Mängi Eesti parimates live kasiinodes (2021. aasta juhend)

Live kasiinos mängimine on äge! Mängi live kasiinos päris krupjee vastu. Tee seda reaalajas ja suhtle samal ajal ka kaasmängijatega!

Mängi live kasiinos kasutades selleks oma arvutit! Klassikalise kasiino eeliseid on võimalik nautida ka kodust lahkumata, kasutades netikasiinode pakutavaid live kasiino lahendusi. Eesti keeles võiks parim vaste sellele inglise keelest tuletatud terminile olla mängimine päris diileritega või päris krupjeedega internetis. Näiteks. Tegemist on mängudega, kus n-ö mängu läbiviijateks on päris inimesed, kes teevad seda videosilla vahendusel. Live kasiino mänge on võimalik mängida kasiinodes, millel on olemas lisaks videoslottidele ja muule pakutavale live kasiino rubriik.

Live kasiino mängud on järjest populaarsemaks muutumas ka Eestis ning pea kõigil kasiinodel on nüüdseks olemas vähemalt mingi võimalus live kasiino mängude mängimiseks – valikus on alati olemas vähemalt live rulett, live blackjack, live kasiino pokker. Tavaliselt on olemas ka väga mitmeid erinevaid versioone äsja mainitud mängudest. Ja loomulikult on kasiinode valikus veel piisavalt live kasiino mänge, mida mängida on võimalik.

Live kasiino

Live kasiinos mängimine on niisama lihtne kui veebikasiinos või mobiilikasiinos mõne muu mängu mängimine. Lihtsalt sisene oma kasiino kontole ja vali sobiv mäng. Enne mängima asumist tasub vaid kontrollida, kas sul on alla laetud veebilehitseja uusim versioon, kindlustamaks et live striimimine oleks võimalikult sujuv. Live kasiinos mängimine ei eelda eriti vinget arvutit, aga kiire internetiühendus tuleb kindlasti kasuks.

Järgnevas juhendis räägime sellest, kuidas ja kus online live kasiino mänge Eestis mängida saab. Ja loomulikult peatume ka mitmetel teistel olulistel teemadel, mis antud hetkel oluline võiks olla.

Parimad kasiinod live kasiino mängude mängimiseks

Kui sa soovid mängida live kasiinos mõnes usaldusväärses Eesti online kasiinos, siis viska pilk peale järgnevatele Eesti kasiinodele, kus live kasiino mänge mängida on võimalik.

Parimad live kasiino boonused

Betsafe – live kasiino boonus 20 eurot

Mängi live kasiinos tasuta Betsafe’i raha eest! Betsafe kasiinos on olemas lai valik live kasiino mänge. Lisaks heale mänguvalikule annab Betsafe sulle live kasiino mängude proovimiseks ühe uue mängija tervitusboonuse osana ka 20 eurot live kasiino raha.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Kokku on Betsafe’is võimalik mängida ligemale 60-s live kasiino lauas. Neist 31 on erinevad blackjacki lauad.

Optibet – tasuta spinnid live kasiinos mängijatele

Kuigi blackjacki mängimiseks Optibetis on pisut vähem võimalusi kui Betsafe kasiinos, siis Optibeti live kasiinos on seevastu ülihea ruletilaudade valik.


€ 1 000 boonus.

Lisaks korraldab Optibet tihtipeale ka kampaaniaid, kus mingi summa live kasiinos panustamisel antakse sulle lisaboonuseid – olgu nendeks siis tasuta spinnid või tasuta spordipanused.

Olybet – live blackjacki Happy Hour

Olybetis on samuti võimalik valida umbkaudu 50 erineva live kasiino laua vahel ning ka mängude valik on seetõttu üsna hea. Samuti on Olybetis pidevalt käimas Blackjack Happy Hour, mille raames ideaalse blackjacki saamisel sulle tasuta lisaraha antakse.


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Mängi live kasiinos blackjacki nende õnnelike tundide jooksul ja saad tasuta raha iga blackjacki eest.

Paf – live kasiino turniirid lisaraha võitmiseks

Ka Pafi live kasiino mänguvalik ei jää eelnevatest maha, pakkudes mängijale suurepärast live kasiino mängude valikut. Mängi ruletti või võida live blackjacki mängides – valik on sinu.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Lisaks toimuvad Pafis pidevalt ka blackjacki maratonid, kus nädala jooksul 20 blackjacki kokku korjates saad osa näiteks 2000-eurosest auhinnafondist. Erinevaid live kasiino turniire lisaraha teenimiseks tehakse ka ruleti mängijatele.

