”Hold and Win” slotid

Avasta parimad Hold & Win slotid Eesti kasiinodes

Hold & Win slotid, tuntud ka kui Hold & Spin või Link & Win slotid, on viimasel ajal üha suuremat populaarsust koguma hakanud. Millega on aga tegu ning millised on parimad Hold & Win slotid.

Hold and Win slotid

Apollo Pays

94
Volatiilsus
High
RTP
96.6%
Maksimaalne võit
x116030
Go to Chanz Vaata slotiülevaadet
21+ | Mängi vastutustundlikult| 15410.ee| Vaid uutele mängijatele. Boonusel on neli osa ja kasutada tuleb boonuskoode. Läbimängimise tingimused tuleb täita 30 päeva jooksul maksimaalselt 2€ panusega. 50 esimese spinni võidud on pärisraha.| Kehtivad reeglid ja tingimused

Jack Hammer

87
Volatiilsus
Low
RTP
97%
Maksimaalne võit
x3000
Go to Hillo Vaata slotiülevaadet
21+ | Mängi vastutustundlikult| 15410.ee| Kehtivad reeglid ja tingimused

Pirate Gold

67
Volatiilsus
High
RTP
96.5%
Maksimaalne võit
x32270
Go to Firespin Vaata slotiülevaadet
21+ | Mängi vastutustundlikult| 15410.ee| Ainult uutele mängijatele. Boonuse summa on võrdne sissemakse summaga (maksimaalselt 100 €). Boonuse vabastamiseks tuleb 25x läbi mängida boonus + sissemakstud summa / Minimaalne sissemakse summa on 25 €. Läbimängimisnõue tuleb täita 7 päeva jooksul.| Kehtivad reeglid ja tingimused

Parimad „Hold & Win” slotid

Hold & Win slotid on eksisteerinud juba üsna mitmeid aastaid. Kuigi enamik veebilehti väidavad, et esimene Hold & Win slot loodi Eesti juurtega mängutootja Relax Gaming poolt (Money Train), siis tegelikult tuli enne seda välja Pragmatic Play oma mänguga Pirate Gold.

Veel aastaid enne neid mänge tuli aga välja NetEnt oma mängudega Jack Hammer (2010) and Jack Hammer 2 (2013), mis kasutab enda sama tüüpi mehaanikat, nimetades seda aga terminiga Sticky Wins.

Aga enne kui me selle mängumehaanikaga lähemalt tutvume, vaatame üle tuntuimad Hold & Win mängud Eesti kasiinodes.

1. Apollo Pays – 96.6% RTP

Apollo Pays slot
RTP96.6%Minimaalne panus€0,20
Maksimaalne võit116 030xMaksimaalne panus€20

Kui paljudes mängudes on Hold & Win mängu boonusfunktsiooni osaks, siis Apollo Pays mängus on see juba põhifunktsiooniks. Tegemist on mängutootja Big Time Gaming uue mänguga, mis nägi ilmavalgust alles 2022. aasta veebruaris.

2. Money Train (RTP 96,20%) ja Money Train 2 (RTP 96.4%)

Money Train 2 slot
RTP96,20%/96.4%Minimaalne panus€0.10
Maksimalne võit20 000x/50 000xMaksimaalne panus€50/€20

Tegemist on Relax Gamingu poolt loodud “Osta Boonus” funktsiooniga mängudega, mille puhul boonuse ostmisel tõuseb mängu RTP koguni 98%-ni.

Hold & Win funktsioon on nende mängude boonusfunktsioonideks.

3. Thunderstruck Wild Lightning (RTP 96,10%)

Thunderstruck Wild Lightning slot
RTP96,10%
Minimaalne panus€0,20
Maksimaalne võit15 000xMaksimaalne panus€16

Thunderstruck Wild Lightning on loodud mängutootja Stormcraft Studios poolt koostöös Microgaminguga.

Saades rullikutele kuus äikese sümbolit, millel on võidusumma, algab Hold & Win funktsioon.

Maksimaalne võit selles mängus on 15 000x sinu panus.

4. Game of Thrones Power Stacks (RTP 96.2%)

Game of Thrones Power Stacks slot
RTP96.2%Minimaalne panus€0,20
Maksimaalne võit25 000xMaksimaalne panus€20

Game of Thrones Power Stacks on mängutootja Slingshot Studios mäng, milles kuue või enama mündi rullikutele jäämisel algab Hold & Win boonusmäng.

