Kontakteeru meiega

Kui sul on probleeme või küsimusi meie operaatorite pakkumiste kohta, palume saata oma mure meile allpool oleva blanketi kaudu. Samuti ootame alati sinu mõtteid ja ettepanekuid, mis aitaksid Eestikasiino.com meeskonnal sind veelgi enam aidata. Me vastame sinu probleemidele ja mõtetele nii kiiresti kui võimalik.

Küsimuse või ettepaneku esitamiseks palume täita allpool oleva blankett, kirjutades teema ning jättes kastikesse oma sõnum.

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...