Meist

Eestikasiino.com annab sulle ülevaate kõigist Eestis litsentseeritud internetikasiinodest. Kirjutame ausaid ülevaateid, tutvustame mänge, jagame kasiinondusega seotud uudiseid ning loomulikult anname alati…

Küpsiste poliitika

Privaatsuspoliitika

Võta ühendust

Eestikasiino.com annab sulle ülevaate kõigist Eestis litsentseeritud internetikasiinodest. Kirjutame ausaid ülevaateid, tutvustame mänge, jagame kasiinondusega seotud uudiseid ning loomulikult anname alati teada ka uutest ja ägedatest Eesti kasiinode pakkumistest ja kampaaniatest.

Tänaseks päevaks oleme arvustanud kõiki Eestis litsentsi omavaid kasiinosi, pannud kirja lugematul hulgal slotiülevaateid ning ajusi ragistanud ka erinevate kasiino juhendite loomisel.

Meie missioon

Meie missiooniks on pakkuda mängijatele kasiino juhendit, millest ka päriselt võiks kasu olla. Anname endast kõik, et pakkuda mängijaile ausaid kasiinode arvustusi, abiks slotiülevaateid ning proovime anda vastuseid ka erinevatele online kasiinodega seotud küsimustele. Üritame pakkuda kõige põhjalikumat kasiino juhendit nii algajale kui ka juba kogenud mängijale. Rääkida vaid sellest, mis üks või teine asi on – seda oskavad kõik. Oma artiklites üritame aga vastata ka küsimustele miks ja kuidas, andmaks seeläbi palju parema arusaama sellest, kuidas online kasiinod üldse funktsioneerivad.

Meie eesmärk

Meie eesmärgiks on olla abiks kõigile mängijatele, kes vajavad Eesti veebikasiinode turul navigeerimisel juhendamist. Eestis litsentseeritud kasiinode arv kasvab pidevalt ja isegi nii väikses riigis nagu Eesti on üha keerulisem aru saada milline kasiino just sinu soovidele ja vajadustele võiks vastata. Meie soov on pakkuda võimalikult ausat infot nii kasiinode kui ka nende pakkumiste kohta. Internet on täis kõiksugu informatsiooni, aga väga vähest osa sellest saab tegelikult tõsiselt võtta. Eestikasiino.com lehel üritame pakkuda sulle just seda infot, millest ka tegelikult kasu võiks olla.

Meie väärtused

Eesti Kasiino meeskond usub aususesse ja läbipaistvusesse ning olulisel kohal on ka info ajakohasus ja olulisus.

Ausus/ehtsus

Me räägime kasiinodest nii nagu asjad on, ilma asju liigselt ilustamata. Ausus on meie jaoks oluline, olenemata sellest kas me räägime erinevatest pakkumistest või kasiinode välimusest. Kui kasiino näeb kole välja, siis seda ka ütleme. Kui mõni pakkumine on nii halb, et seda tõesti ei ole mõtet vastu võtta, siis tõenäoliselt seda pakkumist me oma lehel isegi mitte ei jaga. Või kui jagame, siis anname ka teada, et tegemist ei ole just kõige mõistlikuma pakkumisega.

Lisandväärtuse loomine

Sisu võivad luua kõik. Eesti Kasiino meeskond üritab aga luua sisu, millest ka kasu oleks, mis annaks sulle kui mängijale midagi lisaks. Olgu selleks siis meie kasiinode arvustused või midagi muud. Pakkumisi jagame me vaid selliseid, mis meie arvates ka päriselt mängijatele võiks kasulikud olla. Samuti üritame anda endast parima, et meie kasiino juhendid võiks sulle mängimisel abiks olla.

Ajakohasus

Meie jaoks on oluline õige info jagamine õigel ajal. Kui mõni kasiino on teinud hea pakkumise, siis tuleb sellest rääkida kohe. Kaks nädalat hiljem on tegemist juba aegunud infoga.

Professionaalsus

Kasiinodest on võimalik adekvaatselt rääkida vaid siis, kui sa päriselt oled neid ise ka külastanud. Väga paljude kasiinolehtede puhul on näha, et tegemist on pelgalt tõlgitud infoga ja sisule pole keegi väga mõelnud. Eestikasiino.com lehel me ei kirjuta ülevaateid lähtuvalt sellest, mida keegi teine asjast arvab. Me kujundame oma arvamuse ise, külastades kasiinosi, mängides seal, ja alles siis oleme me valmis sellest ka rääkima.

Meie ajalugu

2011. aastal otsustasid Jonas Cederholm ja Frederik Langeland luua digitaalse turunduse ettevõtte, mis aga pakuks veebikülastajatele ka päriselt midagi uut. Ettevõtte nimeks sai Game Lounge. Alustati vaid mõne üksiku veebilehega, mille hulka juba õige pea lisandus ka Eesti Kasiino. Eestikasiino.com saidiga alustati 2013. aastal pärast esimeste Eesti online kasiinode litsentseerimist.

2011
Loodi digitaalse turunduse ettevõte nimega Game Lounge.

2013
Lisati oma portfooliosse ka Eesti turule suunatud sait eestikasiino.com.

2014-2018
Kirjutati esimese artiklid, kasiinode arvustused ja mänguautomaatide ülevaated. Selle aja sees on ka lühike periood, kui sait korraks unustusse vajus, aga õnneks oli tegemist vaid suhteliselt lühikese uneperioodiga ja tegelikult tegelesime sellel ajal saidi uue kontseptsiooni välja töötamisega.

2019
Meie saiti külastas rekordarv inimesi, mil esmakordselt ühe päeva jooksul leidis tee eestikasiino.com lehele sadu inimesi, kes kõik otsisid Eurovisiooni lauluvõistluse ennustuse kohta. Mõned kuud hiljem pidid küll kõik need inimesed pettuma, kuna Eurovisiooni lauluvõistlus jäi ära.

2020
Muutsime pisut oma saidi fookust ja nüüd keskendume vaid kasiino-sisu loomisele, jättes spordiennustused kõrvale. Seda teeme me seetõttu, et saaksime pakkuda paremaid kasiinode ülevaateid ja hoida sind alati kursis just kõige uuemate kasiinode boonuste ja kampaaniatega. Ja hoida silma peal kõikidel kasiinode pakkumiste muudatustel ja see helikiirusel ka sinuni tuua. Samuti toome sinuni alati võimalikult värsked kasiinode ja ka mängutootjatega seotud uudised.

Eestikasiino.com meeskond

Siim

Siim on Eesti kasiinodel pilku peal hoidnud juba aastaid ja hetkel jagab ta oma kasiinokogemusi Eesti Kasiino lehel. Eelnevalt on Siim kirjutanud erinevatele veebilehtedele ja kunagi kirjutas ta paar artiklit ka Shanghais tegutsevale inglise keelsele paberväljaandele. Sinna kirjutas ta häälega Hispaaniasse minemisest ja ka Eesti kohalikust spordialast Kiiking.

Kiiking on just see spordiala, millega tegelemine Siimule eriti huvi pakub. Lisaks sellele mängib ta aeg-ajalt ka pokkerit.

Võta ühendust

Kui sul on küsimusi operaatorite pakkumiste kohta või misiganes muu kasiinodega seotud teema kohta, saada meile kiri ja me vastame sulle esimesel võimalusel. Samuti ootame alati sinu mõtteid ja ettepanekuid, mis aitaksid Eestikasiino.com meeskonnal sind veelgi enam aidata ja samal ajal ka enda portaali veel paremaks muuta. Me vastame sinu probleemidele ja mõtetele nii kiiresti kui võimalik.