Kuidas valida parimad tasuta raha boonused Eestis

Kasiino boonused annavad sulle võimaluse oma raha eest veel rohkem spinnida. Paljud Eesti netikasiinod pakuvad uutele ja vanadele mängijatele erinevaid boonuseid, et lustakaid mänguelamusi nautida. Vaatame üle kuidas leida parim tasuta raha boonus:

1. Loe meie kasiino arvustusi

Loe meie kasiino arvustusi, et leida enda jaoks just see kõige õigem interneti kasiino kus rullikud pöörlema panna.

2. Loe reegleid ja tingimusi

Kui oled leidnud sobivad kasiinod, vaata üle nende reeglid ja tingimused. Siit leiad olulist infot nii maksete kui boonuste tingimuste kohta.

3. Pööra tähelepanu läbimängimise nõuetele

Iga boonusega kaasnevad läbimängimise nõuded. Enne kui haarad pakkumise, tee kindlaks, et tingimused on sulle soodsad.

4. Kontrolli kas esineb asukoha piiranguid

Osadele boonustele ja pakkumistele kehtivad asukoha piirangud. Vaata kas saad oma piirkonnas valitud boonust kasutada.

5. Tee kindlaks, et sinu makseviisi aktsepteeritakse

Tihti sõltuvad boonused ka makseviisist ning kasiinod on osa makse meetodeid välistanud. Kontrolli enne sissemakse tegemist kas sinu valitud maksemeetodiga saab tasuta raha boonust kasutada.

6. Uuri kui suur on sissemakse

Kõige parem boonus on loomulikult sissemakseta boonus. Viska pilk peale kas pakkumise saamiseks tuleb sul teha sissemakse ning mis on selle minimaalne summa.

7. Viska pilk peale lubatud mängudele

Mõnikord saab kasiino boonust kasutada vaid valitud kasiino mängudes. Veendu, enne mängima asumist, et sinu valitud mängus boonus kehtib.

8. Vaata maksimaalseid väljamakseid

Boonustele võivad kehtida ka võidulimiidid. Vaata meie parima väljamaksega kasiinosid enne kui otsustad.

9. Uuri väljamakse aja ja limiitide kohta

Kui kaua tuleb sul on võite oodata on erinevates kasiinodes erinev. Samuti võivad kasiinod seada kindlad piirid kui palju raha on võimalik korraga välja võtta. Loe selle kohta boonuse tingimustest ja kasiino üldtingimustest.

10. Kasuta meie boonuse läbimängimise kalkulaatorit

Eesti Kasiino pakub sulle mugavat boonuse läbimängimise kalkulaatorit, et selgitada välja palju pead oma raha mängu panema enne kui saad oma boonust nautida.

Kas tasuta raha boonused on Eestis lubatud?

Eestis on kasiinodel lubatud oma mängijatele erinevaid pakkumisi korraldada ning boonuseid jagada. Seda reguleerib Maksu- ja Tolliamet.

Kas tasuta raha boonusega kasiinos mängimine on turvaline?

Eestis litsenseeritud kasiinos on alati turvaline mänge nautida, sest nende tegevusele on kehtestaud karmid reeglid. Samuti pakuvad sellised interneti kasiinod sulle vastutustundliku mängimise tööriistu ning infot ja abi kui peaks mure tekkima.

Miks kasiinod tasuta raha boonuseid pakuvad?

Kasiinod jagavad oma mängijatele erinevaid tasuta raha boonuseid, et tutvustada uusi mänge ning kasiino võimalusi. Nii ei pea sa uute kogemuste saamiseks oma rahaga riskima.

Miks kasutada tasuta raha boonust?

Boonuse kasutamisega ei kaota sa midagi kui oled reeglid endale selgeks teinud, küll aga võid suurendada oma võite ja leida uusi lemmikmänge.

PLUSSIDMIINUSED
✓ uued mängud, mida ehk muidu ei prooviks✗ boonus kehtib tihti kindlates mängude
✓ suuremad võiduvõimalused✗ võimalikud läbimängimise nõuded
✓ saad rohkem mänge nautida

Tasuta raha boonuste tüübid

Tasuta raha boonused jagunevad erinevateks tüüpiteks. Mõned neist on mõeldud vaid uutele mängijatele samas kui teisi pakutakse kõigile. Vaatame üle, millised on populaarsemad:

Tasuta raha koos tervitusboonusega

Osad kasiinod annavad sulle tervitusboonusega kaasa täiesti tasuta raha!

Olybetist saavad uued liitujad 10 eurot pärisraha

Olybet kasiinos valid ise oma tervitusboonuse.

Sisestades Olybet kasiinoga liitudes boonuskoodi CAS25, saad kasiinolt 10 € tasuta raha! Sinu raha- sinu valik mida sellega teha. Lisaks kehtib kasiinokindlustus 25 €.

Tasuta raha nii sulle kui sõbrale

Kasiinodel on aegajalt kombeks pakkuda tasuta raha sõprade mängima kutsumise eest. Eks seltsis on ikka lõbusam!

Chanz jagab tasuta raha nii sulle kui su sõpradele

Too sõber Chanz kasiinosse spinnima ja kõik võidavad.

Chanz kasiinos saad oma semudest suisa oma klubi luua! Iga uue sõbraga lisandub sinu kontole 25 € tasuta raha ning 25 € tasuta raha saab ka sõber. Sõprade arv ei ole piiratud.

Kutsu kolm sõpra Unibet kasiinosse ja saad 450 €

Kutsu sõber Unibeti spinnima ja saad boonust. Super tervitusboonuse saab ka sõber.

