Kuidas valida parimaid uusi slotte?

Uusi slotte lisandub Eesti kasiinodesse pidevalt. Kuidas valida neist enda jaoks parimad uued slotid? Toome sinuni mõned punktid, millele tähelepanu pöörata: 

1. Tutvu uue sloti pakutavate funktsioonide ja boonustega

Paljud uued slotid pakuvad lisaks mängurõõmule ka erinevaid boonuseid ja funktsioone. Kui sulle meeldib näiteks boonuse ostmise võimalus, siis otsi uusi slotte mis seda pakuvad. 

2. Kontrolli uue sloti RTP väärtust

Reeglina soovitame mängimiseks valida võimalikult kõrge RTP uued slotid ehk keskmise tagasimaksega uued slotid, aga kui mängu RTP on juba vähemalt 96%, siis võiks seda selles osas juba üsna mõistlikuks valikuks pidada.

3. Kaalu uue sloti volatiilsust

Volatiilsuse valik oleneb juba palju sinu maitsest ja ka mängimiseks kasutatava rahasumma suurusest. Mida suurema summaga mängid, seda kõrgema volatiilsusega uusi slotte soovitame valida. Väiksema volatiilsusega slotid annavad võite keskmiselt tihedamini, aga võitude suurused on pisut väiksemad.

4. Vaata uue sloti temaatikat, graafikat, heli ja kujundust

Vali mängimiseks uus slot või uued slotid, mis sulle päriselt meeldivad. Kuigi kõik uued slotid on reeglina üsna hea disaini ja muljetavaldava taustamuusikaga, siis maitse on meil kõigil erinev ja sellest lähtuvalt tuleks kõigil enda jaoks valida just see mäng, mis kõige enam meeldib.

5. Loe meie uue sloti ülevaateid

Oleme sinu jaoks juba suurema töö ära teinud ning kirja pannud uute slottide olulisemad nüansid ning nende plussid ja miinused. Tutvu enne mängimist näiteks meie Narcos, 15 Crystal Roses ja Book of Dead sloti ülevaadetega.  

6. Loe meie kasiino ülevaateid

Analüüsime sinu jaoks põhjalikult kõiki Eesti kasiinosid. Meie kasiino ülevaatest leiad kõige uuema info kus kasiinos tasub mingeid uusi slotte mängida.

7. Määra eelarve ja mängi vastutustundlikult

Õnnel on slotimängudes oluline osa. Mängi vastutustundlikult ning parima elamuse saamiseks määra endale enne mängu algust kasiino eelarve ja pea sellest kinni.

Kas uusi online slotte on turvaline mängida?

Uue sloti turvalisus on kahtlemata valikul väga tähtsal kohal. Eestis litsenseeritud kasiinod pakuvad sulle vaid rangelt testitud RNG ehk juhuslike numbrite generaatori slotte. RNGd testib teiste hulgas rahvusvaheliselt tunnustatud sõltumatu agentuur eCogra.

Uued online slotid vs tuntud slotid: Kumba peaksid valima?

Uute slottide kasiinodesse jõudmine on alati põnev. Mida pidada silmas uute ja juba tuntud mängude mängimisel ja/või funktsionaalsusel?

Uued slotidTuntud slotid
Tihtipeale võib nende mängimiseks häid boonuseid leida Laialdaselt testitud ja täiustatud parima mängukogemuse jaoks
Uusi mänge on lahe proovida Neil on tihti mitmeid järjemänge
Parem mängitavus igas seadmes Lihtne leida sloti arvustusi ja teiste mängijate arvamusi
Uued funktsioonid ja mehaanikad Selleks, et tuhandete mängude seas silma paista, peab slot hea olema
Teiste mängijate tagasisidet mängu kohta pole veel palju leida Mobiiliversioonid võivad olla pisut kesisemad kui uutel mängudel
Mängijad ei tea veel kui tasuv võib uus slot olla Vanad mängud võivad mingi hetk igavaks muutuda

