Blackjack Party
Mängutootja : Evolution Gaming
Ridade arv : n/a
Min panus : n/a
Võiduliine : n/a
Rullikute arv : n/a
Hinnang: 4.8 / 5

Blackjack Party arvustus – lõbus live blackjacki laud

 • Live blackjacki laud, milles omavaheline suhtlus on olulisel kohal
 • Mängi ise või kasuta Bet Behind varianti
 • Reeglid on samad nagu klassikalises blackjacki lauas

Blackjack Party on Evolution Gamingu üritus klassikaline blackjack mängija jaoks pisut huvitavamaks muuta. Aga seda mitte läbi üliuute funktsioonide, vaid pigem muutes mängu lihtsalt lõbusamaks ja sotsiaalsemaks.

Blackjack Party


Olenevalt ajahetkest, mil sa selle mänguga ühined, võib seal toimuda reedeõhtune melu või siis näiteks diskussioon live diileri ja mängijate vahel, mille teemaks on näiteks lauamängud. Oleme näinud mõlemat varianti.

Õhtusel ajal ei ole mängus mitte üks live krupjee, vaid kaks inimest. Sotsiaalne aspekt on siin oluline – toimub diileri ja mängijate vaheline vestlus, tehakse nalja ja räägitakse kuulujutte.

Tegemist on kõike muud kui formaalse atmosfääriga, milleks enamik teisi live blackjacki mänge just on.

Mängu nimi:

Blackjack Party

Mängutootja:

Evolution Gaming

Välja antud:

2018

RTP:

99.29% (Perfect Pairs 95.90%, 21+3 96.30%)

Minimaalne panus:

€5 (Bet Behind €0.50)

Maksimaalne panus:

€1000 (Bet Behind €100)

Maksimaalne võit:

100x

Mängi Blackjack Party lauas boonusrahaga

Blackjack Party on olemas väga mitmetes Eesti kasiinodes. Küll aga soovitame me seda alguses eelkõige mängida Betsafe kasiinos, kuna just sealt saad sa liitumisel boonusraha ka live kasiinos mängimiseks.

500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Lisaks on mängu võimalik leida ka näiteks Unibetist, Pafist ja Optibetist.

€ 1 000 boonus.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Blackjack Party – kuidas seda mängida?

Blackjack Party lauas mängitakse blackjacki kaheksa kaardipakiga. Ning nii nagu tavaliselt, diiler peab kokku saama vähemalt 17 punkti ja selle või enama punktide kokku saamisel koheselt seisma jääma ja rohkem kaarte juurde võtta ei tohi.

Blackjack Party laud


Sinul kui mängijal on võimalik teha neli otsust. Otsused, mida teha saad – võta juurde, (roheline nupp), seisa (punane nupp), duubelda (kollane nupp 2x märgiga), split (sinine nupp vastakuti nooltega).

Loe blackjackist, selle reeglitest ja kõigest muust lähemalt siit. Aga anname kiiresti lühiülevaate, mida need neli otsust endast kujutavad:

 • Võta juurde – kui sinu kaartide punktisumma on alla 21 ja sa soovid kaardi juurde võtta. Juurde võib võtta nii palju kaarte kui sa ise soovid.
 • Seisa – kui sinu kaartide punktisumma on sinu arvates piisav diileri võitmiseks.
 • Duubelda – duubeldada saab Blackjack Party mängus igat kätt. Aga ainult käe alguses, kui sulle on kätte jagatud kaks kaarti. Duubeldada ei ole võimalik siis, kui sa said esimese kahe kaardiga kohe kätte 21 punkti ehk blackjacki. Duubeldamisel sa kahekordistad oma panuse suuruse ja sulle antakse sellisel juhul juurde vaid ÜKS kaart.
 • Splittimine – kui sa said esimese kahe kaardiga kätte paari, näiteks 10-10, K-K või ükspuha milline muu paar, on sul võimalik need kaheks erinevaks käeks jagada. Selle puhul jääb sul mõlemasse kätte üks kaart ja kaarte saad juurde võtta mõlemasse kätte täpselt nii palju kui sa ise soovid. Seda siis v.a. juhul kui sa saad kätte kaks ässa. Ässa paari splittimisel antakse sulle mõlemale käele juurde vaid üks kaart.

