Loe siit kuulsate Blackjacki filmite kohta

Blackjacki filmid

Läbi filminduse ajaloo on tehtud lugematu hulk linateoseid kasiinondusest, mänguritest ja süllelangenud rikkusest - James Bond istub ikka kasiinolaua taga ja tutvustab end "Bond, James Bond" rüübates oma kuiva loksutatud martiinit. Bond mängib tavaliselt bakaraad või mõnes hiljutises filmis Texas Hold'em pokkerit. Samal ajal plaanib "Oceans 11" kamp tõenäoliselt juba oma 123ndat kasiinoröövi.

Pokkerilaua tagant on läbi käinud käbedad käed "Metsikust Läänest" ja moodsad petturid Monaco tunnustatud kasiinodest. Meie aga uurime ja tutvustame kuulsaid Blackjacki filme. Blackjacki kaardimäng on olnud üks populaarsematest kasiino mängudest kogu 20. sajandi vältel ning on seda ka täna, jäädes alla vaid valitsevale kuningale - pokkerile.

Kuulsad Blackjackil põhinevad filmid nagu "21" ja "Vihmamees" panevad mõtisklema matemaatiliste tõenäosuste üle. "Pohmakas" on samuti film Blackjackist ja kui see ei rahulda sinu intellektuaalset uudishimu, saad ilmselt vähemalt südamest naerda.

Kui oled Blackjack'ist huvitatud, ent pole oma oskusi veel lihvima hakanud, saad seda online Blackjacki mängides teha. Veebikasiinodes nagu näiteks Unibet, Maria Casino ja Optibet on tasuta Blackjack harjutamiseks täiesti saadaval. Kui tunned end juba kindlamalt, võid õnne proovile panna ka pärisraha panustega.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 1 000 boonus.

21 (2008)

Kuigi tegemist on tõestisündinud lool baseeruva filmiga, on selgelt tunda siiski ka Hollywoodi puudutust, eriti selles, et kõik filmis saavutatu tundub palju lihtsam kui päriselus. Meelelahutustlikus filmis toimub kõik kiiresti - päriselus võtab Blackjackis vilumuse saavutamine palju rohkem aega ja vaeva, kui filmis nähtu põhjal arvata võiks.

Film räägib põhimõtteliselt grupist MIT üliõpilastest, keda juhendab Vegase kasiinodest pagendatud professor. Õppejõud tutvustab juba niigi matemaatilistele geeniustele kaartide lugemist ja meeskonnatööd Blackjack'i laua taga.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Ja nii nad rändavad Las Vegassesse nädalavahetusest nädalavahetusse, et kasiinodele pähe teha. Seda seni kuni nende meeskonda hakkab lahku ajama ahnusepisik ning hiljem ka kasiinode juhtkond, kes määrab neile karistusi, hoolimata sellest, et kaartide lugemine seadusest lähtuvalt ebaseaduslik ei ole.

"21" on väga meelelahutustlik film, tõenäoliselt küll mitte liiga informatiivne suurtele blackjacki huvilistele.

Pohmakas (2009)

Kindlasti oluline film kinnistamaks ütlust "mis juhtub Vegases, jääb Vegasesse". "Pohmaka" tiimil oli esimese osa tegemiseks 35 miljoni dollariline eelarve - see on tänaste suurte kassahittide kõrval üsna tühine summa. Piiratud eelarve nõudis seega filmitegijatelt maksimaalset vahendite ära kasutamist ehk Las Vegase ressursside näitamist ka filmilindil. Kassat tegi film aga 633 miljonit dollarit, mis rahastas veel kahte sama edukat järge.

The Hangover - Blackjack Scene HD
 

Üks parimaid "Pohmaka" stseene on see, kus Zach Galifianakis mängib kaardilugejat ning kogu stseen meenutab läbi kõverpeegli võetud "Vihmameest", mis on üks teine film siin nimistus. Zachi suurepärane tsitaat kõlab nii:

"Mängurlus? Kes ütles midagi mängurluse kohta? See ei ole ju mängurlus, kui sa tead, et võidad. Kaartide lugemine on lollikindel süsteem."

60 minutit Blackjackis Võitmiseks (2005)

Kui otsite head informatiivset ja instruktiivset filmi Blackjack'i mängimise kohta, mitte lihtsalt meelelahutuslikku Hollywoodi filmi, siis see film on mõledud just sulle.

Kõigepealt juhatatakse vaataja läbi Blackjack'i algtõdede, enesekindluse ja oskustega mängimise, samal ajal tutvustades lihtsamaid tõdesid kaartide lugemisest. Samuti antakse mõned praktilised ülesanded. Kui sulle ei meeldi nendest asjadest raamatutest lugeda, siis see film on hea juhatus Blackjack'i juurde.

Vihmamees (1988)

Veel üks meelelahutuslik, kuid mõtlemapanev Blackjack'i teemaline Hollywoodi kassahitt, mille peaosades on noor Tom Cruise ja võrratu Dustin Hoffman.

Film räägib loo kahest vennast, kes käivad kasiinodes ning avastavad, et Dustini mängitud karakter on eriti hea kaartide lugemises. Dustini näol on tegu autistiga, mistõttu on ta matemaatilises mõtlemises äärmiselt hea. Lõpuks võetakse nad küll vahele, aga film on saanud publikult palju heakskiitu.


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.
500€ boonus
10€ live kasiino boonus
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Kui sulle strateegiamängud pinget ei paku, ent otsid siiski lõbusat meelelahutust, võid oma õnne proovile panna näiteks videomänguautomaatidel. Alljärgnev valik on loodud Net Entertainment'i poolt:

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
       

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...