Tutvu siin WMS Gaming'u Roman Chariots videoslotiga

Roman Chariots - kaarikute võiduajamine

Roman Chariots on WMS Gaming'u videoslot, mille temaatika põhineb Rooma Impeeriumi rikaste ja prestiižete linnakodanike kaarikute võiduajamisel. Tegu on esimese seesuguse videoslotiga, millel on 4x5 rullikut ning kokku 80 võidukombinatsiooni ning sellised erilahendused, mida varasemalt nähtud pole.Liitu kaarikute võiduajamisega Maria Casinos, Unibetis või Pafis. Kõigis neis veebikasiinodes saad mängu tasuta ning soovi korral päris raha peale panustades proovida.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Peamised sümbolid mängus on ristiga mõõgad, kilbid, raudrüü rinnaplaadid, kiivrid, kaaarikud ja hobused. Madalama väärtusega sümbolid on standardsed 10, J, Q, K and A.

Mängus on nii asendus- kui ka hajussümbolid.

Asendussümboliks on kaarik, mis ilmub teisele, kolmandale ja neljandale rullile.

Roman Chariots asendussümbol

Boonussümbol ilmub esimesele ja viiendale rullile.

Roman Chariots boonussümbol
Roman Chasiorts sloti RTP on 95.95%.

Boonuslahendused

Slotil on ainulaased Supercharged-rullid, mis võivad sulle kuni mitmekordsed võidud tuua. Tegu on innovaatiliste lisarullidega, millele saab panustada lisaks põhirullile. Antud funktsiooni käivitamiseks on tarvis teise, kolmanda ja/või neljanda rullitäis asendussümboleid koguda, mille järel aktiveerub vastavalt kas kollane, sinine või punane väike rull. Iga kord, kui see juhtub sinu põhirullil, suureneb kordaja vastaval väiksel rullil.

Vaata siit, mis on Supercharged-rullid

Kui sinu viimasele, viiendale rullile ilumub spin-sümbol, siis käivitab ka see rulli ja sinu võidusanšid suurenevad veelgi. Antud sümbol annab sulle viis tasuta keerutust kõigil kolmel väikesel rullil.

Iga spin-sümboli ilmudes võib multiplier sinu võite suurendada kahe kuni viiekordselt ja nii kuni 40-kordseni välja.

Tasuta keerutused

Kui sinu boonussümbol maandub esimesel või viiendal rullil, on kaheksa tasuta spinni sinu. Anttud mängus puudub taaskäivituse sümbol, mis tähendab, et kõik saadud kaheksa tasuta spinni on selleks, et saaksid oma võite reaalselt suuredada.

Tasuta spinnide voorus kahekordistatakse kõik sinu võidud ning uute boonussümbolitemaandumisel kordub kõik uuesti.

Kokkuvõte

Kogu mängu sisu võib esmapilgul tunduda veidi keeruline, kuid kui annad Roman Chariots videoslotile veidi aega ning õpid seda tundma, siis usume, et see meeldib sulle väga.

Roman Chariots'i põhimängus pole küll liialt palju ega suurte summadega võite, ent ärevust tekitab enamasti just tasuta keerutuste ring, sest see pole liiga lihtna. Olles kanantlik ja hoides silm valvsalt oma mängul peal, on lootust võita suuri summasid.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...