1. Home
  2. Arvustused

Kasiinode arvustused

Mille poolest Eesti online kasiinod üksteistest erinevad?

Üldjoontes on online kasiinod üksteisega üsna sarnased. Küll aga leiab lähemal vaatlused nende vahel ka mitmeid üsna olulisi erinevusi. Meie arvustused ongi mõeldud nendest aru saamiseks ja nende tuvastamiseks.

written by eestikasiino.com
on 17/07/2020 — updated on 13/06/2024

Kuidas me Eesti kasiinosi arvustame?

Eesti kasiinode hindamisel ja arvustamisel pöörame me tähelepanu eelkõige järgnevatele nüanssidele.

1. Me kontrollime kasiino litsentsi

Kasiinodel on kohustus omada litsentsi ning seetõttu kontrollime alati üle, kas kasiinol on olemas tegutsemiseks vajalik hasartmängude korraldamise luba.

Eesti kasiinodel võiks loomulikult olemas olla just Eesti litsents, kuna Eesti Maksu- ja Tolliamet teostab nendelt litsentsi saanud kasiinode üle ka järelvalvet.

Kuigi eestlastel on võimalik mõnikord liituda ka kasiinodega, millel kohalik litsents puudub, siis sealt saadud võitudelt peab maksma ka makse.

Eestikasiino.com lehel tutvustame me eelkõige kasiinosi, millel on Eesti litsents olemas. Samas, juhul kui arvustame mõnda kasiinot, mis on litsentseeritud kusagil mujal, siis toome selle alati ka eraldi välja.

Maksud kasiino võitudelt

2. Me kontrollime, milliseid boonuseid ja kampaaniaid kasiino pakub

Kasiino valikul on üheks heaks kriteeriumiks kasiino erinevad pakkumised – olgu selleks siis tervitusboonus, erinevad tasuta spinnide pakkumised, lojaalsusboonused või siis ebaregulaarsed kasiino kampaaniad.

Tervitusboonus

Kõige esimene boonus, mida sa uue kasiino otsingul võiks tähele panna, on kasiino tervitusboonus.

Kas seda üldse pakutakse? Kui pakutakse, milline see on? Ja millised on selle boonusega seotud täpsemad tingimused.

Kõige paremad tervitusboonused on mõistagi läbimängimise nõudeta sissemakseta boonused, aga selliseid boonuseid väga tihti ei pakuta.

Paremuselt teisena on lihtsalt sissemakseta boonused, millele kehtivad mingid läbimängimise nõuded.

Selline pakkumine on hetkel Maria kasiinol, mis annab uuele mängijale 10 spinni kohe pärast konto loomist.

Kolmandana võiks ära mainida näiteks võimalikult suured tervitusboonused, millel on võimalikult madal läbimängimise nõue. Esimese näitena siin tuleb esmalt pähe HeyCasino.

Neljandaks võiks ära mainida tervitusboonused, mille puhul tuleb teha boonuse saamiseks sissemakse, aga seejärel on saadud boonusraha läbimängimise nõue null. Head näited siin on Paf ja Kanuuna.

Viiendaks võiks ära mainida ka tervitusboonused, milles sulle antakse protsentuaalselt väga suur boonus. Näiteks on võimalik Coolbetist saada 500% tervitusboonus.

Tasuta spinnid

Vaatame kui tihti kasiino sulle pärast registreerimist tasuta spinne annab?

Mõnes kasiinos on võimalik täiesti tasuta spinne saada kord nädalas (vt. Olybet); mõnes kasiinos toimuvad kampaaniad, mille raames on võimalik tasuta spinne saada lausa iga päev (vt. Chanz).

Pakkumised ja kampaaniad

Eestikasiino.com meeskond viskab alati pilgu peale ka kasiinode ebaregulaarsematele kampaaniatele. Seda selleks, et näha mida antud kasiinolt edaspidi üldse oodata võib.

Mõned kasiinod ei tee lisaks oma tavapärastele korduvatele kampaaniatele pea ühtegi lisapakkumist.

