Bitcoin

Krüptokasiinod

Neteller

Parimad Brite kasiinod Eestis

Parimad Ethereum kasiinod Eestis

Parimad MasterCard kasiinod Eestis

Parimad MiFinity kasiinod Eestis

Parimad Muchbetter kasiinod Eestis

PayPal

Revolut

Skrill

Trustly kasiinod

VISA kasiinod

Zimpler

Kui turvalised on sinu maksed online kasiinos mängides?

Tänaseks päevaks pole tõenäoliselt kedagi, kes poleks internetis ühtegi makset teostanud, olgu see siis mõnest Eesti online poest midagi ostes või midagi muud tehes. Selle tegemiseks valisime me kõik makseviisi, mida just meil sel hetkel võimalik kasutada oli ja mis meile ka kõige mugavam oli.

Olgu selleks siis krediitkaart, e-rahakott või Eestis väga populaarne online pangaülekanne või siis sama teenust pakkuv Trustly.

Eesti Kasiino lehel me tutvustame üliturvalisi Eesti litsentsiga kasiinosi, mis on oma litsentsi saanud Eesti Maksu- ja Tolliametilt.

Kasutades neis turvalistes kasiinodes lisaks ka kõige turvalisemaid maksevahendeid võid olla kindel, et sinu mängimine on korralikult turvatud.

Kas sa teadsid?
Lähtuvalt Fast Company poolt kirja pandust toimus esimene turvaline online makse maksevahend NetMarket kaudu. Esimeseks internetis ostetud tooteks oli Stingi Album „Ten Summoner’s Tales” ja see juhtus 1994. aastal.

Populaarseimad internetis kasutatavad makseviisid Eestis

Nagu juba eelnevalt räägitust järeldada võib, on kõige tavapärasemad online kasiinode makseviisid pangaülekanne (ja Trustly), krediitkaardid (ja krediitkaardi funktsiooniga deebetkaardid) ning e-rahakotid.

Siin on kiire nimekiri kõigist Eesti kasiinodes kasututavatest peamistest makseviisidest:

MakseviisTüüpSissemakse aeg(keskmine) Väljamakse aegMaksetasuKasiinod
Trustly
kiirmakse / pangaülekannesekundid1 minpuudubKontovabad kasiinod
Visa
krediit- / deebetkaartsekundid48hpuudubVisa kasiinod
Mastercard
krediit- / deebetkaartsekundid48hpuudubMastercard kasiinod
Skrill
e-rahakottsekundid1 min kuni 48hpuudubSkrilli kasiinod
Neteller
e-rahakottsekundid1 min kuni 48hpuudubNetelleri kasiinod
Paysafecard
vautšer / ettemakstud kaartsekundidpuudub 
Bitcoin
krüptorahasekundid kuni 2h20 min kuni 48hpuudubBitcoin kasiinod

Erinevad makseviisid

Nagu näha, on Eesti kasiinodes kasutusel üsna mitmeid makseviise.

Olenevalt kasiinost võib makseviise veel olla.

Järgnevalt räägime kõigist populaarsematest ja ka mõnest pisut vähem populaarsest makseviisist pisut lähemalt. Eelkõige räägime aga just neist makseviisidest, mida Eesti mängijad kasiinodes maksete teostamiseks kõige enam kasutavad. Seda tänu nende turvalisusele, kiirusele ja kasutuslihtusele.

1. Trustly
2. Pangalingid
3. Deebet-ja krediitkaardid

3. E-rahakotid
4. Krüptorahad

Trustly

Trustly on maksevahendusplatvorm, mida saavad hetkel kasutada 29 Euroopa riigi elanikud. Trustly laseb sul kasiinos sisse- ja väljamakseid teostada läbi oma pangakonto. Seda olenemata sellest, millise suurema Eesti panga klient sa oled.

Kuigi mitte kõik pangad ei pruugi esindatud olla, siis Trustly kaudu saavad reeglina makseid teostada LHV, Seb, Swedbanki ning ka Nordea/Luminor kliendid.