Unibet – live kasiino läbimängu turniirid

Unibeti live kasiino valik on pisut väiksem, aga seda mitte erinevate mängude valiku osas vaid pigem erinevate blackjacki ja ruleti variatsioonide osas. Olenemata oma pisut väiksemast live kasiino mängude numbrist on võimalik Unibeti live kasiinos siiski mängida pea kõiki samu mänge.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Unibetis on võimalik live kasiinos mängides osa võtta live kasiino läbimänguturniiridest, kus suure auhinnaraha jagavad ära nädala jooksul enim panustanud mängijad.

Mis on kõige populaarsemad live kasiino mängud?

Live kasiino mängud

Live kasiinodes on üha suurenev mängude valik ning live kasiino elamus kasvab iga uue mängu tulekuga. Sellest hoolimata on aga ka tänasel päeval jätkuvalt väga populaarsed klassikalised live kasiino mängud nagu näiteks live rulett, live blackjack, live bakaraa ja live kasiino pokker. Täpsem live kasiino mängude valik oleneb väga palju konkreetsest kasiinost, samas klassika on olemas kõigis online kasiinodes, kus live kasiino rubriik eksisteerib. Järgnevalt vaatame kõiki peamisi hetkel olemasolevaid live kasiino mänge ükshaaval.

Live kasiino pokker

Pokkeri mängimiseks on online kasiinodes tavaliselt mitmeid erinevaid variante. Ühe variandina on võimalik mängida mänguautomaadil videopokkerit, teise variandina on mõne kasiino pokkeritoas võimalik mängida teiste mängijate vastu pokkerit – teisi mängijaid sa videopildis reeglina küll ei näe. Ja kolmanda variandina on võimalik mängida pokkerit live kasiinos. Live kasiino pokker on selles osa väga mõnus, et sa näed enda vastas reaalajas tegutsevat diilerit, kellega sul soovi korral on võimalik ka suhelda. Kaarte jagab sulle manuaalselt diiler ise. Videopokkeri puhul jagatakse sulle kaarte RNG (juhuslike numbrite generaatori) ehk arvuti poolt.

Live kasiino pokkerimängudest on tõenäoliselt kõige populaarsemad Live Casino Hold’em, Three Card Poker, ja ka Caribbean Stud Poker.

Mängi live kasiinos live blackjacki!

Eesti internetis pesitsevates live kasiinodes on väga head võimalused live blackjacki mängimiseks.

Blackjack on live kasiinodes tõenäoliselt üks kõige populaarsemaid mänge, seda siis live ruleti kõrval. Live blackjacki reeglid on väga sarnased tavalise blackjacki omadega. Sul tuleb lihtsalt saada diilerist parem käsi, mis ei ületaks punktisummat 21. Parim võimalik käsi on kahe esimese kaardiga saadav täpne punktisumma 21 ehk blackjack.

Live kasiinodes saad blackjacki lauas valida enne mängima asumist erinevate panuse tasemete vahel. Nii saad mängida soovi korral ühe eurose panusega kui ka raha olemasolekul vabalt ka näiteks 5000 eurose panusega käe kohta.

Tänapäeval on Eesti live kasiinodes blackjacki mängimiseks tegelikult väga palju erinevaid laudu, kus igaühes võivad olla pisut erinevad reeglid. Mõni blackjacki live kasiino laud võib sulle anda mingitel juhtudel tasuta duubleid või splitte, mõnes live blackjacki lauas on sul aga soovi korral võimalik teha ka väga mitmeid erinevaid kõrvalpanuseid.

Kõige populaarsemaks versiooniks on aga ka praegu veel siiski kõige klassikalisem blackjack. Samas võimalus kätt proovida ka mitmetes teistes blackjacki variatsioonides on väga positiivne.

Reeglina algavad live kasiino blackjacki panused viiest eurost ühe käe kohta. Küll aga leiab nii mõnestki kasiinost laua või kaks, kus minimaalne panus algab vaid poolest või ühest eurost.

VIP Blackjacki laudades on sul aga võimalik panustada ühe käe peale ka kümneid tuhandeid eurosi.

Live kasiino blackjack erineb mänguautomaadil mängitava blackjacki poolest eelkõige kahe aspekti poolest. Esiteks ei saa muidugi ära unustada seda, et live krupjeega on reeglina ikka tunduvalt parem mängida. See annab kogu asjale juurde sotsiaalse aspekti ja lisab mängu ka ehedust. Teiseks on mänguautomaadi mängud RNG-l põhinevad. Samal ajal jagab sulle live blackjackis kaarte läbi videopildi diiler ise.

Kõige tavapärasemad blackjacki variatsioonid, mida live kasiinost leida on võimalik, on Klassikaline Blackjack, Free Bet Blackjack ning Infinite Blackjack. Küll aga pole antud nimekiri arusaadavalt kaugeltki mitte täielik.