Samal ajal mitmetes teistes korraldatakse uusi kampaaniaid mitu korda nädalas (vt. näiteks Unibeti ja Paf kasiino pakkumisi).

Lojaalsusprogramm/VIP programm

Nii mitmelgi kasiinol on täiesti mõistlik lojaalsusprogramm, milles antakse sulle uutele lojaalsustasemeteni jõudmisel näiteks tasuta spinne, ja tavaliselt puudub sellistel tasuta spinnidel ka läbimängimise nõue.

Lojaalsusprogrammi raames saab tasuta spinne mõõdiku täitumisel Chanz kasiinost, igal esmaspäeval Olybet kasiinost. Betsafe ja Paf teevad sulle aeg-ajalt üllatuspakkumisi lihtsalt kliendiks olemise eest.

3. Me vaatame üle kasiino mängude ja mängutootjate valiku

Oma arvustuste kirjutamisel uurime me alati konkreetse kasiino mänguvalikut – milliseid mänge pakutakse, milliste mängutootjate mänge pakutakse ja kui suur on nende mängude valik.

Mänguautomaatide valik

Milliseid slotte sa mängida tahad? Erinevates online kasiinodes on mängude valik üsna erinev.

Kas kasiinos on võimalik mängida klassikalistel slottidel? Kuidas on olukord progressiivse peavõiduga slottidega? Kas mängida on võimalik Megaways slottidel?

Selle ja kõige muu kohta kohta anname ülevaate oma kasiino arvustustes.

Pokkerituba

Mitmetes kasiinodes on olemas oma pokkerituba, kus on võimalik teiste mängijate vastu ka pokkerit mängida.

Samal ajal ei ole seda võimalust kaugeltki mitte kõigis kasiinodes ja lisaks on erinevad ka pokkerivõrgustikud, mida kasutatakse.

Oma arvustustes pöörame me alati tähelepanu ka nendele väikestele nüanssidele.

Live-krupjeega lauad

Live kasiino mängude huviliste jaoks kontrollime me alati üle ka kasiino live-krupjeega mängude valiku.

Uurime, kas valitud kasiinos on olemas piisavalt erinevaid laudu live kasiino mängude mängimiseks.

Tänapäeval on live kasiino rubriik olemas peaaegu igas kasiinos, aga siiski mitte kõigis. Samuti võib mõne kasiino live kasiino laudade valik üsna kesine olla.

Milliste mängutootjate mänge on võimalik mängida

NetEnti mängud on tavaliselt olemas pea igas Eesti online kasiinos. Samas paljude teiste mängutootjate mängude valik sõltub juba konkreetsest kasiinost.

Paljudes kasiinodes on võimalik mängida ka Pragmatic Play ja Play’n Go slottidel, aga samas on olemas ka mitu Eesti kasiinot, milles neist ühe või teise loomingut näha ei ole võimalik.

Nii mõnelgi mängijal on nüüdseks juba juba välja kujunenud oma lemmik mängutootja või mängutootjad ning seetõttu proovime oma arvustustes anda ka piisava ülevaate selle kohta, milliste mängutootjate mängud kasiinos olemas on.

Samuti pöörame tähelepanu sellele, kui suur on nende mängutootjate mängude valik.

Mõnes kasiinos võib esindatud olla kümneid ja kümneid erinevaid mängutootjaid, samas võib mitmelt neilt olemas olla vaid üks või kaks mängu.

Suurim mänguvalik

Eksklusiivsed mängud ning bränditud live kasiino lauad

Mõned kasiinod loovad ka enda mänge või siis on neil olemas enda brändiga live kasiino lauad.

Kui sa tahad leida midagi väga eksklusiivset ja/või erinevat võrreldes sellega, mida kasiinod üldisemalt pakuvad, siis selle tarbeks uurime me ka seda, kas kasiinos on olemas mingid ainult selle konkreetse kasiino jaoks loodud mängud või kas kasiinol on olemas näiteks kasiino enda kaubamärgiga live kasiino laudu.

