad vähendada kaotusi ning muuta mängu nauditavamaks.

Järgnevalt vaatame üle mõned peamised nipid, mis võivad teile kasulikud olla.

Jälgi tõenäosuseid

Kui peale flopi ehk esimese kolme kaardi jagamist on teil palju erinevaid võimalusi kombinatsioonide jaoks, siis tasuks jätkata. Kui teil on käes näiteks 88, ning lauda tuleb JQK, siis jätkamiseks ilmselt põhjust ei ole.

Ole kõrvalpanustega ettevaatlik

Kõrvalpanuste tegemine võib tunduda ahvatlev, kuid nende panuste korral on maja eelis oluliselt suurem. Pikas perspektiivis muudab need panused teie võiduvõimalused väiksemaks.

Leia kõrge RTP-ga mäng

Erinevad kasiinod ja mängutootjad pakuvad erineva tagasimakse protsendiga mänge. Soovitame alati valida maksimaalselt kõrge tagasimakse protsendiga mängud.

Parimad live pokkeri mängutootjad Eestis

Eesti kasiinodes on peamiselt kaks mängudetootjat, kes pakuvad live kasiino lahendusi.

Pragmatic Play – stiilsed mängud ja kõrge kvaliteediga videopilt.

Evolution – paljude mängijate lemmik – lai valik mänge ning laitmatu töökindlus.

Kokkuvõte

Live pokker on hea alternatiiv tavalisele online pokkerile. Mõningatel juhtudel on live krupjeega mängimine väga reaalne ning pakub kõrgel tasemel meelelahutust. Kindlasti peaksite endale paika panema ajalised ja rahalised piirangud, mida tuleb ka jälgida. Selliselt ei satu te liiga hoogu ning suudate õigel ajal lõpetada.

Korduma Kippuvad Küsimused

Live pokkerit saab mängida praktiliselt kõikides kasiinodes, mis pakuvad live kasiino funktsiooni. Olgu selleks Kanuuna, Olybet või hoopis Coolbet.
Kuna tegemist on küllaltki lihtsa mänguga, siis on reeglite õppimine lihtne ja mängudega alustamine kiire.
Krupjee vastu mängimine on alati meelelahutuslikum ning emotsionaalsem. Online pokker on kohati igavam ning ei paku nii palju rõõmu.
Jah, saate panused teha vaid nendele voorudele, milles soovite osaleda.

Your casinos will be cleared

Are you sure?