Mängi live kasiinos ruletti

Igas tavakasiinos on KINDLASTI olemas üsna kiiresti leitav ka ruletilaud. Ja selles osas ei jää neist maha samuti live kasiinod, kus reeglina on võimalk leida väga mitmeid erinevaid ruletilaudu ja ruleti variatsioone. Valikus on tavaliselt klassikaline rulett (tundud ka Prantsuse või Euroopa ruleti nime all), Ameerika rulett, kahe kuuliga rulett (Double Ball Roulette) ja uuematest tulijatest ka näiteks Lightning Roulette.

Levinuim rulett on Prantsuse rulett, mille leiad enamike veebikasiinode mängude nimistust. Rulett on oma olemuselt üks lihtsamaid kasiinomänge, kus sul tuleb teha panused sellele, millisel värvil või numbril kuul peatub. Lisaks on võimalik panus panna ka mitme numbri vahele, kattes ära näiteks kaks, kolm, või neli erinevat numbrit. Võimalus on panustada ka värvile, paaris või paaritule tulemusele või soovi korral mingile numbrite vahemikule. Kui õnneratas on ära keerelnud ja kuul leidnud tee saatusliku numbri peale, selgub tulemus. Mängu võitjale makstakse võidud välja vastavalt sellele, kui suured on olnud tema panused ja millele täpselt panustati.

Ruletti on põhimõtteliselt võimalik mängida ka mänguautomaadil, aga sellisel juhul on tegemist juhuslike numbrite generaatoril põhineva tulemusega, kus kõik sõltub arvutist. Live kasiino ruletis lükkab kuuli liikuma aga live kasiino diiler. Lisaks on live kasiinos ruletilaudadel mängimas samaaegselt ka mitmed kuni mitmesajad teised mängijad, kellega on võimalik vestlusakna kaudu ka suhelda, oma võiduõnne jagada või frustratsiooni välja elada.

Loe meie pikemat tutvustust selle kohta kus ja kuidas ruletti mängida.

Live kasiino täringumängud

Erinevat tüüpi täringumängud on tõenäoliselt ühed kõige vanematest hasartmängudest üldse. Täringuid mängiti juba muistsetes tsivilisatsioonides. Meile on täringud tuttavaks saanud aga eelkõige kõikvõimalikest lauamängudest. Kasiinos erinevate täringumängude mängimine erilisi oskusi ei vaja, kuid teadmised tõenäosusest ja oskus loogiliselt mõelda võiks panuste tegemisel siinkohal muidugi alati kasuks tulla.

Eesti live kasiinodes on võimalik panuseid teha mitmetes erinevates täringumängudes - mõnes kasiinos on täringu tulemustele panustamine olemas live kasiino kategooria all, mõnes kasiinos on selleks aga eraldi kategooria Bet Games, kus samuti on aga just live kasiino mängud.

Alles hiljuti tuli mängutootja Evolution Gaming välja mänguga nimega Lightning Dice, mis on on täringumängu edasiarendatud versioon. See näeb graafiliselt väga hea välja ning sellel on hea õnne korral väga suur võidupotentsisaal. See viimane tuleneb sellest, et ühele kuni mitmele võimalikule kolme täringu arvude summale antakse võidukordaja. Maksimaalselt on õigele summale panustamisel ja sellele kõrge kordaja saamisel võimalik võita kuni 1000x panus.

Telemängudel ja lauamängudel põhinevad live kasiino mängud

Mängi live kasiinos telemängudel põhinevaid mänge! Erinevad live kasiino mängude tootjad on välja tulnud ka mitmete telemängudel põhinevate live kasiino mängudega.

Kui varem oli live kasiinos võimalik mängida vaid klassikalisi live kasiino mänge nagu live rulett, live blackjack ja bakaraa, siis nüüd on valik juba tunduvalt võimsam.

Uutest telemängude live kasiino versioonidest võiks ära mainida näiteks kunagi ka Eesti telekanalitel jooksnud mängu Võta või Jäta (Deal or No Deal), kus mängu saanul tuli kohvreid valida ja parimal juhul valimise lõpuks enda kätte jätta just see suurima summaga kohver. Samuti on Eesti live kasiinodes võimalik mängida Õnneratast (inglise keeles on selle live kasiino mängu originaalnimi Dream Catcher).

Eesti kasiinodes on populaarsust kogumas ka äge Monopoli lauamängul põhinev 3D animatsioonidega mäng Monopoly Live, kus on on olemas saatejuht, õnneratas, ja boonusmänguks 3D animatsioonidega monopoli lauamäng. Tegemist on väga ägeda live kasiino mänguga, kus on parimal juhul võimalik võita ka kuni tuhandete kordne enda panus.