Eesti kasiinod kasutavad Trustlyt eelkõige tänu tema kiirusele ja lihtsusele.

Sissemaksete tegemine Trustly kaudu käib sama lihtsalt kui tavalise pangaülekande tegemine ja sissemakse jõuab sinu kontole juba hetkega.

Samuti jõuavad reeglina Trustly kaudu tehtud väljamaksed sinu pangakontole vaid sekunditega. Seda vähemalt kontovabades kasiinodes. Teistes kasiinodes võib see pisut enam aega võtta lähtuvalt vajadusest sinu väljamakse eelnevalt üle vaadata.

Kasiinod kasutavad Trustly teenust eelkõige kahel põhjusel.

Pangalingid

Mitmed kasiinod kasutavad siiani veel ka enda poolt integreeritud pangalinkide kaudu maksete teostamise võimalust.

Kõik toimib täpselt sama moodi nagu läbi Trustly, aga kõige selle üles seadmine on lihtsalt kasiinodele endile pisut ajakulukam.

Mängija jaoks ei ole vähemalt sissemaksete teostamisel aga palju vahet.

Deebet- ja krediitkaardid

Krediit- või deebetkaartide kasutamise võimalus on teiseks väga populaarseks makseviisiks. Seda taaskord nende tänu maksete tegemise lihtsusele ja kiirusele. Lisaks on kaardimaksed samuti väga turvalised. Eriti kuna tänapäeval kasutatakse ka kaardimaksete tegemiseks kaheastmelist autentimist. Esiteks tuleb sul sisestada oma kaardiandmed ning seejärel ennast panga kaudu ka tuvastada.

Eesti kasiinodes on reeglina võimalik kasutada järgmisi krediitkaarte – Mastercard, Visa ja mõnes üksikus kasiinos ka Maestro.

Krüptovaluutad

Internetikasutajate hulgas on aastate jooksul järjest populaarsemaks muutunud ka krüptomaksete tegemine. Maksed krüptovaluutas on üliturvalised tänu nende tasemel krüpteeringule ning samuti anonüümsusaspektile.

Maksed krüptovaluutas pakuvad enam anonüümsemsust kui ükski teine makseviis.

E-rahakotid

E-rahakotid pakuvad ülekannete tegemisel taaskord eelkõige kiirust ja lihtsust. Ja see on ka põhjus, miks e-rahakotid kasiinode mängijate seas suurt populaarsust on kogunud.

E-rahakottide sissemaksed on reeglina hetkelised ja pakuvad sulle sellega võimalust oma lemmik kasiinomänge võimalikult kiiresti mängima hakata.

Olenevalt kasiinost võivad väljamaksed sinu e-rahakotti olla tihtipeale kiiremad kui maksed sinu krediitkaardile või pangakontole.

Skrill – endise nimega Moneybookers, on e-rahakott, mille üheks boonuseks on kindlasti mingil määral anonüümsus, anonüümsus just rääkides Eesti pankadest. Seda eriti siis kui sul on plaanis varsti pangalaenu võtta. Sellisel juhul on kõige mõistlikum teha oma pangakontolt või krediitkaardilt sissemakse oma Skrill e-rahakotti ning alles seejärel sealt sissemakse kasiinosse.

Negatiivse poole pealt peaks ära mainima küll selle, et minimaalsed sissemaksed Skrilli kaudu võivad mõnes Eesti kasiinos olla märgatavalt suuremad kui kasutades näiteks Trustlyt. Samuti ei pruugi mõnes kasiinos Skrilli makse tegemisel tervitusboonuse saamine võimalik olla.

Samas positiivse poole pealt on mõnikord väljamaksete tegemiseks Skrill just see kõige kiirem variant.

Neteller – Netelleri näol on samuti tegemist ühe e-rahakotiga, Skrilli järel tõenäoliselt teise kõige populaarsema omataolisega, mis aga põhimõtteliselt algselt loodigi just online kasiinode tarbeks. Samuti nagu Skrilli puhul võivad väljamaksed sinu Netelleri kontole olla mõnes kasiinos kiiremad kui kasutades teise makseviise.

