Proovi live-kasiinot tasuta kodust lahkumata

Proovi live-kasiinot kodust lahkumata

Live-kasiinod on internetikasiinode üks põnevamaid lahendusi, kuna saad osa tõelisest kasiinokogemusest ilma, et peaksid kodust lahkuma. Tegu on online kasiino vormiga, kus saad reaalajas pärisdiileritega oma lemmikute live kasiinomängudega nagu blackjack, rulett ja baccarat oma õnne proovile panna. Eesti operaatoritest pakuvad live-kasiinot näiteks Unibet, Triobet ja Maria Casino.

Live-kasiinodes mängimine on niisama lihtne kui tavalises veebikasiinos mängimine. Lihtsalt logi oma kasiino kontole ja vali sobiv mäng. Enne mängima asumist tasub vaid kontrollida, kas sul on alla laetud veebilehitseja ja videomängija uusim versioon, et live striimimine oleks võimalik. Live-kasiinos mängimiseks ei pea sul olema vingeim arvuti, küll aga tuleb kiire internetiühendus kasuks.


Triobet € 150 no wagering bonus ja 30 tasuta spinni.

Live-diileritega kasiino

Live-diilerid on algupärast olnud vaid traditsioonilistes, maapealsetes kasiinodes. Veebikasiinosid ei ole alati justkui "päris" kasiinodeks peetud, ent tänaseks pakuvad internetikasiinode live kasiinod sama tõetruud kasutajakogemust. Niisiis ei pea sa tõeliseks kasiinokogemuseks ja live-diileritega reaalajas suhtlemiseks isegi kodust lahkuma.

Proovi live-diileritega live-kasiinosid kodust lahkumata

Sinu mängu vastaseks on päris diiler, kes kas seisab või istub ehtsa blackjacki või ruleti laua ääres ning kasiinosse paigaldatud veebikaamera võimaldab sul jälgida diileri iga viimsematki liigutust. Live-diileriga saad rääkida läbi vestlusakna ning nii mõnegi mängu puhul on sul võimalik ka kaasmängijatega soovi korral suhelda. Pealegi, mängimisele annab ehtsa tunde veel ka see, et iga kord, kui live-kasiinosse sisened, tervitab sind diiler personaalselt.

Saad lemmikutel kasiinomängudel oma õnne proovile panna ajast ja asukohast sõltumatult, 24 tundi ja seitse päeva nädalas. Ainus, millega tuleb live kasiinomänge mängides arvestada on see, et valikute tegemiseks on piiratud aeg. Esialgu on see ehk veidi harjumatu, ent avastad vaid minutite möödudes, et sellest pole lugu.

Erinevad live-diileritega mängud

Live blackjack

Live blackjack on live kasiinodes tingimata üks kõige populaarsemaid mänge. Live blackjacki reeglid on väga sarnased tavalise blackjacki omadega. Kogu trikk seisneb selles, et sul tuleb saada diilerist parem käbi, mis ei ületaks punktisummat 21. Parim võimalik käsi on kahe esimese kaardiga saadav täpne punktisumma 21. Live-kasiinodes saad valida enne mängima asumist erinevate panustamistasemete vahel. Nii saad mängida soovi korral üheeurose panusega kui ka kuni 5000 euroste panustega käe kohta.

Live rulett

Levinuim rulett on Prantsuse rulett, mille leiad enamike veebikasiinode mängude nimistust. Rulett on oma olemuselt üks lihtsamaid kasiinomänge, kus sul tuleb teha panused sellele, millisel värvil ja numbril kuul peatud. Kui õnneratas on ära keerlenud ja kuul leidnud tee saatusliku numbri peale, selgub tulemus. Mängu võitjale makstakse võidud vastavalt sellele, kui suured on olnud tema panused.

Live baccarat

Baccarat on võitnud paljude südamed tänu tõigale, et seda on imelihtne mängida. Baccarat on kaardimäng, kus mängu eesmärgiks on ära arvata, kas punktisummale üheksa jõuab lähemale pankuri või mängija kaartide punktisumma, või jäädakse viiki.

Live kasiino mobiilis

Proovi mobiilses Unibetis live-kasiinot

Live-kasiinos on ligipääsetavad ka mobiilist või tahvelarvutilt. Mängud toimivad neis samamoodi nagu veebikasiinodes, ent muidugi on nutiseadmel resolutsioon oluliselt väiksem kui desktopist veebikasiinos mängides. Kohati ei ole mobiilikasiinodes ka sama suur live-kasiinomängude valik, ent kolm populaarseimat - blackjack, rulett ja baccarat on kõigi meie poolt soovitatud operaatorite mobiilikasiinodes olemas.

Live-kasiino mängutootjad

Net Entertainment

Net Entertainment ehk lühemalt tuntud ka kui NetEnt on 1999. aastal asutatud ettevõte, mis on tänaseks kõige tunnustatud mängutootja kasiinomaailmas. Net Entertainment pakub live-kasiino huvilisele laia ampluaad populaarsetest mängudest, mille hulka kuuluvad teiste seas ka blackjack ja rulett. Mängutootja on kasiinokülastajate poolehoiu võtnud muuseas oma kõrge HD-kvaliteediga striimidega.

Microgaming

Microgaming on kohe pärast NetEnt'i kõige parimaks peetud mängutootja kasiinonduses. Microgaming'u live-kasiino mängude seast leiad teiste seas armastatud blackjacki, ruleti ja baccarati. Microgamingu teeb eriliseks võimalus mängida korraga mitme erineva laua taga. Lisaks saad blackjackis mängida mõne teise mängija selja taga seni, kuni sulle vabaneb laua taha koht ning mis peamine, Microgaming'u live-kasiino mängudes saad valida erinevate panusetasemete vahel.

Liitudes Unibetiga saad 100€ ja tasuta spinne

Kui sa ei ole veel Unibeti kasutaja, ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Iga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni Net Entertainment'i Starburst slotikal.

Starburst 

Uue mängijana saad osaleda 4000€ turniiril

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka online Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas.
Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Proovi siit teisi Net Entertainment'i mänge

Egle

eestikasiino.com