5. Jack Hammer (RTP 96.96%) ja Jack Hammer 2 (RTP 97.07%)

Jack Hammer 2 slot
RTP96.96%/97.07%Minimaalne panus€0.2
Maksimaalne võit3000x/1980xMaksimaalne panus€250

Tegemist on üsna vana NetEnti mänguga, mis anti välja juba 2010. aastal. Termin, mida siin mängus kasutatakse, on Sticky Wins ning sama mehaanika töötab nii põhimängus kui ka tasuta spinnide voorus.

6. Wanted Dead or a Wild (RTP 96.38%)

Wanted Dead or a Wild slot
RTP96.38%Minimaalne panus€0.20
Maksimalne võit12 500xMaksimaalne panus€100

Hacksaw Gaming slot, milles Hold & Win funktsioon tuleb mängu The Dead Man’s Hand boonusmängus.

Boonusmängu jõudmiseks on vaja saada rullikutele vähemalt kolm DEAD sümbolit. Pärast seda on vaja rullikutele saada kas asendussümboleid või kordaja sümboleid. Mäng lõppeb pärast kolme järjestikust kaotanud spinni.

7. Cash Truck (RTP 96%)

Cash Truck slot
RTP96%Minimaalne panus€0.2
Maksimaalne võit25 000xMaksimaalne panus€100

Tegemist on uue mänguga mängutootjalt Quickspin. Mäng anti välja alles 2022. aasta alguses.

Mängu Hold & Win boonusmängus võib leida sarnasusi Relax Gamingu mänguga Money Train 2.

8. Fire in The Hole (RTP 96.06%)

Fire in the Hole slot
RTP96.06%Minimaalne panus€0.1
Maksimaalne võit60,000xMaksimaalne panus€50

Tegemist on ägeda slotiga mängutootjalt Nolimit City, mille maksimaalseks võidusummaks on aukartust äratav 60 000x panus.

Hold & Win funktsioon on sloti boonusmänguks.

9. Pirate Gold (RTP 96.5%)

Pirate Gold slot
RTP96.5%Min Bet€0.40
Max payout32270xMax Bet€200

Pirate Gold on Pragmatic Play mäng, milles tuleb Hold & Win boonusmängu käivitamiseks rullikutele saada kaheksa rahalise võidu sümbolit.

Seejärel algab aga kolme spinniga boonusmäng, milles rullikutele on üha uusi rahalise võidu või võidukordaja sümboleid saada. Iga uue sümbolid rullikutele tulemisel tõstetakse taas alles jäänud spinnide arv kolmeni.

Mis on Hold & Win slot?

Hold and Win slotis jäävad võidu toonud sümbolid rullikutele ning toimub uus spinn. Kordusspinne tehakse seni, kuni uus spinn võiduliinile lisasümboleid toob.

Küll aga võib Hold & Win tüüpi slotid jagada mitmeks erinevaks tüübiks, millest räägime kohe lähemalt.

Kuidas Hold & Win funktsioon töötab?

Nagu öeldakse, heal lapsel on mitu nime ning sama tüüpi mänguautomaate võib leida erinevate nimede alla. Näiteks Hold & Win, Hols & Spin, Link & Win, Sticky Wins.

Äsja mainisime, et sarnase funktsiooniga slotid funktsioneerivad pisut erinevalt. Küll aga on neil üks sarnasus – võidu toonud sümbolid jäävad alati lauda ja toimub uus keerutus.

Sticky Wins tavasümbolitega kuni võite enam ei tule

Selliste mängude alla võib liigitada näiteks Apollo Pays ja Jack Hammer. Kui spinni tulemusena tuleb võit, siis need sümbolid kleebitakse rullikutele ning toimub uus spinn. Ja uusi spinne tehakse seni, kuni iga järgnev spinn võidureale lisa toob. Kui võiduliinile enam võitu toovaid sümboleid ei ole, funktsioon lõppeb.

Kuue või enama raha või kordaja sümboli rullikule saamisega mängud

Selliste mängude alla võib panna näiteks Pirate Gold ning Thunderstruck Wild Lightning. Boonusmängu käivitamiseks on vaja rullikutele saada reeglina kuus või kaheksa rahalise võidu või siis kordaja sümbolit. Seejärel hakatakse tegema korduskeerutusi.