Uute online slottide uusimad trendid, boonused ja funktsioonid

Kui veel paar aastat tagasi võis mängud põhimõtteliselt jagada tavalisteks klassikalisteks slottideks, videoslottideks, kobarslottideks ja megaways slottideks siis nüüdseks on pilt juba oluliselt kirjum. Vaatame üle, mida põnevat on uutele slottidele vahe peal lisandunud:

Mitte ainult Megaways

Megaways mängud on siiani väga populaarsed ja erinevad mängutootjad kasutavad nende loomiseks Big Time Gamingu poolt loodud mehaanikat. Lisaks on mitmed mängutootjad ka enda uute mehaanikatega välja tulnud ja see on uute slottide valiku tunduvalt huvitavamaks teinud.

Võidukordajad

Üha enam on mängudesse hakatud lisama võidukordajaid. Mõnes uues slotis on võidukordajad vaid tasuta spinnide voorus, teistes on need sisse kirjutatud juba baasmängu.

Kuigi võidukordajaid on mängudes pakutud ka varem, siis viimase paari aasta jooksul on seda ideed uutes slottides kasutama hakatud tunduvalt rohkem kui kunagi varem ning neid kasutatakse erinevates mängudes väga erinevatel viisidel.

Langevad ja purunevad sümbolid

Uued slotid kasutavad üha enam ka langevate ja purunevate sümbolite mehhaanikat.

Järjest lisandub uusi slotte, kus sümbolid „kukuvad” ülevalt rullikutele ja võidu toomisel nad purunevad, tehes sellega ruumi koheselt mängulaua ülemisest osast lauale prantsatavatele sümbolitele.

Boonuse ostmise funktsioon

Viimase paari aasta jooksul on hakanud mängutootjad oma uutele slottidele lisama ka boonuse ostmise funktsiooni.

Kui tavaliselt võtab boonusmängu jõudmine aega keskmiselt umbkaudu 300 spinni, siis boonuse ostmise võimalus lubab mängijal  boonusmängu siseneda koheselt.

Boonusmängu hind on keskmiselt 100x panuse summa, kuid võib olenevalt mängust varieeruda 20x kuni 1000x panuse summa vahel.

Põnevad lisafunktsioonid

Enam ei ole slottides vaid tavalised rullikud, mis võiduliinide abil võite annavad. Uutele slottidele on lisandunud on hulk lahedaid mängufunktsioone, mis lubavad mängijal näiteks kaarti ära arvates või õnneratast keerutades oma võite suurendada.

Uute slotimängude parimad pakkujad

Sloti maailmas on juba välja kujunenud kõigile mängijatele tuntud rahvusvahelised mängude tootjad, ning nende valik tipptasemel uusi slotte täieneb pidevalt. Igal mänguloojal kujuneb välja oma käekiri ja pidevalt lisandub ka uusi mängustuudioid, kes valikut oma originaalsete ideedega veelgi rikastavad.

Uute slottide pakkujaPakkuja uued populaarsed slotid
Play’n’GoPandastic Adventure
NoLimit CityDevil’s Crossroad
Relax GamingBill & Coin
Pragmatic PlayCastle of Fire
Red TigerClover Craze

Parimad uued mobiilsed slotid Eesti mängijatele

Tehnika arengust ei ole puutumata jäänud ka kasiinod. Tänapäeval saavad mängijad oma nutiseadmes spinnida just seal kus tuju tuleb. Mobiilsed kasiinod pakuvad võimalust nautida kvaliteetset mänguelamust igal ajal. Järgnevalt vaatame üle parimad uued slotid mobiilis mängimiseks:

1. Mystery Reels Deluxe

Mystery Reels Deluxe on mängulooja Red Tiger uus slot 2024 aastal.

Mystery Reels Deluxe on mängutootja Red Tigeri uus slott, mis toob Las Vegase glamuuri otse sinuni. Lisaks kaunile graafikale saad siin kätt proovida põneva õnneratta lisafunktsiooniga. Mystery Reels Deluxe slotti saad mängida RedDice kasiinos.

2. Witches Tome

Witches Tome on uus slot 2024 aastal.

