Suurimad võidud Eesti kasiinodes

Eesti suurim kasiinovõit on 6.5 miljonit eurot

Millised on suurimad Eesti online kasiinodes saadud võidud ning millistes kasiinodes need võideti?

Alles 2020. aasta alguses tuli välja uudis naisest, kellel õnnestus online kasiinos ühe õnneliku keerutusega peavõit võita ja loomulikult sellega kaasnevad miljonid eurod. Ja juba aasta hiljem, 2021. aastal, tuli Eestisse sellest veel kaks korda suurem võit.

Jackpoti võitmise tõenäosus kasiinos on üsna väike – täpsem tõenäosus oleneb tavaliselt jackpoti suurusest. Jackpoti võitmise tõenäosustest räägime juba artikli lõpus, aga millised on aga Eestlaste poolt võidetud suurimad teadaolevad kasiinos mänguautomaatidel mängides saadud võidud?

2021. suve algus tõi Eestisse megavõidu – enam kui 6.5 miljonit eurot

Tundub, et viimasel paaril aastal on eestlastele õnn naeratama hakanud. 2021. aasta suve alguses, täpsemalt 4. juunil, võideti Eesti online kasiinode suurim võit.

Võidu suuruseks oli €6 597 136,10 ja see rekordvõit saadi Optibetis.

Võidu tõi õnnelik spinn mängutootja Microgaming peavõiduga slotil nimega Mega Moolah. Spinni hinnaks oli €3.75.

Väidetavalt oli mees enne seda spinni samal õhtul mängu pannud vaid umbkaudu 30 eurot.

Massiivse võidu saanud Soomes resideeruv eestlane plaanib raha eest esmalt oma unistuste kodu ehitada.

2020. alguses anti välja sel hetkel Eesti suurim kasiinovõit – ligemale 3.7 miljonit eurot

Eesti naine mängis Paf kasiinos mängu Hall of Gods ja seda kõigest 20-sendiste panustega, ja tänu heade juhuste kokkulangemisele õnnestus tal võita mängu peavõit, milleks sel hetkel oli 3 687 073.85 eurot. Naine lõi Pafi konto viie aasta eest, aga varem pole tal sarnaseid suuri võite arusaadavalt tulnud. Pafi Eesti juhi, Allar Levandi sõnul, on võitja mänguharjumused väga mõistlikud, ning tal on naise võidu üle väga hea meel.

Pane ka oma õnn Paf kasiinos proovile.

See suur võit maksti võitjale välja ühe korraga, ning nagu Eestis litsentseeritud kasiinode puhul ikka, see kasiino võit on maksuvaba.

Võit tuli 8. jaanuaril 2020 ning tegemist oli ülisuure võiduga.

2019. aastal andis Coolbetis mängimine 70 120 eurose võidu

See 2019. aasta jaanuaris koju tulnud kasiino suurvõit tuli mängijale mängutootja NetEnt mängus Lost Relics.

2018. aastal võitis 43-aastane mees Optibetis 283 988 eurot

Eestlane mängis Optibeti kasiinos jackpot-slotil Divine Fortune, ning mängides 10€ panusega õnnestus tal võita mängu jackpot, milleks oli sel hetkel 283 988 eurot. Suhteliselt sama õnnelik oli samal slotil ja samal aastal varasemalt veel üks inimene.

2018. aastal võitis Eestlane Optibetis 205 110 eurot

Slotil Divine Fortune võitis 2018. aasta jaanuaris ka teine eestlane, kellel õnnestus koju viia 205 110 eurot.

Optibetis on õnnestunud ühel eestlasel samas mängus ühel ja samal aastal saada ka kaks väiksemat suurvõitu – umbkaudu 35 000 ja seejärel umbes 55 000 eurot.

2017. tegi inimese miljonäriks Betsafe kasiino, kus võideti 1,55 miljonit eurot

Antud võit oli sel hetkel suurim Eesti online kasiinos saadud võit üldse. Selle võidu tõi sedakorda online rulett.

2017. tõi ühele mängijale Paf kasiinos 82 148 eurot

Kas tegemist on hea mänguga, või siis eestlaste seas lihtsalt populaarse mänguga, ei oska öelda. Küll aga võitis üks õnnelik mängija Divine Fortune slotil ka Paf kasiinos, ja seekord €82 148 eurot.