Paf kasiinol on enda mängustuudio (Paf Game Studio) ja sealt võib leida ka kümneid eksklusiivseid mänge, kaasa arvatud just Eesti mängijatele mõeldud väga eestimaiseid slotte nagu näiteks Pehmed ja Karvased ning Kreisiraadio.

Betsafe kasiinol on samuti palju enda eksklusiivseid mänge, mida mujal mängida ei ole võimalik.

4. Me jagame infot kasiino makseviiside kohta

Erinevad kasiinod pakuvad erinevaid võimalusi kasiinosse nii sisse- kui ka väljamaksete tegemiseks.

Mõni inimene on juba ära harjunud e-rahakoti Skrill kasutamisega ning ei soovi teistest makseviisidest enam kuuldagi.

Teine inimene ajab taga krediitkaardi makse lihtsust. Ja kolmandale meeldib eelkõige pangalingi või Trustly kasutamise võimalus.

Millised võimalused just konkreetses kasiinos olemas on, seda infot jagame alati ka oma kasiinode arvustustes.

Populaarsed kasiinode makseviisid

Kõige populaarsemad makseviisid kasiinodes ongi äsja ära mainitud võimalused – Trustly/pangalink, krediitkaart, ning e-rahakott Skrill.

Lisaks neile on pisut vähem populaarsemate maksevõimaluste hulgas ka näiteks Neteller.

Kasiinod võivad pakkuda maksete tegemiseks veel variante, aga need on juba pisut harvemini kasutatavad.

Uutes kontovabades kiirkasiinodes on võimalik sissemakseid teha ainult Trustly kaudu.

Vanemates kasiinodes, mis on alles lisanud kiire konto loomise võimaluse, neis on reeglina võimalik siiani teha sissemakseid ka kasutades teisi meetodeid.

Mida peaks teadma esimese kasiino väljamakse kohta?

Kasiino väljamakse tegemine on teoreetiliselt sama lihtne kui sissemakse tegemine. Praktikas võib väljamakse tegemisel olla aga mitmeid erinevaid nüansse, millega arvestada tuleks.

Väljamaksete kiirus

5. Vaatame milline on kasiino üldine RTP

Mitmed mängutootjad annavad kasiinodele võimaluse valida, kui suurt RTP’d nad oma mängijatele pakkuda soovivad.

Näiteks võib sama sloti RTP ühes kasiinos olla 96% ja teises kasiinos 94%.

Kuigi mitmed tuntud mängutootjad kasiinodel endal seda valida ei lase, siis mõndade mängutootjate mängude puhul on kasiinodel see võimalus olemas.

Tavaliselt on sellisel juhul mängul kaks või kolm erinevat etteantud RTP võimalust.

Kõige tuntumad mängutootjad, kelle mängude puhul on kasiinodel endal võimalik erinevate RTP suuruste vahel valida, on hetkel näiteks Play’n Go, Red Tiger, Blueprint Gaming.

Lisaks võiks ära mainida ka mängutootjad Amatic, Pragmatic Play, ja Real Time Gaming. Yggdrasil, IGT, Endorphina ning tõenäoliselt ka Scientific Gaming Interactive.

Kuigi kasiino üldist RTP-d välja arvutada on väga raske, siis uurides välja mõne konkreetse mängu RTP võimalused ja vaadates selle mängu RTP-d konkreetses kasiinos, saab juba aimu sellest, kui kõrge või madal võib olla antud kasiino keskmine RTP võrreldes teiste online kasiinodega.

Mis on online kasiinode RTP?

Online kasiino RTP annab sulle teoreetiliselt teada seda, kui suur on antud kasiinos keskmine maja eelis.

Küll aga on üldist kasiino keskmist tagasimakse protsenti väga raske kindlaks teha.

Keskeltläbi jääb see tõenäoliselt küll sinna 90-95% juurde.

Kui terve online kasiino keskmist maja eelist on raske teada, siis iga mänguautomaadi RTP on üldiselt avalik info.

Mida sloti RTP tähendab?