Monopoly Live 4-täringuviskega boonusmängu jõudes oleme ka ise hea õnne korral võitnud kuni 1600x panuse. Samas juhtub ka seda, et boonusmäng annab sulle vaid kümne või kahekümnekordse võidu.

Mängi live kasiinos Monopoly Live mängu ka ise ja vaata kuidas läheb. Mängida saab näiteks järgmistes live kasiinodes:


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Live Bakaraa

Bakaraa on live kasiino klassika, millest tänaseks on välja töötatud ka mitmeid erinevaid versioone. Alates klassikalisest live kasiino bakaraast kuni kiirbakaraani ja Live No Commission Bakaraa mänguni, kus pankuri võidu korral vahendustasu ei võeta.

Baccarat, või bakaraa on võitnud paljude mängijate südamed eelkõige tänu tõigale, et seda on imelihtne mängida. Bakaraa on kaardimäng, kus mängu eesmärgiks on ära arvata, kas punktisummale üheksa jõuab lähemale pankuri või mängija kaartide punktisumma, või jäädakse viiki.

Live kasiino laudade tüübid

Live kasiino laudade tüübid

Kuigi ühelt poolt võivad kõik klassikaliste live kasiino mängude lauad tunduda väga sarnased, siis erinevatel laudadel võib olla ka mingi vahe. Kohati võiks eristada näiteks n-ö päris live kasiino laudu ja live kasiino stuudio laudu. Esimesi neist näeb mängupakkujate Evolution Gaming ja NetEnt Live kasiino laudade puhul. Teisi aga Authentic Gaming toodangu puhul. Mis on nende vahe?

Stuudiolauad (Evolution Gaming)

Enamik live kasiinos nähtavaid laudu edastatakse live kasiino mängupakkujate stuudiotest. Põhimõtteliselt on tegemist telestuudioga, kus on üles ehitatud korralik set-up nii, et kõik võimalikult realistlik välja näeks. Kuigi tegemist on stuudiost reaalajas ülekantava lauaga, on kõik siiski täpselt nii nagu päris – live krupjee, kaardid, raharatas, täringud või misiganes muu.

Mitmetel kasiinodel on ka täiesti oma brändinguga stuudiolauad. Hea näitena võiks siin välja tuua näiteks Optibeti enda brändiga ruletilaua.


€ 1 000 boonus.

Maismaal asuvad „päris” kasiino lauad (Authentic gaming)

Ühest küljest ei erine eelnevalt mainitud stuudiolauad maismaal asuvate „päris” kasiino laudade poolest just palju. Aga viimased asuvad mõnes reaalselt eksisteerivas tavakasiinos, kust siis otseülekannet tehakse. Näiteks võiks olemas olla live kasiino laud, mis paikneb kuskil Olympic Casinos. Kas see annab mängijale parema mänguelamuse kui stuudiolaud, see jääb juba igaühe enda otsustada. Ära tuleks mainida ka see, et kuigi need lauad võivad asuda tavakasiino alal, siis reeglina on nad siiski paigutatud kuskile eraldi ruumi või on pisut kõigest muust eraldatud, kuna vastasel juhul võiks üldine müra või sama laua ääres istuvad kliendid kaamerate tööd segada.

Live kasiinos mängimise plussid

Live kasiino diilerid/krupjeed olid algselt olemas vaid traditsioonilistes, maapealsetes kasiinodes ja veebikasiinod erinevaid live kasiino lahendusi ei pakkunud. Kuid tänapäeval võib internetikasiinode kasutajakogemus olla sama tõetruu kui traditsioonilise kasiino oma. Niisiis ei pea sa enam „tõeliseks kasiinokogemuseks” ja live-krupjeega reaalajas mängimiseks isegi kodust lahkuma. Lihtsalt mängi live kasiinos arvuti tagant tõusmata elegantselt riietatud krupjeede vastu.

Kui sul on soov minna kasiinosse, et kogeda kasiino atmosfääri ja mängida oma lemmikmänge, kuid samas puudub võimalus või soov kodust lahkuda, siis live kasiinod on mõeldud just nendeks hetkedeks. Nagu tihtipeale ka maapealsetes kasiinodes, on krupjeedeks valitud väga hea välimusega toredad inimesed, keda on lisaks kõigele muule hea vaadata – nad on reeglina elegantselt riides aitamaks tekitada just seda „päris” tunnet. Lisaks võib live kasiino paljudele inimestele ka turvalisemana tunduda, kuna sul on võimalik jälgida iga krupjee liigutust. Ja kui tavalises netikasiinos pead sa küsimuste või probleemide korral ühendust võtma kasutajatoega, siis live kasiinos lahendab krupjee sinu probleemid koheselt.