Much Better – Much Better on samuti maailmas palju populaarust kogunud maksevahend, mis Eesti online kasiinodesse jõudis aga alles hiljuti. Seda makseviisi on hetkel võimalik eestlastel kasutada vaid mõnes kasiinos. Tegemist on põhimõtteliselt eelkõige just online kasiino makseteteks loodud e-rahakoti ja mobiilirakenduse ristsugutisega.

EcoPayz – Ecopayz (varasemalt EcoCard) on samuti nii mõneski Eesti online kasiinos kasutatav e-rahakott. EcoPayz konto loomiseks ei ole vaja kasutada oma pangakontot.

PayPal –Nii mõneski teises riigis on võimalik online kasiinodes maksete tegemiseks kasutada ka Paypali, aga lähtuvalt Eesti erisustest – meil ei ole seda võimalust lihtsalt vaja. Seda eelkõige tänu meie väga heal tasemel online pangandusele. Ning seetõttu ei ole Eesti kasiinod seda maksevõimalust ka lisanud.

Mobiilirakendused

Revolut – Mõnes üksikus Eesti kasiinos on võimalik kasutada maksete tegemiseks ka makseteenust Revolut. Tegemist on põhimõtteliselt samal viisil tegutseva makseplatvormiga nagu näiteks mõni e-rahakott. Raha saad sa kanda oma Revolut kontole kasutades Visa või MasterCard’i ning seejärel saad sa teha makse kasiinos kasutades oma Revolut rakendust.

See annab hea võimaluse kasiinoga enda kohta mitte just liiga palju infot jagada.

Siin on nimekiri Eesti kasiinodest, mis Revoluti aktsepteerivad. Või õigemini, aktsepteerisid. Hetkel ei pruugi maksed kasiinodesse Revoluti abiga enam võimalikud olla. Küll aga võib oodata ja loota, et see muutub varsti uuesti.

Skrilli Äpp – Väga head võimalust maksete tegemiseks pakub ka Skrilli poolt pakutav mobiilirakendus, andes sulle võimaluse lihtsalt oma mobiilirakenduse kaudu makseid teostada.

Netelleri Äpp – Neteller annab sulle samuti lihtsa võimaluse kasutada kasiinosse maksete tegemiseks oma mobiilirakendust.

Ettemaksekaardid ja vautšerid

Soovides oma kasiino kontole raha kanda, on tõenäoliselt see kõige-kõige analoogsem viis selle tegemiseks vautšeri kasutamine. Sellisel viisil ei jaga sa kasiinoga ei oma pangakonto, e-rahakoti ega ka krediitkaardi andmeid.

Paysafecard – Tegemist ei ole Eestis just liiga populaarse maksevõimalusega. Aga kindlasti tuleks ka see ära mainida, kuna tegemist on ülimalt anonüümse makseviisiga.

Nimelt pakub Paysafecard võimalust osta vautšer mõnest poest nagu R-Kiosk ning kasiinosse sissemakse tegemiseks pead sa seal kaardil leiduva 16-kohalise koodi sisestama. Eesti poodides neid kaarte hetkel veel ei pakuta. Küll aga on soovi korral võimalik neid osta ka interneti kaudu. Selleks jagab Paysafecard oma lehel ka turvalisi ettevõtteid, kellelt neid kaarte interneti kaudu osta saab.

Paysafecardi miinuseks on see, et väljamakseid selle kaudu teostada ei saa.

Kas sa teadsid?

Lähtuvalt Fisglobal poolt kokku pandud statistikast on maailma kõige enam kasutatav makseviis internetis maksete teostamiseks e-rahakotid (36%), krediitkaardid (23%) ning deebetkaardid (12%). Eestis kasutab aga koguni 70% inimestest Eesti e-poodidest ostude tegemiseks pangalinke. 