2017. aastal võideti ka 232 881 euro suurune Bingo Variant jackpot

Paf bingotoas võideti nutiseadmel mängides Bingo Variant jackpot, mille suuruseks oli 232 881 eurot.

2017. aastal tõi suure võidu ka Olybet kasiino, 285 104 eurot

Olybetis võitis 2017. aastal üks õnnelik mängija 285 104 eurot mängides NetEnti slotil Dead or Alive. Antud võidu näol oli vähemalt sel hetkel ka NetEnti enda jaoks selles mängus saadud aegade suurima võiduga. Eriti väärib siin ära mainimist fakt, et tegemist ei ole jackpot-slotiga, vaid tavapärasel videoslotiga.

2016. tuli suurvõit tavakasiinost

Olybeti suuremas vennas, Olympic Casinos, võideti 294 150 euro suurune jackpot slotil nimega Spartacus. Panuse suuruseks oli 2.5 eurot.

Need on vaid valitud võidud Eesti kasiinodes, tegelikult on neid loomulikult rohkem. Küll aga annab antud valik hea ülevaate sellest, et kasiinos on ka tegelikult võimalik võita päris palju. Aga see, et neid suuri võite on võimalik eraldi välja tuua, peaks andma piisavalt infot ka selle kohta kui tõenäoline või vähetõenäoline vähemalt nii suurte võitude saamine on.

Soomlaste suurimad võidud slotiautomaatidel

Võrdluseks võiks välja tuua ka soomlaste suurimad slotivõidud. Peaks küll kohe ära mainima, et võrreldes eestlastega mängivad soomlased hasartmänge tunduvalt rohkem. Väidetavalt tegelevad sellega aeg-ajalt ligemale 80% täisealisest inimestest. Sellest lähtuvalt on ka soomlaste poolt võidetud jackpotid suuremad.

Näiteks 2013. aastal võitis soomlane NetEnti Mega Fortune slotil spinnides ligemale 18 miljonit eurot. Ja seda kõigest 25-sendise panusega. Samuti on Soomes välja antud 3,5 miljoni euro suurune peavõit ja 3,3 miljoni euro suurune peavõit. Esimene neist võideti taas Mega Fortune slotil (panuse suurus 1 euro) ning teine Arabian Nights slotil. Viimane võit võeti esimese tehtud spinniga.

Kui tõenäoline on slotitidel peavõidu võitmine?

Mida suurem on jackpot, seda väiksem on selle võitmise tõenäosus. Samas on inimesi, kes seda just endale tahavad, ka rohkem. Rohkem mängijaid, suurem jackpot, väiksem tõenäosus.

Eesti kohalike loteriide nagu Bingo loto ning Eurojackpoti võitmise tõenäosused on vastavalt 1:1.7 miljonile ja 1:95 miljonile. Tõenäosus erinevate slotimängudega suure jackpoti võitmiseks jäävad reeglina kusagile sinna vahele. 

Tutvu peavõiduga mänguautomaatidega lähemalt meie jackpot-slottide lehel.

Konkreetse sloti jackpoti võitmise tõenäosus oleneb vähemalt järgmistest faktoritest:

  • jackpoti suurus
  • kui suur osa sinu panusest jackpoti auhinnafondi läheb
  • panuse suurusest

Oletame, et meie jackpot-sloti peavõidu suurus on 1 miljon eurot ning igast sinu panusest läheb 2% peavõidu auhinnafondi. Sinu panuse suurus on 1 euro. 

Selleks, et jackpot ühe miljoni suuruseks kasvaks, on mängijatel vaja kokku panustada 1 000 000 / 0.02 ehk siis 50 000 000 eurot. Seega siin tuleks välja see, et mängides ühe eurose panusega on sinu jackpoti võitmise tõenäosus 1:50 miljonile. 

Loomulikult täpsemad tõenäosused olenevad veel ka teistest detailidest ja suur osa slotimängudest sulle sinu jackpoti võitmise tõenäosust ei avalda. Samas tegemist on siiski õnnemänguga, ja olenemata väiksest tõenäosusest võib võit tulla juba esimese spinniga.

Korduma Kippuvad Küsimused

Eesti suurim kasiinovõit on umbkaudu 6.5 miljoni eurot. Võit anti välja 4. juunil 2021 ning võideti see slotimängus Mega Moolah.
Soome suurim online kasiinos saadud võit on ligemale 18 miljonit eurot ja see võideti 2013. aastal.