Miks live kasiino mängida

Ning toome välja veel mõned plussid, mõned põhjused, miks live kasiinos mängimine äge on:

 • Mängi igal ajal ja igal pool – live kasiinos võid sa mängida kas kodus, bussis või miks mitte rannas olles mobiili kaudu. Live kasiinos on võimalik mängida ka ükspuha mis ajahetkel, kuna mõned lauad on avatud 24/7.
 • Sotsiaalne aspekt – Live kasiinos on sul nii diilerite kui ka teiste mängijatega võimalik vestlusakna kaudu suhelda. Mõne mängu puhul saad sa ise valida ka kaameranurga, kust sa antud lauda näha tahad.
 • Mängude variatsioon – Kuna live kasiino laudu võib striimida kustiganes, siis online kasiinodes on sama tüüpi laudade valik tunduvalt laiem kui näiteks n-ö telliskivi ja mördikasiinos. Raske on ette kujutada mõnda Tallinnas asuvat kasiinot, kus oleks näiteks 25 erinevat ruletilauda. Live kasiinos on see aga võimalik.
 • Live kasiino boonused – Mõndadest online kasiinodest võib aeg-ajalt leida live kasiinos mängimiseks mõeldud sissemakse boonuseid. Ja selliseid boonuseid tavakasiinost juba naljalt ei leia. Uuri selles osas Betsafe’i live kasiinot.
 • Live kasiino tutvustus ja reeglid – internetis live kasiino mänge mängides on sul millestki mitte arusaamisel väga lihtne klikata lihtsalt laua servas olevale info nupule ning sul on koheselt võimalik lugeda mängu reegleid või lähemat tutvustust. Või siis nagu juba mainutud küsida abi krupjeelt.

Need ja mitmed teised plussid on põhjuseks miks ka Eestis live kasiino on hakanud järjest suuremat populaarsust koguma. Kui soovid ka ise live kasiino kogemusest osa saada, siis mängi live kasiinos külastades mõnda meie poolt soovitatud online kasiino live kasiino rubriiki.

Kuidas live kasiino mänge mängida?

Kui sa oled otsustanud alustada live kasiinos mängimisega, siis kuidas seal mängida on võimalik? Kuidas live kasiinos mängimist alustada? Ja kas live kasiinos mängimiseks peab ka enda veebikaamera sisse lülitama? Ütleme kohe ära, et ei, sinu veebikaamera sisselülitamist ei vaja ükski live kasiino mäng. Live kasiino on n-ö laivis teiselt poolt – krupjeede ja mängulaudade peale on pööratud kaamerad, sinu veebikaamera sisselülitamist ei küsi sinult ükski live kasiino mäng.

Kuidas live kasiinos mängida


Järgnevalt vaatame muid live kasiino mängudega seotud aspekte ja millele peaks tähelepanu pöörama. Aga veel enne seda - mitte kõik live kasiino lauad ei ole avatud kogu aeg. Mõni live kasiino laud on avatud vaid mingitel kindlatel kellaaegadel, mõned aga 24/7.

Maismaal asuvas tavakasiinos mängimise alustamiseks tuleb kõigepealt kasiinosse kohale minna ning seejärel leida laud, kus parasjagu ka vabu kohti oleks. Live kasiinos on mängimise alustamine tunduvalt lihtsam:

 • Vali välja Eesti kasiino, kus sa live-krupjee vastu mängida soovid.
 • Uuri vastava kasiino live kasiino mängude valikut ja otsusta, kas seal on olemas kõik, millest sa huvitatud võiksid olla.
 • Seejärel vali seal välja mäng, mida sa just praegu mängida soovid ning leia just hetkel avatud olev laud, milles oleks võimalik panustada just nii väikse või nii suure rahaga kui sul parasjagu soov mängida on. Olenevalt mängust ja lauast võivad panuste vahemikud alata vaid kümnest kuni kahekümnest sendist ja minna välja kümnete tuhandete eurodeni.
 • Vajuta mängule, vali omale hüüdnimi (see võib esmakordsel live kasiinose sisenemisel vajalik olla), ning seejärel järgi lauale ilmuvaid või krupjee poolt jagatavaid juhiseid mängimise alustamiseks.

Mänguautomaatidel mängida soovides on võimalik spinnida ka tasuta. Aga live kasiinos mängimiseks pead sa esmalt kindlasti kasiinoga ka liituma ja oma kontole ka vähemalt mingi raha panema.

Üldiselt aga, nagu kõigest eelnevast võis aru saada, on mängimise alustamine ülilihtne.

Kuidas leida parimad Eesti live kasiinod?

Mis teeb ühest live kasiinost selle parima? Kõik oleneb sellest, mida sa otsid. Võib-olla otsid sa võimalikult kõrge panusetasemega klassikalisi live kasiino laudu. Võib-olla innovatiivseid Evolution Gamingu telemängudel või lauamängudel baseeruvaid mänge. Võib-olla midagi muud.