Lahendused enim levinud probleemidele maksete tegemisel

Kui reeglina on maksete tegemine üsna lihtne ja muretu, võib aeg-ajalt siiski ette tulla ka probleeme.

Järgnevalt vaatamegi lahendusi kõige tihedamini esinevatele maksetega seotud teemadele:

 1. Ma ei leia kohta, kus ma oma makseviisi kinnitada saan

  Mõnikord on sul vaja makse tegemisel oma makseviis ka kinnitada ja selleks pead sa võib-olla kasiinole ka mingit lisainfot saatma. Info selle kohta leiad reeglina oma peamiselt konto lehelt või selle alamlehelt, mis kannab tavaliselt nime „konto kinnitamine” või midagi sarnast.

 2. Ma ei saa kasiinos oma makseviisi muuta

  Makseviisi saad reeglina muuta oma kasiino „konto” lehel maksete kategooria all. Kui sa oled peamiselt kasutanud ühte makseviisi, siis võidakse sulle alati vaid seda pakkuda. Aga selle muutmiseks on tihtipeale olemas viide, mis kannab nime „Muuda makseviisi” või midagi sarnast.

  Kui tegemist on aga kontovaba kasiinoga, siis seal on makseviise reeglina vaid üks ja selleks on Trustly.
 3. Ma ei saa oma kontolt krediitkaarti kustutada

  Juba lisatud krediitkaarte saad sa kustutada minnes konto alamlehele „sissemaksed” ja seal peaks olema ka nimekiri sinu poolt kasutatud makseviisidest. Krediitkaartide puhul saad sa seal alati ka neid muuta või kustutada.Erandina peaks ära mainima kasiinod, mis kasutavad krediitkaardi maksete tegemiseks kolmandaid osapooli ning sellisel juhul sinu krediitkaardi andmeid kasiino ega ka maksteenuse pakkuja ei salvesta.

 4. Ma tegin väljamakse. Miks ma seda raha siiani oma kasiino kontol näen?

  Nii mõneski kasiinos läheb väljamakse kinnitamiseks mõni tund kuni paar päeva aega. Ning mõnes neist on see raha kuni kasiino poolt väljamakse kinnitamiseni nähtav ja ka kasutatav.Kuigi raha on su kontol siiani näha, siis soovitame seda siiski mitte edasi kasutada, kuna vastasel juhul võidakse sinu väljamakse tühistada. Juhul, kui väljamakse kinnitamise hetkel su kontol enam piisavalt raha ei ole, juhtub see kindlasti.

  Mõnel harval juhul võib ka juhtuda seda, et mingil põhjusel väljamakse ei jõudnud kasiinoni – seda saad kontrollida oma konto lehel leitavalt „tehingute” viite alt. Juhul kui su väljamakset seal näha ei ole, siis on mõistlik uuesti proovida.

  Mõnel juhul võib enne väljamakse kontole saatmist kasiino sulle ka e-kirja saata. Kirjas on sellisel juhul teade, et sul on vaja esmalt oma konto kinnitada ja võib-olla TOK (Tunne Oma Klienti) protsess läbida. Enamikes kasiinodes peaksid sa küll selle teate saama juba väljamakse tegemisel.

  Kui ükski neist lahendustest sulle abi ei anna, soovitame ühendust võtta kasiino klienditoega.

 5. Mu viimane sissemakse ei ole mu kontole jõudnud

  Sissemaksed jõuavad sinu kontole reeglina koheselt ilma igasuguse viivituseta.

  Aga mõnikord võivad need ka paar minutit aega võtta. Eesti kasiinodes rohkem aega ei tohiks kindlasti minna, v.a. mõnel juhul krüptoülekannet teostades. Viimasel juhul ei tohiks siiski minna üle tunni või kahe.

  Kui aga sissemakse ka siis ei ole veel su kontole jõudnud, võta kindlasti ühendust kasiino klienditoega ja uuri neilt selle kohta lähemalt.