Unibet kasiinos saad esimese sõbra eest 100 €, teise eest 150 € ja kolmanda eest 200 € ehk siis kokku kuni 450 € tasuta raha! Pika ninaga ei jää ka sinu semud, kellele kasiinol on varuks põnev tervituspakett.

Tasuta raha liitudes uudiskirjaga või jälgides kasiinot sotsiaalmeedias

Osad kasiinod saadavad aegajalt oma mängijatele kutseid liituda uudiskirjaga või hoida põnevatel pakkumistel pilk peal hoopis sotsiaalmeedias. Tihti on selle eest ettenähtud ka tasuta raha või muu magus üllatus.

VIP-id saavad raha täitsa niisama

Suuremal osal Eesti kasiinodest on olemas kasiino lojaalsusprogrammid. Tihti tehakse VIP liikmetele eksklusiivseid pakkumisi ja nende hulka kuulub mõnikord ka täiesti tasuta raha!

Kuidas võtta oma tasuta raha boonuse võidud välja?

Iga kasiino puhul on võitude väljavõtmise protsess natuke erinev ning reeglid varieeruvad ka vastavalt boonuse tüübile.

Lunastatavad vs. mitterahalised kasiinopakkumised

Lunastatavad boonused on nagu nimigi ütleb, sellised boonused mille saad oma kasiino kontolt päris rahana välja võtta. Tasuta raha kuulub reeglina siia gruppi. Samas kui mitte väljavõetavaid boonuseid saab kasutada kasiinos mängimiseks. Selline boonus on näiteks tasuta keerutused.

Maksimaalne võidu limiit

Mõnikord seavad kasiinod kindla piiri kui suur summa on sul võimalik boonust kasutades võita. Kõik mis jääb üle selle ei lähe arvesse.

Raha väljavõtmise limiidid

Iga kasiino on kehtestanud miinimum ja maksimum väljamaksed. Kui miinimum väljamakse kehtib iga kord kui oma võidud välja võtad, siis maksimum võib olla päeva, nädala, kuu või kõigi kolme lõikes. Tasub silmas pidada, et mõned kasiinod, mis kuuluvad samale ettevõttele arvestavad võitude limiite kõigi kasiinode peale kokku.

Boonuse protsendid ja väljamaksed

Boonuse protsent on reeglina seotud sinu sissemaksega. Näiteks 100% boonust tähendab, et nii palju kui sisse maksid annab kasiino sulle lisaks. Sellised boonused on enamasti mõeldud kasiinos mängimiseks ning neid ei ole võimalik välja võtta.

Lahendused levinud probleemidele

Viskame pilgu peale mida teha juhul kui sinu kasiino boonusega esineb probleeme.

1. Boonus pole kontol nähtav

Osade boonuste puhul on vajalik need esmalt aktiveerida või sisestada kood boonuse saamiseks. See võib olla põhjuseks miks boonus sinu kontol näha ei ole. Teine levinud põhjus on see, et läbimängimise nõue ei ole täidetud. Osade boonuste puhul tuleb sissemakse teatud kordi läbi mängida. Kui oled tutvunud boonuse tingimustega ning need täitnud, aga boonust ei ole ikka sinu kontole lisatud, siis pöördu abi saamiseks klienditoe poole.

2. Võite ei ole võimalik oma kontole kanda

Kui oled veendunud, et kõik boonuse reeglid on täidetud, kuid sul ei ole sellegi poolest võimalik oma võite välja võtta, siis uuri ka makse tingimusi. Kas sinu soovitud summa jääb lubatud väikseima ja suurima makse vahele? Kontrolli ka lubatud maksemeetodeid ning veendu, et sinu poolt valitud makseviis on lubatud.

3. Boonus kadus ära

Kui tasuta raha boonus sinu kontol enam nähtav ei ole, siis ilmselt möödus selle kasutamiseks lubatud aeg. Abi saamiseks võid pöörduda ka kasiino klienditoe poole.

4. Võidud ei jõudnud minu arvele

Ilmselt tuleb sul veel natuke kannatlik olla, kuna kasiinod peavad väga hoolikalt kontrollima, et raha jõuaks õige inimeseni ning tagama kogu protsessi läbipaistvuse siis võivad maksed aega võtta. Kontakteeru klienditoega ning uuri, kas makse on tehtud. Probleem võib olla ka sinu pangas või makseviisis või tekkis viga konto andmetes.

Tasuta raha tasub ära

Tasuta raha boonuseid Eesti kasiinodes tasub kasutada. Eriti kui tegu on täiesti uue kasiinoga ning soovid proovida erinevaid põnevaid mänge. Kuna tasuta raha boonust on enamasti võimalik ka soovi korral kohe välja võtta, siis võid endale lubada hoopis midagi head. Ära jää headest asjadest ilma!

Korduma Kippuvad Küsimused

Jah, kui võtad boonuse Eestis litsenseeritud kasiinost, võid olla kindel, et tingimused ja reeglid on seadustega kooskõlas.
Tasuta raha boonuse all mõeldakse enamasti päris raha. Kui kasiino boonus raha saab kasutada vaid mängudes panustamiseks, siis tasuta raha on sul võimalik ka kasiinost välja võtta.
Lisame siia lehele jooksvalt Eesti kasiinode parimad tasuta raha boonused. Hoia silm peal!
Boonuste tüübid ning nende tingimused on erinevad. Kui tasuta raha on näiteks osa tervitusboonusest siis võib sissemakse vajalik olla. Teine kord aga pakub kasiino tasuta raha hoopis sõbra soovitamise eest või uudiskirjaga liitumisel.

Your casinos will be cleared

Are you sure?