Seega parima live kasiino otsingul pööra tähelepanu eelkõige järgnevatele aspektidele:

 • Live kasiino mängude valik. Üldiselt on hea, kui live kasiinos on võimalikult suur laudade ja mängude valik. Sellisel juhul saad valida just endale sobiva mängu, millel on ka sinu jaoks just see õige panuse tase. Samas jällegi – kui sind huvitab eelkõige üks konkreetne mäng, siis sind tõenäoliselt kasiino ülisuur mängude ja laudade valik ei huvita. Seega tee lihtsalt kindlaks, et kasiino valikus on olemas see, mida sa otsid.
   
 • Hetkel pakub Eesti kasiinodest suurimat live kasiino laudade valikut tõenäoliselt Betsafe.
   
 • Kas kasiino teeb mängijatele ka live kasiino kampaaniaid? Mõni kasiino teeb eraldi pakkumisi just  live kasiino mängijatele ja neid pakkumisi on hea idee ära kasutada. Hea näitena võiks siin välja tuua näiteks Optibeti, mis pakub sulle mõnikord live kasiinos mängimise eest tasuta spinne mänguautomaatidel mängimiseks või siis live kasiino boonusraha blackjackis kolme sama masti seitsme saamisel.
  € 1 000 boonus.

 • Kas live kasiino mängimiseks on saadaval ka mõni tervitusboonus? Mõni kasiino annab sulle liitumisel boonusraha ka live kasiinos mängimiseks. Näiteks annab Betsafe ühe osana oma suurepärasest tervituspakkumisest sulle ka 20 eurot just live kasiinos mängimiseks. Võta live kasiino boonusraha vastu siin:
  500€ boonus
  10€ live kasiino boonus

 • Kas kasiinol on olemas ka bränditud live kasiino lauad? Mujal maailmas on see üsna tavapärane, et live kasiinol on olemas ka vähemalt mõni bränditud blackjacki või ruletilaud. Bränditud ehk siis online kasiino enda logoga. Bränditud laudade eeliseks on see, et nende puhul on erinevaid promosi ja pakkumisi tõenäolisem leida. Eesti kasiinodel on selles osas veel pisut arenguruumi.
   
 • Voogesituse kvaliteet ja stabiilsus. Live kasiinos mängimiseks ei sa sa sinna füüsiliselt kohale minna, vaid sa pead seda eemalt kogema. Sellest tulenevalt on live kasiino kogemus hea ainult sellisel juhul, kui voogesitus toimib ilma häireteta ja just korraliku HD kvaliteediga. Õnneks on viimaste aastate jooksul selles osas palju edusamme tehtud ja olenemata kasiinost on reeglina esituse kvaliteet täiesti korralik mistahes live kasiinost me räägime. Seda muidugi vaid juhul, kui sinu enda internetiühendus ja arvuti jõudlus probleeme valmistama ei hakka.
   
 • Mitmete mängude puhul on lauale suunatud mitu erinevat kaamerat, mille vaadete hulgast sul endal on võimalik soovitu välja valida. Ning nii mõnegi mängu puhul on võimalik kaamerat ka sisse ja välja zoomida.
   
 • Panustamise nõuded. Juhul, kui kasiino pakub sulle live kasiinos mängimiseks boonusraha, siis vali võimalusel just selline kasiino, mille puhul need boonusraha panustamise/läbimängimise nõuded võimalikult väiksed oleksid.

Kuidas live kasiino töötab?

Kuidas live kasiino töötab

Live kasiino lauas on sinu vastaseks päris diiler, kes kas seisab või istub näiteks ehtsa blackjacki või ruleti laua ääres ning kasiinosse paigaldatud veebikaamera võimaldab sul jälgida diileri iga liigutust. Live-diileriga on sul võimalik rääkida läbi vestlusakna ning nii mõnegi mängu puhul saab soovi korral suhelda ka kaasmängijatega.

Live kasiinos on sul võimalik oma lemmik kasiinomängudel õnne proovile panna kellaajast ja asukohast sõltumatult, 24 tundi ja seitse päeva nädalas. Ainus, millega tuleb live kasiino mänge mängides arvestada on see, et valikute tegemiseks on piiratud aeg. Esialgu on see ehk mänguautomaatidel spinnijatele veidi harjumatu, aga sellega harjub kiiresti.