  Kõige olulisem on aga see, et ära tee kohe uut sissemakset. Vastasel korral võib juhtuda, et mingil hetkel jõuavad kõik sinu mitu sissemakset kasiino kontole korraga kohale.
 6. Ma ei saa oma võite välja võtta

  Kui sa ei saa oma võite välja võtta, siis sellel võib olla mitmeid erinevaid põhjuseid.

  Küll aga on peamisteks põhjusteks üks neist kolmest – boonused, limiidid, või TOK protsess.

  Kui sa mängid boonusrahaga ja ei ole veel boonuse läbimängimise nõudeid täitnud, siis ei ole sul raha võimalik enne selle teostamist või boonuse ülesütlemist kasiinost välja kanda.

  Kui sa üritad teha suurt väljamakset, siis uuri konkreetse kasiino väljamakse limiitide kohta. Mõnes kasiinos on sisse seatud maksimaalne väljamakse limiit nii päeva, nädala kui ka kuu kohta.

  Kui tegemist on sinu esimese väljamaksega või oled sa kasiinos makseid teostanud juba vähemalt 2000 euro eest, aga oma kontot sa kinnitanud veel ei ole, siis võib olla vajalik esmalt oma konto kinnitamine. Reeglina annab kasiino sulle sellest maksete lehel või siis e-posti kaudu ka teada.Lisapõhjusena võib ette tulla ka olukordi, kus sa oled sissemakse sooritanud makseviisiga, millele väljamakset teha ei ole võimalik. Sellisel juhul on reeglina vaja esmalt uus sissemakse teha kasutades mõnda teist makseviisi.Kui mainitud põhjused ei tundu sinu kohta käivat, siis soovitame kindlasti ühendust võtta kasiino klienditoega.

 7. Ma ei saa oma väljamakset katkestada

  Väljamakset on võimalik tavaliselt katkestada selle hetkeni, mil kasiino sellega päriselt tegelema hakkab ja raha su kaardile, e-rahakotti või pangakontole kannab. Kui nad selle protsessiga juba alustanud on, siis pärast seda enam väljamakset katkestada võimalik ei ole.Oluline on meelde jätta ka see, et Eesti kontovabades kasiinodes on väljamaksed reeglina hetkelised ja neis ei ole väljamakset kunagi võimalik katkestada.

 8. Ma ei saanud kätte kogu oma võitu

  Sellise probleemi puhul on põhjuseks tavaliselt boonusega või boonusena saadud tasuta spinnidega mängimine. Mõned kasiinod on seadnud maksimumsummad, mida sul on võimalik kas tasuta spinnide või boonusrahaga võita. Kui sa võidad sellest enam, siis sinu kontole jääb väljamakse tegemiseks alles siiski vaid lubatud maksimumsumma.


  Näiteks võib kasiinoboonuse tingimustes kirjas olla see, et saadud tasuta spinnide maksimaalne väljamakstav võit on 500 eurot. See tähendab seda, et isegi kui sul õnnestub nende tasuta spinnidega 700 eurot võita, siis see summa, mis 500-st üle jääb, lihtsalt eemaldatakse sinu kontolt.


  Enne ükspuha millise boonuse vastu võtmist soovitame kindlasti lugeda boonuse nõudeid ja tingimusi. Seda ikka selleks, et vältida selliseid ebameeldivaid üllatusi.


  Kui võidetud rahal ei ole aga ühegi boonusega mingit pistmist, siis võib probleem olla eelpool mainitud maksimaalse väljamakse summaga.


  Kui ka see ei tundu loogiline, siis võta ühendust kasiino klienditoega ja küsi neilt abi.

Kas sa teadsid?
Maailma suurimad online kasiinodes võidetud summad on mõlemad umbkaudu 17 miljonit eurot. Üks võideti Mega Moolah slotil ja teine Mega Fortune slotil. Eesti suurim online kasiino võit on aga ligemale 3.7 miljonit eurot. See võideti vaid 20-senise panusega Paf kasiinos ja mänguks oli Hall of Gods. Selliste suurte võitude väljamaksmiseks on kasiinodel tavaliselt eraldi reeglid.

