Live kasiino

Live Kasiino - naudi kodust lahkumata

Klassikalise kasiino eeliseid on võimalik nautida ka kodust lahkumata, kasutades netikasiinode pakutavaid live-kasiino lahendusi. Eesti keeles võiks parim vaste sellele inglise keelest tuletatud terminile olla mängimine päris diileritega/krupjeedega internetis. Näiteks. Tegemist on mängudega, kus n-ö mängu läbiviijateks on päris inimesed, kes teevad seda videosilla vahendusel. Tegemist on tavaliselt tavaliste kasiinodega, millel on olemas lisaks videoslottidele ja muule pakutavale ka live-mängude rubriik.

Live-krupjeedega on võimalik netikasiinos mängida erinevaid kasiinomänge, nagu näiteks blackjack, rulett ja bakaraa. Eesti operaatoritest pakuvad live-kasiinot näiteks Unibet, Betsafe ja Maria Casino.

Live-kasiinodes mängimine on niisama lihtne kui tavalises veebikasiinos või mobiilikasiinos mängimine. Lihtsalt sisene oma kasiino kontole ja vali sobiv mäng. Enne mängima asumist tasub vaid kontrollida, kas sul on alla laetud veebilehitseja uusim versioon koos vaja minema multimeediamängijaga, kindlustamaks et live striimimine oleks võimalikult sujuv. Live-kasiinos mängimine ei eelda eriti vinget arvutit, küll aga tuleb kiire internetiühendus kasuks.


Betsafe € 500 boonus ja 300 tasuta spinnid.

|


Live-diileritega kasiino

Live kasiinodiilerid/krupjeed olid algselt olemas vaid traditsioonilistes, maapealsetes kasiinodes, ja veebikasiinod erinevaid live-kasiino lahendusi ei pakkunud. Kuid tänapäeval võivad internetikasiinode kasutajakogemused olla sama tõetruud kui traditsioonilise kasiino omad. Niisiis ei pea sa enam „tõeliseks kasiinokogemuseks” ja live-krupjeega reaalajas suhtlemiseks isegi kodust lahkuma.

Proovi live-diileritega live-kasiinosid kodust lahkumata

Kuidas live kasiino töötab?

Sinu mängu vastaseks on päris diiler, kes kas seisab või istub ehtsa blackjacki või ruleti laua ääres, ning kasiinosse paigaldatud veebikaamera võimaldab sul jälgida diileri iga liigutust. Live-diileriga on sul võimalik rääkida läbi vestlusakna ning nii mõnegi mängu puhul on sul võimalik ka kaasmängijatega soovi korral suhelda. Mängukogemusele annab ehtsama tunde kindlasti juurde ka veel see, et iga kord, kui live kasiinosse sisened, tervitab krupjee sind personaalselt.

Live kasiinos on sul võimalik oma lemmik kasiinomängudel õnne proovile panna kellaajast ja asukohast sõltumatult, 24 tundi ja seitse päeva nädalas. Ainus, millega tuleb live kasiinomänge mängides arvestada on see, et valikute tegemiseks on piiratud aeg. Esialgu on see ehk veidi harjumatu, aga sellega harjub kiiresti.

Mängude valik live-kasiinos

Live kasiino mängude valik ei ole tavaliselt liiga suur, vaid koosneb kuni paarikümnest lauast, mis erinevad üksteisest mängu ja/või panuse suuruse poolest. Ja loomulikult ka diilerid on erinevad. Peamisteks pakutavateks mängudeks on bakaraa, rulett, ja blackjack. Samas hoolimata suhteliselt väiksest mänguvalikust on meelelahutusvõimalusi piisavalt.

Live blackjack

Blackjack on live kasiinodes tõenäoliselt üks kõige populaarsemaid mänge. Live blackjacki reeglid on väga sarnased tavalise blackjacki omadega. Sul tuleb lihtsalt saada diilerist parem käsi, mis ei ületaks punktisummat 21. Parim võimalik käsi on kahe esimese kaardiga saadav täpne punktisumma 21, ehk blackjack.

Live-kasiinodes saad blackjacki lauas valida enne mängima asumist erinevate panustamistasemete vahel. Nii saad mängida soovi korral ühe eurose panusega kui ka kuni 5000 eurose panusega käe kohta.