Üldiselt aga hallatakse live kasino laudu täpselt sama moodi nagu nende maismaal asuvaid kolleege. Olemas on korraliku disainiga laud ning professionaalne krupjee. Samuti on erinevate tulemuste tõenäosused täpselt samad nagu maismaa kasiinos mängides. Mängides näiteks ruletti või blackjacki live kasiinos, mängid sa konkreetselt krupjee vastu, kes sulle samaaegselt ka kaarte jagab või kuuli keerlema paneb. Mängides aga samu mänge näiteks mänguautomaatidel sõltub tulemus juhuslike numbrite generaatorist (RNG) ehk siis mänguautomaadil mängid sa konkreetselt arvuti vastu.

Võrreldes live kasiino mänge RNG mängudega puudub live kasiino mängude puhul võimalus mängida tasuta- või proovi-versioonis.

Parimad live kasiino mängude ja tarkvara pakkujad

Kui mänguautomaatide tootjaid on tänaseks päevaks tõenäoliselt tuhandeid, siis live kasiino mängude tootjaid on tunduvalt vähem. Seda seetõttu, et iga eraldi mängu jaoks on vaja luua stuudio, live kasiino laud, paika panna kaamerad ning muud vajalikud IT-süsteemid. Samuti on iga laua jaoks vaja ka krupjeed ja kõike muud. Live kasiino mängude tootmine ja pakkumine on midagi üsna erinevat mänguautomaatidest.

Seetõttu on ka väga harv juhus kui veebikasiino loob live kasiino mängud ise. Pigem pakuvad hetkel live kasiino mänge erinevatele online kasiinodele käputäis peamisi live kasiino mängupakkujaid.

Live kasiino mängutootjad

Live kasiino mängutootjate turuliidrite hulka kuuluvad järgnevad ettevõtted:

Evolution Gaming

Evolution Gaming on 2006. aastal loodud ettevõte, mis pakub hetkel tõenäoliselt kõige suuremat live kasiino laudade valikut. Lisaks klassikalistele live kasiino mängudele nagu bakaraa, rulett ja blackjack on Evolution Gaming loonud ka mitmeid lahedaid tele- ja lauamängudel põhinevaid mänge nagu Võta või Jäta, Monopoly Live, Õnneratas jms.

Praegusel hetkel on Evolution Gamingus tööl rohkem kui 4000 inimest ning live kasiino stuudiod on ettevõttel olemas nii pisikeses vahemeriigis Malta kui ka meile pisut lähemal Riias.

Kui Evolution Gamingu kohta peaks välja mõtlema vaid ühe märksõna, siis selleks oleks kindlasti mitmekesisus.

NetEnt Live

NetEnt on tõenäoliselt maailma kõige tuntum mänguautomaatide looja, aga oma tütarettevõtte NetEnt Live kaudu pakub ettevõte ka live kasiino laudu. Võrreldes Evolution Gaminguga on tegemist muidugi live kasiino valdkonnas tunduvalt väiksema tegijaga. Ning nende live kasiino mänguvalikusse kuuluvad eelkõige klassikalised mängud ja nende erinevad variatsioonid.

Playtech

Eestist alguse saanud ja siiani ka suures osas Eestis tegutsev ettevõte Playtech pakub samuti online kasiinodele live kasiino laudu. Tegemist on uuendusliku mängutootjaga, kes on loonud ka n-ö liitreaalusega (augmented reality) live kasiino lauad.

Authentic Gaming

Authentic Gaming erineb teistest ettevõtetest eelkõige selle poolest, et tema ei paku laudu reeglina mitte selleks spetsiaalselt loodud stuudiotest, vaid pakub voogesitust reaalsetest maismaal asuvatest kasiinodest.

Ezugi

Lisaks eelnevatele mängupakkujatele võiks ära mainida ka ettevõtte nimega Ezugi. Tegemist ei ole võrreldes eelnevatega just liiga tuntud ettevõttega, aga otsustasime ka selle nime ära mainida tulenevalt sellest, et antud ettevõtte live kasiino mängud on mängitavad Eesti Kingswin kasiinos.


€ 555 boonus ja 155 tasuta spinni.

Ezugi alustas oma tegevust 2013. aastal Iisraelis.

BetGames

Samuti ei saa mainitama jätta ettevõtet BetGames, mis on mitmes Eesti online kasiinos ka täitsa omanimelise rubriigi saanud. See ettevõte ei paku samasuguseid mänge nagu teised mainitud mängutootjad, vaid tegemist on põhimõtteliselt live kasiino minimängude pakkujaga, kelle mängudes on live diileri abiga võimalik panuseid teha erinevatele asjadele. Nende mänguvalikus on näiteks Dice, Lucky 5, Bet on Poker, Bet on Baccarat, Wheel of Fortune, War of Bets, Lucky 7, Lucky 6. BetGames mängud kestavad reeglina kuni 3 minutit, seejärel toimub paus, ja siis avatakse laud uuesti. BetGames rubriik on olemas näiteks Optibetis ja Olybetis.


€ 1 000 boonus.