3 lisanõuannet parima makseviisi valimiseks

Kui sul on siiani raske otsustada, millist makseviisi sina kasiinos maksmiseks kasutada soovid, siis siin on sulle kolm nõuannet, mis võiksid otsustamist ehk pisut lihtsustada.

 1. Turvalisus on kõige olulisem

  Lõppkokkuvõttes pead sa internetis maksete tegemisel alati mõtlema oma maksete turvalisusele, et kaitsta oma finantsandmeid häkkerite ja muude kolmandate osapoolt eest.

  Maksed online kasiinodesse ei erine selles osas millegi poolest.

  Kasuta maksete tegemiseks ainult eelpool välja toodud turvalisi makseviise ja mängi vaid kasiinodes, mida sa saad usaldada. Selleks soovitame me mängida kindlasti ainult Eestis litsentseeritud online kasiinos.

 2. Kiirus läheb kõigile korda

  Kui kõige olulisem aspekt internetis maksete tegemisel on nende turvalisus, siis kasiinode puhul on teiseks ülioluliseks teguriks kindlasti ka maksete kiirus. Kui sissemaksed on põhimõtteliselt momentaansed olenemata sinu makseviisist, siis väljamaksete tegemisel oleneb maksete kiirus juba konkreetsest kasiinost ja väljamakse viisist.

 3. Vali just sulle sobiv makseviis

  Olenemata valitud makseviisist peab see sinu jaoks kasutatav ja mugav olema.

  Mõni mängija eelistab krediitkaarti, mõni teine e-rahakotti, samal ajal kui enamik Eesti mängijad tahavad Trustly või pangalinkide kaudu makseid teostada.

  Ehk siis seni, kuni sa kasutad turvalisi makseviise, on lõplik otsus siiski sinu teha.

Kas sa teadsid?
2019. aastal oli Eesti Panga andmetel Eesti e-kaubanduse käive 1,4 miljardit eurot ning viimase viie aasta jooksul on iga-aastane keskmine kasv olnud 25-29%, eelmisel aastal 26%.

Sisse- ja väljamaksed Eesti online kasiinodes

Nagu eelnevalt juba näha võis, pakuvad Eestis litsentseeritud kasiinod erinevaid võimalusi sisse- ja väljamaksete tegemiseks. 

Aga reeglina ei erine kasiinodes mitte vaid pakutavad makseviisid, vaid igas kasiinos kehtib igale makseviisile ka erinev minimaalne sisse- ja väljamakse summa. 

Kui maksa ja mängi kasiinodes mängimise alustamine on lihtne, vajalik on vaid pangakontoga registreerumine, siis kohati võib mõnikord see olla ka nende miinuseks.

Seda just seetõttu, et reeglina saad sa seal sissemakseid teha ainult oma pangakontoga, ja võimalused krediitkaartide või e-rahakottide kasutamiseks võivad puududa täielikult.

Tutvu madala minimaalse sissemaksega kasiinodega siin.

Kuidas teha sissemakset?

Sissemakse tegemine on alati väga lihtne.

 1. Sisene kasiinosse, kuhu soovi sissemakset teha
 2. Vajuta sissemakse nupule
 3. Vali summa, mida soovid sisse maksta
 4. Vali makseviis, mida soovid kasutada
 5. Ning järgi juhiseid, mida sulle nüüd antakse

Kuidas teha väljamakset?

Väljamaksete tegemine käib põhimõtteliselt identselt.

 1. Vajuta väljamakse nupule
 2. Vali summa, mida soovid välja maksta
 3. Vali makseviis, mida soovid kasutada
 4. Kinnita oma väljamakse

Reeglina on võimalik väljamakseid teha vaid kontole, millelt sa eelnevalt ka sissemakse oled teinud.

Väljamaksete kiirus

Väljamaksete kiirus on kõige parem Maksa ja mängi kontovabades kasiinodes, aga samuti teostab momentaanseid väljamakseid näiteks Paf

Teistest kasiinodes võib väljamaksete tegemine pisut rohkem aega võtta.