Witches Tome sloti tõi mängijateni Habanero. Tõeliselt ilusa graafikaga uues sloti mängus kutsub sõbralik nõid sind oma müstilisse koju. Rullikutel keerlevad nõiduslikud sümbolid ja vahe peal on ka nõid ise abiks parimate boonuste välja võlumisel. Witches Tome sloti maagiat saad kogeda näiteks Slotparadise kasiinos.

3. Over the Moon

Over the Moon on Eesti kasiino uus slot 2024 aastal.

Over the Moon on lõbus uus slott mängutootjalt Big Time Gaming. Kosmiliselt lõbus Megaways slot lennutab mängija kosmosesse. Osta boonus funktsiooni abil kihutad veelgi kiiremini suurte võitude poole. Proovi Over the Moon mängu Hillo kasiinos.

4. Blazing Wilds Megaways

Blazing Wilds Megaways on Eesti kasiino uus slot 2024 aastal.

Blazing Wilds Megaways on Pragmatic Play klassikaline uus slott. Veidi nostalgilises ja neoonselt helendavas mängus laienevad metsikud sümbolid üles poole, luues mängijale täiendavaid võiduvõimalusi. Proovi Blazing Wilds Megaways slotti Chanz kasiinos.

Aasta toob hulgaliselt uusi põnevaid slotte

Kõige enam tuleb tunnustada uute slottide mitmekülgsust. Valida on võimalik väga erinevat tüüpi mängumehaanikaga slottide vahel, erineva RTP ja volatiilsuse vahel.

Lahedaid lisafunktsioone on palju juurde tulnud ning soovi korral on võimalik väga paljudes uutes slottides boonusmäng ka osta.

Võimalik on leida palju uusi slotimänge, mille maksimaalne võit on 50 000x sinu panuse summa või isegi enam. Spinni, lõbutse ja võida!

Korduma Kippuvad Küsimused

2024. aastal on välja antud juba väga palju uusi mänge. Nendest võiks ära mainida näiteks Gigantoonz (Play'n GO), Gates of Valhalla (Pragmatic Play), Cazino Zeppelin Reloaded (Yggdrasil), Hazakura Ways (Relax Gaming), Get The Gold Infinireels (Red Tiger).
Uutes slotimängudes on väga palju on näha erinevaid mehaanikaid. Kui mõni aeg tagasi oli megaways kõva sõna, siis nüüdseks on erinevaid mehaanikaid juba tunduvalt rohkem. Näiteks võiks välja tuua Hold & Win. Samuti on suurem osa uutest mängudest pigem väga volatiilsed, samal ajal aga üsna suuri maksimaalseid võite pakkuvad. Tavapäraste rullikute asemel on väga palju näha langevaid ja purunevaid sümboleid. Lisaks on ühe uue funktsioonina paljudes uutes mängudes olemas "osta boonus" funktsioon.
Kõik Eesti kasiinod uuendavad oma mänguvalikut pidevalt ning lisavad uusi põnevaid slotte. Kõige uuemad slotid leiab kindlasti kõige uuematest kasiinodest nagu Hillo Casino, HighRoller ja RedDice kasiino.
Kasiinod pakuvad tihti uute slottide tutvustamiseks boonuseid, mis kehtivad ainult sellel slotil spinnides. See on super võimalus haarata hea boonus ning proovida põnevaid mänge!
Uusi slotte lisandub kogu aeg ning ka kasiinod täiendavad oma valikut pidevalt. Silma võiks peal hoida hooajalistel boonustel ja kampaaniatel nagu jõulud ja sõbrapäev. Just siis korraldavad kasiinod kõige heldemaid kampaaniaid kuhu on alati lisatud ka selle hooaja kõige uuemad ja paremad slotid.
Missuguste näitajatega slotti valida oleneb sinu panusest. Üldiselt soovitame võimalikult kõrge RTP-ga slotte, kus ka võiduvõimalus on suurem. Madalama volatiilsusega uuel slotil spinnides saad tihedamini väikeseid võite, samas kui kõrgem volatiilsus annab suuremaid võite, aga harvemini.

Teie kasiinod kustutatakse

Kas oled kindel?