€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Mängi live kasiinos mobiili kaudu

Live kasiino mobiilis

Live kasiinos on võimalik mängida ka läbi mobiili või tahvelarvuti. Mängud toimivad neis samamoodi nagu veebikasiinodes, samas muidugi on nutiseadmel ekraani suurus oluliselt väiksem kui arvutiga veebikasiinos mängides. Mobiilikasiinodes ei pruugi tingimata olla täpselt sama suur live kasiino mängude valik, kuid mainitud kolm populaarseimat - blackjack, rulett ja bakaraa on kindlasti kõigi meie poolt soovitatud live kasiino rubriigiga kasiinooperaatorite mobiilikasiinodes olemas.

Kuigi ekraani suurus ja resolutsioon on mobiili kaudu mängides midagi hoopis muud kui arvutis suure ekraaniga mängides, siis samal annab mobiilis mängimine võimaluse live kasiino mänge nautida kustiganes. Bussist, rannast, miks mitte saunast. Seda viimast me küll ei soovita proovida, kuna see võiks jääda viimaseks korraks, kui sa oma praegust telefoni veel kasutada saad. Põhimõte jääb aga samaks – live kasiinos on mobiili kaudu võimalik mängida absoluutselt igal ajal ja igas kohas, isegi siis kui sul läpakas parasjagu koju jäi. Oluline on vaid hea internetiühendus ja soovitavalt ka piisavalt korraliku mahuga andmesidepakett. Või siis võimalus ühenduda kohaliku wifiga.

Kas live kasiino mängud on ausad?

Nii nagu mänguautomaatide puhul, võib mõndadel inimestel tekkida küsimusi live kasiino mängude aususe osas. Kas tegemist on siiski ausate mängudega või on neid võimalik kuidagi kasiino jaoks tunduvalt kasumlikumaks teha, seda mängijale ütlemata?

Nii nagu online kasiinodes olevate mänguautomaatide puhul, teostakse järelvalvel ka live kasiino mängude üle. See on eriti oluline Eestis litsentseeritud kasiinode puhul, kellele mingigi suurema kahtluse puhul litsentsi ei antaks või siis see probleemide ilmsikstulekul koheselt ära võetaks, ülisuurtest trahvidest rääkimata.

Live kasiino mängude puhul puudub RNG ehk juhuslike numbrite generaator ja nende puhul on kõik täiesti juhuslik, ja seda olenemata sellest, et mängus on alati ka inimkäsi. Ning seda kontrollitakse pidevalt. Eriti kindel võib mängude aususes olla just eelpool mainitud populaarsete mängutootjate puhul. Kõikide nende ettevõtete maine on laitmatu ning nende edulugu saab jätkuda vaid siis, kui ka nende edasine maine ühegi ausa mängu põhimõtte rikkumisest tulenevat plekki ei saa.

Kui mõnikord tundub, et mõne mänguga sind petetakse – eriti lihtsalt tekib see tunne siis, kui sa järjest ja järjest kaotad, siis enne kasiino süüdistamist tasub kõigepealt pisut loogiliselt mõelda. Ka täieliku juhuslikkuse puhul võib esineda mingeid tsükleid. Isegi kui sa ise viskad kümme korda münti õhku, siis see võib juhuse tahtel maanduda kümme korda järjest ühele küljele. Olenemata selle 50-50 tõenäosusest.

Lisaks on ka live kasiino mängudesse juba eos sisse kirjutatud kasiino maja eelis, ehk siis pikas perspektiivis võidab maja alati. Ning petmiseks puudub kasiinodel põhjus.

Mängi Eesti live kasiinodes ja naudi mängu kodust lahkumata!

Live kasiino mängude mängimine annab võrreldes teiste kasiino mängudega võimaluse teiste mängijate ja krupjeega suhelda. Istudes kodus arvuti taga ja mängides live kasiinos ei mängi sa ühtäkki üksi vaid koos teistega andes kogu sinu kasiinokogemusele sotsiaalse aspekti. Samuti on tänapäeval erinevate laua- ja telemängude fännidel võimalik ka neid mänge nautida justnimelt erinevate innovatiivsete live kasiino mängude kaudu.

Nii nagu kõikide kasiinomängude puhul, on meil ka live kasiinos mängijatele vaid üks peamine soovitus – mängi live kasiinos mõistlikult. Kasiinos mängimine on hea vaheldus vaid siis, kui see sulle probleeme tekitama ei hakka.

Kui sa soovid live kasiino mängimisega alustada või vähemalt ise selle võimaluse vahelduseks järele proovida, siis soovitame üle vaadata näiteks nende Eesti kasiinode live kasiino rubriigid:


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Uued pakkumised iga päev

€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

€ 300 boonus.

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

 


https://www.eestikasiino.com

Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...