10 parimat kõrge volatiilsusega slotimängu

Millised võiks olla need parimad kõrge volatiilsusega mängud? Maitsed on erinevad, aga meie arvates võiks need hetkel olla näiteks järgmised:

1. Apollo Pays (Big Time Gaming) – RTP 96.6%

Apollo Pays on Big Time Gamingu suhteliselt uus mäng, mis kasutab Hold & Win mehaanikat. Tegemist on mänguga, mille maksimaalseks võiduks on koguni 116030x panus.

2. Hellcatraz (Relax Gaming) – RTP 96.5%

Hellcatraz on Relax Gamingu mäng, mis on oma mehaanikalt midagi tavapärasest erinevamat. Tegemist on väga volatiilse mänguga, mille maksimaalne võit on 51843x panuse summa.

3. Gorilla Gold Megaways (Blueprint Gaming) – RTP 97%

Gorilla Gold on lahe megaways mäng, milles toimuvad keerutused neljal mängulaual korraga. Ehk siis ühe spinniga teed sa keerutuse hoopis neljadel rullikutel korraga. Maksimaalne võidusumma on 20000x panus.

4. NFT Megaways (Red Tiger) – RTP 96%

NFT Megaways on mängutootja Red Tiger kummardus krüptomaailmas populaarsust koguvatele NFT-dele. Tegemist on väga volatiilse mänguga, millega saab võita kuni 10000x panuse suuruse võidu.

5. xWays Hoarder xSplit (Nolimit City) – 96.1%

xWays Hoarder xSplit on Nolimit City poolt loodud mäng, mille teemaks on maailmalõpp ja selleks valmistumine. Maksimaalne võit kuni 11030x panus.

6. Who Wants To Be A Millionaire Megaways (Big Time Gaming) – 96.2%

Who Wants To Be A Millionaire Megaways on nüüdseks juba mõned aastad vana mäng. Tegemist on tuntud telemängul põhineva slotiga, milles on suurelt riskides võimalik boonusvoorus saada kuni 50 tasuta spinni.

7. Let it Snow (Hacksaw Gaming) – RTP 96.4%

Let it Snow on lumine slotimäng, milles on kaks erinevat boonusvooru. See pühade teemaline mäng pakub aga uudset mehaanikat ja piisavalt mängupõnevust.

8. Shield of Athena (Play’n GO) – RTP 96.3%

Shield of Athena on mängutootja Play’n GO mäng, milles saab oma õnne proovile panna vaid 10-sendise panusega. Tegemist on Play’n Go Rich Wilde seeria mänguga.

9. The Last Sundown (Play’n GO) – RTP 96.2%

The Last Sundown on samuti Play’n GO mäng. Kui tavapäraselt jäävad selle mängutootja mängude maksimaalsed võidusummad sinna 5000 kuni 10000x panuse summa vahele, siis selle mänguga on võimalik võita kuni 36 000x panus. Ära võiks veel mainida selle, et kuigi tegemist on suhteliselt krge volatiilsusega mänguga, siis see ei ole seal päris volatiilsuse tipus.

10. Gonzo’s Quest Megaways (Red Tiger) – RTP 96%

Gonzo’s Quest Megaways on NetEnti mängu megaways versioon, mis on välja antud mängutootja Red Tiger poolt. Mängu iseloomustavad kivide varisemine, võidukordajad, ja loomulikult, kasvava võidukordajaga tasuta spinnid.

Mis on volatiilsus ja mida selle kohta teadma peaks?

Inglise keeles kasutatakse selle väljendamiseks väljendeid variance ja volatility. Eesti keeles võiks kasutada termineid volatiilsus, muutlikus, väljamaksete tihedus, ja samuti riskifaktor.

See näitab üldiselt aga peamiselt ühte asja – sloti väljamaksete suurust ja regulaarsust.

Kuidas volatiilsust arvutatakse?

Sinul endal on mängu täpset riskifaktorit keeruline välja arvutada. Seetõttu soovitame pigem tähelepanu pöörata näiteks meie sloti arvustustes välja toodud volatiilsuse näitajale.

Aga reeglina võiks öelda, et suure maksimaalse võiduga slotid on kõrge volatiilsusega, väikse maksimaalse võiduga mängud aga madalama volatiilsusega. Küll aga ei ole see tingimata tõene kõigi mängude puhul.