Sloti RTP tähendab seda, kui palju mänguautomaat mängijale keskmiselt panustatud rahast tagasi maksab.

Kust on võimalik RTP-d leida?

Kasiino RTP leidmine on keeruline ja seda võib tavaliselt vaid oletada.

Mänguautomaadi RTP leiab tavaliselt iga konkreetse sloti “Info” nupu alt. Või kui seal seda mingil põhjusel ei ole, siis piisab sellest, kui paned otsingumootorisse otsingutermini “[sloti nimi] RTP”.

6. Tutvume kasiino klienditoe ja selle kvaliteediga

Keegi meist ei soovi esimese asjana kasiino klienditoega ühendust võtta.

Küll aga on hea, kui mingite probleemide või küsimuste tekkimisel see võimalus olemas on. Ja sellisel juhul on alati plussiks see, kui klienditoega saab ühendust tunduvalt kiiremini kui Ryanairi klienditoega.

Viimase puhul võib see aega võtta päevi või nädalaid. Seda siis juhul kui nad üldse vastavad.

Kasiino klienditoe puhul eeldaks aga kohest reageerimist, olgu siis tegemist vestlusakna või telefonitoega.

Tavaliselt ongi viimased kaks kasiinoga ühendumisel parimad variandid, kuna vastatakse reeglina üsna kiiresti.

Olenemata kasiinost peaks arvestama, et saates klienditoele lihtsalt e-kirja, võib viivitus tunduvalt suurem olla.

Näiteks Unibetiga saab vestlusakna kaudu ühendust keskmiselt kahe minutiga, e-kirja vastust tuleb keskmiselt oodata 8 tundi.

7. Me uurime kasiino mobiilirakendusi

Tänapäeval ei ole nutitelefoniga slottidel keerutamiseks eraldi mobiilirakendust enam reeglina vaja, vähemalt mitte Eesti kasiinodes.

Kui aga mõnel kasiinol mobiilirakendus siiski olemas on, siis tihtipeale põhjusega, ja sellisel juhul me laeme selle alla ja uurime selle võimalusi.

8. Tutvume kasiino vastutustundliku mängimise võimalustega

Eestis litsentseeritud kasiinod on kohustatud mängijale pakkuma erinevaid vastutustundliku mängimise funktsioone.

Nende hulka käivad erinevad limiidid nagu sissemakse limiit, kaotuse limiit ja kulutuslimiit.

Samuti on mitmetes kasiinodes võimalik endale seada mänguaja piiranguid ning lisaks ka teavitusi iga X aja tagant sinu mänguaja kohta ja selle aja jooksul võidetud või kaotatud summade kohta.

Kuigi mõnes kasiinos võivad olemas olla kõik eelpool mainitud vastutustundliku mängimise võimalused, ei pruugi kõik need eksisteerida siiski igas kasiinos.

Mõnes kasiinos on olemas vaid üks kuni kaks mainitust.

Mõndade mängijate jaoks on oluline just ühe või teise konkreetse limiidi määramise võimalus.

Seetõttu jagame oma arvustustes alati infot selle kohta, milliste limiitide seadistamise võimalust iga kasiino mängijale pakub.

Mõne inimese jaoks võib väga kriitilise tähtsusega olla ka see, et pärast väljamakse tegemist ei oleks tal seda enam võimalik tühistada. Kiirkasiinode puhul pole see teemaks, kuna maksed on kohesed.

Nii mõnegi teise kasiino puhul, kus väljamaksed võivad võtta tunde või päevi, on aga ka see info oluline.

Milliseid erinevaid online kasiinosi me arvustame?

Online kasiinod ei ole kõik ühesugused – erinevad nende mänguvalikud, makseviisid, ja mitmed muud olulised aspektid.

Kuigi Eestis võiks online kasiinod jagada eelkõige klassikalisteks online kasiinodeks ning kontovabadeks kiirkasiinodeks, siis laiemas laastus on kategooriaid pisut rohkem.

