Yahtzee

Yahtzee - traditsiooniline lauamäng internetis

Paljud traditsionaalsed lauamängud on jõudnud slotiautomaatide maailma. Nüüd siis ka kuulus täringumäng Yahtzee. See WMS Gaming'u slotiautomaat on segu armastatud lauamängust ning veebikasiino mänguautomaadist. Yahtzeed on nüüdsest võimalik igal ajal ja asukohast sõltumatult veebis mugavalt mängida. Vastupidiselt kodusele täringukeerutamisele, ootavad mängu online-versioonid sind ahvatlevad boonused ja võidud.

Mängust rohkem

Alguspäraselt on Yahtzee puhul tegemist lõbusa lauamänguga, mida sõprade ja pere seltsis ajaveetmiseks mängida. WMS Gaming on pannud pead kokku ja oskused mängu, et luua mängu originaalversioonile võimalikult saranane videoslot. Mängutootja püüdluseks seda valmistades oli säilitada ehe sotsiaalsuse efekt ja lõbus õhustik. Videoslot tekitab tunde nagu keerutaksid täringuid tõepoolest kaaslaste seltsis.

Yahtzee on viie rulli ja 25 võidukombinatsiooniga videoslot. Sellel on kaks boonusmängu, ent puuduvad tasuta keerutused.

Mängutootja: WMS Gaming
Rullid: 5
Võiduliinid: 25
Kordajad: Jah
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Ei
Jackpot: 500x rea panus
Asendussümbolid: Jah
Hajussümbolid: Ei
Progressiivne: Ei
Mäng toodetud: 2014 juuni

Nendes veebikasiinodes saad mängu järele proovida

€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Sümbolid ja boonusmängud

Yahtzee sümbolid on justkui seitsmekümnendatest. Neist peamisteks on lauamänguga seotud ikoonid nagu pitsa, popkorn, karastusjoogid, Yahtzee'd mängivad paarid ja mängukarbid. Sloti asendussümboliks (wild) on kollane tähtede keerd ja selle kaks boonussümbolit on seotud täringutega.

Asendussümbolid ilmuvad ainult mänguridadel 2, 3, 4 ja 5 ning kui nad satuvad võidukombinatsiooni, viiakse sind teisele mänguekraanile, kus viskad kahte täringut. Täringute summa on kordajaks, millega sinu võit korrutatakse.

Boonussümbol ilmub ainult mängureal number 5. Iga kord, kui seda tabad, valgustub kordaja märk ülalpool mänguridasid. Tulukese süttimisel võid kohe asuda boonusmängu mängima või kui sul jätkub kannatust, siis tasub veidi oodata. Mida kauem ootad, seda suurem on hiljem kordaja. Kui kogud viis boonussümbolid, viiakse sind boonusmängu automaatselt.

Sul on võimalus kolm korda veeretada viite täringut eesmärgiga saada viis ühesugust numbrit. Iga vise võidab, kuna kui sul ei õnnestu saada viit ühesugust numbrit, lisatakse ikkagi sinu eelnevale võidule “Chancey" kordaja. Seega, antud boonusmängus oled võitja igatahes sina!

Yahtzee 4 boonusmängu on veidi keerulisem avada, kuna selleks on tarvis tabada viite hajussümbolit viis korda erinevatel mänguridadel. Leiad end samast boonusmängust, ent seekord on sind ootamas juba neli samasuguse arvuga täringut. Sinul tuleb veeretada vaid allesjäänud viiendat täringut ning jääda oma võitu ootama.

Yahtzee Jackpoti mängus on võimalik võita suuri summasid nagu näha paremalpool
mängurida. Kui keerutad boonusmängus esimese spinniga Yahtzee, saad auhinnaks esimese keerutuse jackpoti – see on 4500 kordselt sinu panus. Kui aga keerutad seejärel taas ühe Yahtzee, suureneb sinu võit kuni 40 000 kordseks vastavalt sinu panusele.

Vaata siit, kuidas mäng käib

Kokkuvõte

Yahtzee on lõbus. Elevust tekitavad põhimängu üsna tihedad võidud. Küll aga jõuab suurte võitudeni alles boonusmängudes ja panustades maksimaalsete summadega. Jättes võidud kõrvale, on tegu mõnusa ajaviitega - mängu graafika ja heliefektid on hästi tehtud. Yahtzee on omapäraselt sotsiaalne hoolimata sellest, et tegu on videoslotiga.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...