Madala, keskmise, või kõrge volatiilsusega mängud – millist valida?

Üldiselt võiks öelda nii, et madala volatiilsusega slotid on turvalisemad, aga samas ei anna nad väga suuri võite. Kõrge volatiilsusega slotid võivad anda väga suuri võite, aga võivad sind kiiresti ka rahast tühjendada.

VolatiilsusBankroll (mängimiseks kasutatav summa)VõidudRiskKiirus
KõrgeSuurSuuredSuurAeglane
KeskmineKeskmineKeskmisedKeskmineKeskmine
MadalVäikeVäiksedMadalKiire

Kõrge volatiilsusega slotid – mis valida just need?

Kõrge volatiilsusega slotid annavad sulle reeglina võimaluse võita kõige suuremaid võite. Aga see tähendab seda, et sa pead valmis olema tugeva riskitaluvusega. Ning mängimiseks võiks sul olla pigem suurem summa raha. Ning isegi kõrge volatiilsusega slottidel mängimine ei garanteeri sulle suuri võite.

Keskmise volatiilsusega slotid

Keskmise volatiilsusega slotid on sellised, mis ei ole ei ühte, ega teist. Nad ei ole liigselt kõrge volatiilsusega, aga samas ka mitte madala volatiilsusega. Ehk siis riskitaseme poolest sellised keskpärased.

Madala volatiilusega slotid – mida see tähendab?

Madala volatiilsusega slotid annavad sulle reeglina võite tihti. Aga need võidud on suhteliselt väiksed. Madala volatiilsusega slotid on head näiteks boonuse läbimängimise nõuete täitmiseks.

Kõige uuemad kõrge volatiilsusega mängud

Viimastel aastatel on välja tulnud väga palju kõrge volatiilsuse tasemega mänge. Aga millised neist need kõige uuemad on?

Parimad kõrge volatiilsusega slottide loojad

Millised on need mängutootjad, mis reeglina just neid kõrge volatiilsusega mänge loovad?

Nolimit City

NoLimit City logo

Nolimit City on mängutootja, mis loob justnimelt kõrge volatiilsusega mänge.

Isegi kui mõne nende mängu riskifaktor ei ole see kõige kõrgem, siis see on kindlasti sea ülemises otsas.

NetEnt

Blueprint Gaming logo

Blueprint Gaming on siin nimekirjas seetõttu, et suurem osa nende mängudest on megaways mängud.

Ning megaways mehaanika kipub olema pigem kõrge volatiilsusega.

Relax Gaming

Relax Gaming logo

Relax Gaming on Eesti juurtega mängutootja, mis samuti on keskendunud pigem kõrge volatiilsusega mängudele..

Seda suures osas seetõttu, et nende mängude maksimaalsed võidud on väga suured.

Kus mängida kõrge volatiilsusega slottidel?

Millised on parimad kasiinod kõrge volatiilsusega slottide leidmiseks?

Tänapäeval ei ole selleks vaja just palju vaeva näha, aga kõige lihtsam on neid leida tõenäoliselt suurima mänguvalikuga kasiinodest.

Arvesta oma riskitaluvusega

Vali mängimiseks just sellise volatiilsusega slotid, mis sulle sobida võiks. Kui sinu konto seis on väike, ning igavust sa väga ei talu, siis soovitame pigem valida mängimiseks madala volatiilsusega slotid.

Kui sinu riskitaluvus on aga kõrge, mängimiseks kasutatav summa pigem suurem, ning sa saad hakkama ka pikkade jahedate seeriatega, mille käigus võib-olla ühtki vähegi silmapistvamat võitu ei tule, siis on kõrge volatiilsusega slotid sinu jaoks parim valik.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõrge volatiilsusega slotid on olemas kõikides Eesti online kasiinodes. Lihtsalt leie meie valikust enda jaoks parim.
See oleneb sinu enda eelistusest. Aga üldiselt soovitame väiksema kontojäägi puhul pigem mängida madala volatiilsusega mänge. Kui sinu riskitaluvus ja ka bankrolli suurus on aga suurem, on kõrge volatiilsusega slotid sinu jaoks.

Teie kasiinod kustutatakse

Kas oled kindel?