Klassikaline online kasiino

Klassikalised online kasiinod pakuvad mängijale võimalust keerutada slottidel ja mängida live kasiino laudades. Mitmed neist pakuvad lisaks ka pokkerituba ja võib-olla spordiennustuste tegemise võimalust.

Enamik Eestis litsentseeritud kasiinosi võib just selle kategooria alla panna.

Kontovaba kasiino

Eraldi võiks siinkohal välja tuua ka kontovaba kasiino.

Kuigi laias plaanis on kontovabad kasiinod väga sarnased klassikaliste online kasiinodega, siis erinevad nad eelkõige selle poolest, et neis mängimise alustamine on ülilihtne, kuna selleks on vaja teha vaid oma esimene sissemakse ja mäng võib alata.

Eesti kontovabad kasiinod

Ainult live kasiino

Tegelikult on olemas ka internetikasiinosi, mis pakuvad mängijatele ainult live kasiino laudades mängimise võimalust.

Sellisel juhul on kasiino live kasiino laudade arv muidugi märkimisväärne.

Antud hetkel aga Eestis puhtalt live kasiinole orienteerunud online kasiinosi ei ole.

Krüptokasiinod

Viimaste aastate jooksul on üle maailma loodud ka mitmeid Bitcoin kasiinosi või siis laiemalt krüptokasiinosi. Nendes kasiinodes saab reeglina sissemakseid teha vaid krüptorahaga.

Selleks võib olla kas Bitcoin või siis miks mitte mõni teine krüptoraha nagu Ethereum või Litecoin.

Eesti Bitcoin kasiinodest, mis ainult krüptorahal põhineksidki, pole veel kuulda olnud. Küll aga pakub näiteks Eesti Tonybet kasiino ühe võimalusena sissemakseid teha Bitcoiniga.

Võimalik, et Bitcoiniga on veel siiani võimalik sissemakseid teha ka Tonybetis, aga seoses tema aeglaselt kontovabaks kasiinoks muutumisega ei pruugi see võimalus enam uutele Eesti mängijatele kättesaadav olla.

Spetsiaalne mobiilikasiino

Samuti on olemas online kasiinod, mis on loodud eelkõige just mobiilis mängimiseks, aga hetkel Eesti kasiinodest keegi spetsiaalselt mobiilis mängimisele orienteeritud ei ole.

Mõned Eesti kasiinod pakuvad mängimiseks mobiilirakendusi, aga ka nende puhul on rakendused mõeldud eelkõige mitte kasiinos spinnimiseks, vaid pigem kas pokkeri mängimiseks või siis spordiennustuste tegemiseks.

Esimene legaalne Eesti kasiino

Kõigi Eestikasiino.com kasiino arvustuste nimekiri

Praeguseks hetkeks oleme kirja pannud kõikide Eestis litsentseeritud kasiinode arvustused.

Betsafe

Betsafe on ülipopulaarne Eesti kasiino, mis pakub mängijatele hetkel Eesti ühte parimat tervitusboonust. Betsafe’is on lisaks üldiselt väga laiale mänguvalikule võimalik mängida ka eksklusiivsetel Betsafe’i enda slottidel.

Boost Casino (kontovaba)

Boost Casino on kontovaba kasiino, mis avas oma uksed eestlastele alles 2020. aastal. Boost Casino pakub uutele mängijatele 100% kuni 1000 eurot boonusraha ja sellele lisaks ka 100 tasuta spinni.

Chanz (kontovaba)

Chanz kasiino on esimene n-ö sotsiaalne kasiino, kus on võimalik teiste mängijatega suhelda, nendega tasuta spinne vahetada, nende võite näha ja palju muud.

Coolbet (kontovaba)

Coolbet on pakub mängijatele väga head mänguvalikut ja tegemist on kasiinoga, mille live kasiino laudade valik on hetkel Eesti kasiinodest suurim. Kokku on võimalik mängida umbkaudu 200s live kasiino lauas.

