Attraction
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.10
Võiduliine : 10
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5
Attraction sloti tutvustus

Attraction – tõmbab võite magnetina

Net Entertainmenti uus videoslot, millel on 5 rullikut, 3 mängurida ja 10 võiduliini viib sind maagilisse maa-alusesse laborisse, kus elekter tavalised sümbolid magnetilisteks asendussümboliteks muudab.

Slotimängu peamiseks tõmbenumbriks on magnetina töötavad asendussümbolid, mis muutuvad Sticky-sümboliteks ja aktiveerivad tasuta keerutused. Nii töötavad asendussümbolid külgetõmbeseaduse alusel tõmmates magnetina ekraanile aina uusi omasuguseid, muutudes üheskoos veelgi võimsamaks ja suuendades kordajat.

Attraction sloti RTP on 96.7%.

Vaata siit, kuidas uus slotimäng käib

Nendes veebides saad uue mängu järele proovida

Unibetis, KingsWinis ja Marias on mäng saadaval niisama ajaviiteks mängimiseks kui ka reaalse raha peale panustamiseks.


€ 555 boonus ja 155 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Mängu graafika ja muud elemendid

Kes ei tahaks pääseda sinna hullumeelsesse laborisse oma võitude järele? Ilmselgelt ei tasu liialt pööraseks minna – muidu puutud valesid juhtmeid – ja vaevalt, et soovid eksperimendikäigus šhokki saada.

Nagu näha, on sellel videoslotil väga omapärane graafika – tegu on osaliselt valgustatud laboriruumiga, mille peamisteks elementideks on arvutiekraanid, segamini juhtmed, helendavad valgustid ja võnkuvad värvid ja tuled. Meeldejäävad ja pilkupüüdvad animatsioonid, tuntav elektrienergia ja taustal mängivad elektroonilised biidid annavad slotile lisasärtsu.

Kui oled eksperimenteerinud piisavalt ettevaatlikult ja edukalt, siis tea, et asendussümbolite, sticky-wilds sümbolite ja tasuta keerutuste vahel külgetõmbejõu tekitamine pole mingi eriline teadus, selle eest kannab hoolt magnetjõud. Sina naudid vaid suuri võite oma oskusliku töö tulemusena.

Sümbolid ja tasuta keerutused

Attraction slotil on erisugused sümbolid nagu näiteks värvid lilla, roheline, kollane, roosa ja pruun ning 10, J, Q, K ja A ikoonid.

Mängus on asendussümbolid ja Sticky-sümbolid. Asendussümbol esineb ainult teisel, kolmandal ja neljandal rullil nii põhimängus kui ka tasuta keerutuste ringis. Sticky-sümboli aktiveerib magneti-ikoon ning need ilmuvad ekraanile lisakeerutuste ajal.

Kokkuvõte

Soovitame sulle soojalt – testi neid magnetjõude ja vaata, kas usud edaspidi külgetõmbeseaduse maagilise väesse? Pane aga automaatse mängu peale ja naudi selle kulgemist. Põnevust peaks sulle jaguma küllaga.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.