Näiteks Olybet teostab väljamakseid esmaspäevast reedeni kell 9.00 hommikul kuni 15.30 pärastlõunal. Väljamaksed võtavad reeglina aega kuni 24 tundi, või siis reede õhtul väljakande tehes terve nädalavahetuse.

Betsafe kasiino väljamaksed võtavad ka reeglina aega umbkaudu vähemalt üks ööpäev.

Unibetis ja Marias võtab väljamakse kinnitamine aega mõned tunnid, aga pärast seda võib raha sinu kontole jõuda juba minutitega.

Mida veel Eesti kasiinode maksete kohta teadma peaks?

Rääkides sisse- ja väljamaksete tegemisest, peaks tähelepanu pöörama veel vähemalt kahele teemale. 

Konto kinnitamine enne esimest väljamakset

Nii mõnigi kasiino lubab sul teha sissemakseid ja selle raha eest mängida ilma, et sul oleks vaja eelnevalt läbida TOK (Tunne Oma Klienti) protsess ehk oma konto kinnitada. Küll aga pead sa selle ära tegema enne esimest väljamakset.

Seega soovitame kindlasti konto kohe pärast kasiinoga liitumist ära kinnitada – sellega hoiad ära peavalu ja liigsed viivitused esimese väljamakse tegemisel.

Lisaks võiks siinkohal ära mainida Kingswin kasiino, mis on selles osas veel pisut problemaatilisem. Seal võib juhtuda, et sa saad esimese sissemakse teha ilma probleemideta nii nagu igas teises kasiinos.

Küll aga ei ole sul võimalik selle raha eest mängima hakata enne, kui sa oma konto ära kinnitanud oled.

Kontovabades kasiinodes konto eraldi kinnitamine reeglina vajalik ei ole. 

Maksete teenustasud

Mõnes kasiinos võetakse väiksemate sissemaksete pealt ka teenustasu.

See ei ole praegusel ajal küll laialt levinud, aga mõnel juhul tehakse seda siiski.

Näiteks rakendab praegu 2.5% suurust teenustasu Chanz Casino krediitkaardi ja e-rahakotiga tehtud sisse- ja väljamaksetele. Pangalingi või Trustly kasutamisel teenustasu puudub.

Teiseks rakendab Betsafe kasiino 2.5% suurust teenustasu krediitkaardimaksetele. Tasuta krediitkaardi makse tegemiseks peab sinu sissemakse summa olema vähemalt €50.

Vali enda jaoks kõige mugavam makseviis

Kontovabades kasiinodes on võimalik kasutada vaid ühte makseviisi – oma online pangakontot. Pangakonto kaudu käib sissemakse tegemine alati põhimõtteliselt samamoodi ja seda olenemata sellest, kas seda tehakse läbi pangalingi, Trustly, või näiteks Zimpleri.

Sinu seisukohalt ei oma see tegelikult tähtsust, kuna makse tegemise protsess on peaaegu identne.

N-ö klassikalistes online kasiinodes saad sa aga valida mitme erineva makseviisi vahel. Nendes soovitame sul alati valida makseviis, millega ei kaasne mingeid vahendustasusid ning millega on võimalik teha nii sissemakseid kui ka väljamakseid (väljamakse tegemiseks ei ole tihtipeale võimalik kasutada kõiki makseviise).

Korduma Kippuvad Küsimused

Kõige populaarsemaks makseviisiks Eesti kasiinodes on pangalingi või Trustly kasutamine. Neile järgnevad e-rahakotid ning krediitkaardid. Kõik need võimalused on väga turvalised ja kiiresti kasutatavad.
Kontovabades kasiinodes saab reeglina sisse- ja väljamakseid teostada vaid läbi Trustly kasutades selleks oma pangakontot.
Hetkel on võimalik krüptorahaga sisse- aja väljamakseid teostada vaid Kingswin kasiinos. Võib-olla õnnestub seda siiani teha ka Tonybetis.

Your casinos will be cleared

Are you sure?