Hillo (kontovaba)

Hillo on värske kontovaba kasiino, kust leiad kõik oma lemmikud mängud ja palju uusi väljakutseid tervelt 3000 kasiino mängu seast. Liitumine käib läbi panga ja võid kohe spinnima asuda.

Grandx

Grandx on suhteliselt tundmatu Eesti online kasiino, mis pakub võimalust mängida vaid Austria mängutootja AMATIC mänge.

Happy Spins

Happy Spins on üks väga paljudest uutest 2022. aastal Eesti litsentsi saanud kontovabadest kasiinodest.

Slotti (kontovaba)

Slotti on muljetavaldava mänguvalikuga uhiuus kasiino, kus ei ole vaja ankeetide täitmisele aega raisata.

Kanuuna (kontovaba)

Kanuuna on kontovaba Eesti kasiino, mis avati 2022. aastal.

HighRoller

HighRoller on üks vähestest Eesti kasiinodest, milles on võimalik sisse- ja väljamakseid teostada ka kasutades krüptoraha Bitcoin.

Kirsikka

Kirsikka kasiino oli ülilihtsa väljanägemisega Soome kasiino, mis aga alles hiljuti avas oma uksed ka Eesti mängijatele. Kahjuks ei olnud oma lihtsusest hoolimata tegemist kontovaba kasiinoga. Kas sel või mõnel teisel põhjusel pani see kasiino 2020. aasta septembris oma uksed kinni.

Maria Casino

Maria Casino on Unibeti väike õde, mis sai alguse Maria Bingo leheküljest. Ka tänasel päeval on Marias olemas lisaks kõigile teistele mängudele ka korralik bingo rubriik.

Ninja Casino (kontovaba)

Ninja Casino on Eesti ja tõenäoliselt ka maailma esimene kontovaba kasiino üldse, mis juba avamisel pakkus väljamakseid kõigest viie minutiga.

Nutz

Nutz kasiino on Optibeti väikevend – tegemist on sama operaatori poolt loodud kasiinoga, mis pakub ülisuurt mänguvalikut ja kõige kõrgemat RTP-d kõikides mängudes.

Olybet

Olybeti eelkäija Olympic-Online oli Eesti esimene legaalne internetikasiino. Tegemist on tõenäoliselt kõige tuntuma Eesti kasiinoga. Seda tänu tema maapealsele kehale Olympic Casinole.

Optibet

Optibet pakub mängijatele Eesti suurimat tervitusboonust. Optibet annab sulle sinu esimese kolme sissemaksega kokku kuni 1000€ boonusraha.

Paf

Paf on Ahvenamaa valitsuse poolt heategevuslikel eesmärkidel loodud kasiino, mille uue mängija pakkumine ei ole küll suurim, kuid kohati parim. Nimelt annab Paf uutele mängijatele juba vaid konto loomise eest 25 tasuta spinni, millel puudub läbimängimise nõue. Samuti annab Paf sulle koos esimese sissemaksega 10 eurot lisaks.

Pokerstars

Pokerstars on maailma kõige tuntum pokkerituba, kus igal hetkel mängib kümneid tuhandeid mängijaid üle kogu maailma.

Unibet

Unibet on 1999. aastal loodud internetikasiino, mis ei tohiks tänaseks päevaks tundmatu olla enam ühelegi mängijale. Unibet korraldab oma mängijatele väga tihti erinevaid läbimängimise turniire, mis võiks sobida eriti hästi just suurema rahakotiga mängijatele.

Duelz (kontovaba)

Duelz loodi 2024. aastal ning tegemist on maksa ja mängi põhimõttel tegutseva kontovaba kasiinoga.

Tonybet

Tonybet on nüüdseks juba pika ajalooga kasiino, mis hiljuti läbis suure uuenduskuuri.

No Account Bet (kontovaba)

No Account Bet uutele mängijatele hetkel boonuseid ei jaga. Tegemist on väga uue kontovaba kasiinoga, mille nimest võiks eeldada, et lisaks hetkel pakutavatele slotimängudele avatakse juba varsti ka suuremat sorti spordiennustuste rubriik.