Kõige tavapärasemalt on sul 3 keerutust, mille jooksul on vaja rullikutele uus sümbol saada.

Kui kolme keerutuse jooksul uusi sümboleid rullikutele ei tule, siis boonusmäng lõppeb. Iga uue sümboli rullikutele tulemine alustab aga nende kolme spinni tegemist uuesti nullist.

Kolme keerutusega boonusmäng

Tegemist on põhimõtteliselt sama tüüpi mängudega nagu just eelnevalt mainitud Hold & Win mä ngud. Küll aga on vaja siin Hold & Win boonusmängu käivitamiseks rullikutele saada lihtsalt kolm scatter-sümbolit.

Seejärel algab kolme keerutusega Hold & Win boonusmäng, mille puhul iga uue sümboli rullikutele tulemine viib keerutuste arvu taas kolme peale.

Seda tüüpi mängude hulgas on näiteks Money Train ning Cash Truck. Samuti Fire in the Hole.

Miks tasub Hold & Win slotte proovida?

Hold & Win slotid on populaarsed seetõttu, et nad lisavad mängu põnevust. Mõeldes näiteks Money Train 2 mängule – siin on võimalik Hold & Win boonusmängus rullikutele saada kordajaid; sümboleid, mis annavad kõigile juba mängulauale ilmunud kordajatele lisakordajaid; sümboleid, mis summeerivad kõik olemasolevad kordajad endasse ja mitmed muud funktsioonid.

Kõige selle eesmärk on mäng põnevamaks teha ning see on meie arvates Hold & Win mängude suurim boonus.

Parimad Hold & Win mängude tootjad

Üht või teist tüüpi Hold & Win slotte on loonud üsna mitmed mängutootjad, aga toome neist välja vaid mõned.

1. Big Time Gaming

Big Time Gaming on ühe kõige uuema Hold & Win sloti loojaks – Apollo Pays. Võrreldes paljude teiste mängutootjatega on selles mängus ühendatud Hold & Win funktsioon megaways mehaanikaga.

Big Time Gaming on Austraaliast pärit mängutootja, mis ongi eelkõige tuntud oma megaways mängude poolest.

2. Relax Gaming

Relax Gaming on Eesti juurtega mängutootja, mis on Hold & Win mehaanikat kasutanud väga mitmetes oma mängudes. Ning paljud mängijad arvavad, et nemad ongi selle mehaanikaga taga.

Küll aga on sama ideed kasutatud mängudes juba ligemale kümme aastat enne neid.

3. NetEnt

Kuigi NetEnt oma mängudes liiga palju seda mehaanikat ei kasuta, siis just tema on mängutootja, mis meie arvates hakkas esimesena kasutama oma mängudes sticky wins või hold & win tüüpi funktsioone.

4. Quickspin

Quickspini otsustasime me siia nimekirja panna eelkõige tänu nende uuele mängule Cash Truck, mis on väga ägeda Hold & Win funktsiooniga.

5. Nolimit City

Nolimit City on pisut teist tüüpi mängude looja kui kõik eelmainitud.

Seda seetõttu, et väga tihti üritavad nad luua mänge väga veidratel teemadel – olgu selleks siis maailmalõpp, barbarid, vanglad, või miks mitte WC.

Nolimit City Hold & Win mängudest võiks aga ära mainida Fire in the Hole xBomb ning pisut teist tüüpi sticky wins mäng Monkey’s Gold. Samuti Bonus Bunnies.

Millistes kasiinodes saab mängida Hold & Win slottidel?

Erinevat tüüpi Hold & Win slotte on loonud väga palud mängutootjad ja seetõttu leiab seda tüüpi mänge absoluutselt igast kasiinost.

Meie soovitame siinkohal valida kasiino lähtuvalt mängust, mida sa mängida tahad:

Paljud mainitud kasiinod pakuvad liitumisel ka korralikke kasiinoboonuseid.

Korduma Kippuvad Küsimused

Hold and Win on mänguautomaadi tüüp, milles võidu toonud sümbolid jäävad rullikutele ning tehakse kordusspinn. Kordusspinne tehakse olenevalt mängust kas nii kaua, kuni uusi vajalikke sümboleid enam rullikutele ei tule, või siis kuni oled ilma võiduta järjest ära teinud kolm kuni neli spinni.
Kõige uuemad Hold and Win mängud on näiteks Apollo Pays ning Cash Truck.

Your casinos will be cleared

Are you sure?