Live rulett

Levinuim rulett on Prantsuse rulett, mille leiad enamike veebikasiinode mängude nimistust. Rulett on oma olemuselt üks lihtsamaid kasiinomänge, kus sul tuleb teha panused sellele, millisel värvil või numbril kuul peatub. Kui õnneratas on ära keerelnud ja kuul leidnud tee saatusliku numbri peale, selgub tulemus. Mängu võitjale makstakse võidud välja vastavalt sellele, kui suured on olnud tema panused.

Live baccarat

Baccarat, või bakaraa, on võitnud paljude mängijate südamed tänu tõigale, et seda on imelihtne mängida. Bakaraa on kaardimäng, kus mängu eesmärgiks on ära arvata, kas punktisummale üheksa jõuab lähemale pankuri või mängija kaartide punktisumma, või jäädakse viiki.

Live kasiino mobiilis

Proovi mobiilses Unibetis live-kasiinot

Live-kasiinos on võimalik mängida ka läbi mobiili või tahvelarvuti. Mängud toimivad neis samamoodi nagu veebikasiinodes, samas muidugi on nutiseadmel resolutsioon oluliselt väiksem kui arvutiga veebikasiinos mängides. Kohati ei ole mobiilikasiinodes ka sama suur live-kasiinomängude valik, kuid mainitud kolm populaarseimat - blackjack, rulett ja bakaraa on kõigi meie poolt soovitatud operaatorite mobiilikasiinodes olemas.

Live kasiino boonused

Nagu teiste mängutüüpide puhul, pakuvad kasiinod erinevaid boonused ka live kasiino mängudele. Live kasiino tavapäraseimad boonused on seotud mingite kindlate ülesannete täitmisega valitud mängu lauas – olgu selleks siis blackjack, rulett, või bakaraa. Suurem osa kasiinosid teeb boonuseid küll eelkõige Blackjacki live laudadele.

Lisaks korraldavad mõned internetikasiinod ka live kasiino turniire, mille võitmiseks on vaja koguda turniiripunkte. Võitjaid võivad oodata üsna suured summad, mis ulatuvad tuhandete eurodeni.

Live-kasiino mängutootjad

Net Entertainment

Net Entertainment on mängutootja, kes on ehk lühemalt tuntud kui NetEnt. Tegemist on 1999. aastal asutatud ettevõttega, mis on tänaseks tunnustatuim mängutootja kasiinomaailmas. Net Entertainment pakub live-kasiino huvilisele laia ampluaad populaarsetest mängudest, mille hulka kuuluvad teiste seas ka blackjack ja rulett. Mängutootja on kasiinokülastajate poolehoiu võtnud muuseas oma kõrge HD-kvaliteediga striimidega.

Microgaming

Microgaming on kohe pärast NetEnt'i kõige paremaks peetud mängutootja kasiinomaailmas. Microgaming'u live-kasiino mängude seast leiad teiste seas armastatud blackjacki, ruleti ja bakaraa. Microgamingu teeb eriliseks võimalus mängida korraga mitme erineva laua taga. Lisaks saad blackjackis mängida mõne teise mängija selja taga seni, kuni sulle vabaneb laua taha koht ning mis peamine, Microgaming'u live-kasiino mängudes saad valida erinevate panusetasemete vahel.

Live kasiinos mängimise eelised

Kui sul on soov minna kasiinosse, et kogeda kasiino atmosfääri, ja mängida oma lemmikmänge, kuid samas ei ole sul kohe üldse tahtmist kodust lahkuda, siis live-kasiinod on mõeldud just nendeks hetkedeks. Nagu tihtipeale ka maapealsetes kasiinodes, on krupjeedeks valitud väga hea välimusega toredad inimesed, keda on hea vaadata. Lisaks võib live kasiino paljudele inimestele ka turvalisemana tunduda, kuna sul on võimalik jälgida iga krupjee liigutust. Ja kui tavalises netikasiinos pead sa küsimuste või probleemide korral ühendust võtma kasutajatoega, siis live kasiinos lahendab krupjee sinu probleemid koheselt.

Liitudes Unibetiga saad 100€ ja tasuta spinne

Kui sa ei ole veel Unibeti kasutaja, ootab sind registreerumisel tervitusboonus. Iga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni Net Entertainment'i Starburst slotikal.

Starburst 
 

Proovi siit teisi Net Entertainment'i mänge


eestikasiino.com