Jalla Casino (kontovaba)

Jalla Casino: Tegemist on kontovaba kiirkasiinoga, mis pakub uutele mängijatele võimalust hankida 20 tasuta keerutust slotikas Spinions Beach. 

Winnerz (kontovaba)

Winnerz kasiino nägi ilmavalgust 2022. aastal ning tegemist on väga laheda uue tulijaga Eesti kontovabade kasiinode seas.

Eestikasiino.com kasiino ülevaated aitavad sind

Kuigi Eesti online kasiinode arv ei ole võrreldes mõne teise riigiga just teab mis suur, on nii mõnegi Eesti kasiino boonused paremad kui väikse riigi kasiinost oodata võiks.

Kasiino valikul soovitame alati ära teha oma kodutöö, ja selles osas aitame sind ka eestikasiino.com kasiino arvustustega nii palju kui võimalik.

See aga ei tähenda, et sa ise ei peaks üldse kasiino tingimusi lugema – seda on soovitav alati teha, kuna asjad võivad pidevalt muutuda.

Enne mõne kasiinoga liitumist otsusta, mida just sina ühe kasiino puhul kõige enam hindad. Seejärel loe meie poolt kirja pandud Eesti kasiinode arvustusi. Loodetavasti suudame kasiino valikul siin piisavalt abiks olla.

Selleks, et olla kindel kasiino turvalisuses ja garanteeritud väljamaksetes soovitame esmajoones kindlasti liituda just kasiinodega, millel on olemas Eesti Maksu- ja Tolliametilt saadud litsents.

Kõik kasiinod

Nimi Üldine hinnang Populaarsus Kasutatavus Klienditugi Nägi ilmavalgust
Betsafe 94 98 75 100 01/01/2001
Boost Casino 85 86 95 75 16/04/2020
Buumi Casino 91 83 86 90 01/02/2022
CasinoDays 89 80 91 77 05/02/2023
Chanz 94 98 98 75 01/06/2015
Coolbet 94 92 93 100 04/06/2017
Duelz 93 92 95 88 13/05/2024
Firespin 94 80 95 90 13/07/2023
Fruta 90 80 97 90 01/02/2024
HappySpins 93 78 94 69 15/12/2021
HeyCasino 94 93 96 92 18/04/2022
HighRoller 90 91 90 85 25/02/2022
Hillo 90 84 92 85 19/12/2023
Jalla Casino 94 93 95 92 17/05/2023
Kanuuna 94 92 97 76 04/06/2021

Korduma Kippuvad Küsimused

Hetkel on meie väga subjektiivsest arvamusest lähtuvalt parim Eesti online kasiino Kanuuna Casino. Aga selleks, et leida just sinu jaoks kõige sobivam kasiino, loe meie kasiinode arvustusi ja vaata meie hinnanguid kõikide kasiinode erinevatele aspektidele.
Eesti parimad kontovabad kasiinod on hetkel Olybet, Coolbet ja Ninja Casino.
Kõige uuemad online kasiinod Eestis on hetkel Hillo Casino, Nutz ja RedDice Casino.
Hetkel on Eestis 23 litsentseeritud online kasiinot. Täispika nimekirja neist koos arvustustega igaühe kohta leiad meie kasiino arvustuste lehelt.
Hetkel pakub kõige paremat lojaalsusprogrammi Kanuuna kasiino.
Suurim mängude valik on tõenäoliselt Betsafe'is ja Optibetis. Aga mängude valik on üsna hea pea kõikides Eesti kasiinodes.
Kõige kiiremaid väljamakseid teevad kontovabad Eesti kasiinod. Ehk siis Ninja Casino ja Boost Casino. Lisaks neile teevad koheseid väljamakseid reeglina ka Chanz kasiino ning Paf. Teistes online kasiinodes võivad väljamaksed aega võtta paar tundi kuni paar päeva.
Jah, kui mängid Eestis litsenseeritud kasiinos. Nii saad olla kindel, et sinu andmed on kaitstud rangete reeglite järgi.

Your casinos will be cleared

Are you sure?