Soovid leiad viimaseid uudised kõigest kasiinodega seonduvast? Eesti Kasiino jagab uudiseid, mis on alati mingil määral seotud Eesti kasiinodega või nendes kasutavate mängude tootjatega. Samute pakume me uudiseid kasiinodega seotud teemadel, mis just Eesti mängijaid huvitada võiksid.

Viimased uudised operaatorite kohta

Kirjutame sellest, kui mõni online kasiino läbib korraliku uuenduskuuri või muudab midagi muud, mis on mainimist väärt. Räägime ka uutest kasiinodest, mis Eesti hasartmänguturule sisenema hakkavad. Viimase paari aasta jooksul on Eestis litsentseeritud kasiinode nimekiri kolm korda pikemaks muutunud ning eeldame, et see tendents jätkub.

Hasartmängutööstuse uudised

Kõik online kasiinodega seonduv muutub väga tihti – olgu selleks siis hasartmänguturgu reguleerivad seadused, suurte hasartmänguettevõtete liitumised või midagi muud – nende teemadega on alati hea kursis olla. Ning me üritame oma uudislugudega sind selles osas alati aidata.

Uudised mängude loojate kohta

Iga online kasiino taga on ettevõtted, mis kasiinodele mänge loovad. Seega üritame aeg-ajalt rääkida ka just mängutootjatega seotud teemadel. Kes liitus kellega, kes sai mõne huvitava auhinna ning kes paistab silma vastutustundliku mängimise osas.

Samuti räägime sellest, kui mõni mängutootja teise üle võtab või kui mõni mängutootja millegi suurega hakkama on saanud.

Teie kasiinod kustutatakse

Kas oled kindel?