Eraldi peaks ära mainima selle, et Blackjack Party lauas on ruumi seitsmele mängijale, aga teoreetiliselt saab panuseid lauas teha aga ükspuha kui suur arv mängijaid. Seda läbi Bet Behind funktsiooni. Mis see on?

Bet Behind

Juhul, kui lauas on kõik seitse kohta juba kinni, siis on sul võimalik kasutada ka Blackjack Party mängus pakutavat Bet Behind võimalust. Bet Behind võimaluse puhul valid sa välja ühe või mitu juba mängivast seitsmest mängijast ja panustad nende mängule.

Bet Behind puhul sa ise otsuseid teha ei saa, seega võib see olla pisut riskantsem. Aga kui ka sa eelnevalt pisut erinevate mängijate mängu jälgid, peaksid saama piisavalt hea aimu selle kohta, milline mängija kõige paremaid otsuseid tundub tegevat.

Bet Behind funktsiooni puhul saad sa mängu seadetest (mille leiad ülevalt paremast nurgast) paika panna kaks otsust – kas lähed sinu ees istuva mängija duubeldamiste ja splittimistega ka kaasa või siis mitte. Ehk siis sellega on võimalik vältida sinu panuse tahtmatut suurenemist.

Bet Behind võimaluse kasutamise positiivseks pooleks on ka see, et selle panuse kasutamisel on Blackjack Party minimaalne panus kordades väiksem kui tavapärane 5 eurot. Sellest räägime lähemalt juba õige pea.

Blackjack Party kõrvalpanused

Peamisest n-ö kõrvalpanusest juba rääkisime. Bet Behind on kõrvalpanus, mida sa saad teha kas ühele või ka miks mitte kõigile lauas istuvatele mängijatele.

Millised on aga teised kõrvalpanused, mida Blackjack Party lauas võimalik teha on?

Perfect Pairs

Panusta sellele, et kaks esimest sulle kätte jagatud kaarti moodustavad paari. Olgu paariks siis KK, 22 või midagi muud. Paari tüüpe on kolm – täiuslik paar (kaks identset kaarti, sama kaart ja sama mast), värvipaar (kaks sama värvi sama tugevusega kaarti) ja segapaar (kaks sama kaarti, mast ei ole oluline).

21+3

21+3 kõrvalpanus on põhimõtteliselt 3-kaardi pokkeri kõrvalpanus. Sa teed panuse sellele, et sinu kaks kaarti ja diileri avatud kaart moodustavad mingi pokkerikäe. Võimalikud käed on järgmised:

 • Mastikolmik – kolm identset sama masti kaarti. Näiteks kolm poti kunni, kolm ärtu kaheksat või ükspuha milline muu sama tüüpi kooslus.
 • Mastirida – kolm sama masti järjestikust kaarti. Näiteks ruutu poiss, ruutu emand ja ruutu kunn.
 • Kolmik – kolm sama kaart, mille puhul mast ei oma tähtsust. Näiteks risti kümme, ärtu kümme ja poti kümme.
 • Rida – kolm järjestikus kaarti, mille puhul mast ei ole oluline. Näiteks ruutu üheksa, poti kümme ja ärtu poiss.
 • Mast – kolm sama masti kaarti, kaardi väärtus ei ole oluline. Näiteks ruutu 2, ruutu, äss ja ruutu 9.

Miks teha kõrvalpanuseid?

Kõrvalpanuste tegemine Blackjack Party mängus muudab seda lihtsalt veel mõnusamaks ja lisaks annab juurde ka võiduvõimalusi. Kõrvalpanustega on võimalik võita kuni 100x panus. Kui palju ühe või teise kõrvalpanusega täpsemalt võita saab, sellest räägimegi juba järgmiseks.

Blackjack Party väljamaksed ja võidud

Blackjacki põhimängu väljamaksed on tavapärased:

 • Blackjack 3:2
 • Parim käsi 1:1
 • Kindlustus 2:1

Kõrvalpanustega on võimalik võita aga rohkem. Näiteks täiuslike paaride ehk Perfect Pairs kõrvalpanusega on võidud järgmised:

 • Täiuslik paar – 25:1
 • Värviline paar 12:1
 • Segapaar 6:1

21+3 kõrvalpanuse väljamaksed on aga kõige kõrgemad:

 • Mastikolmik 100:1
 • Mastirida 40:1
 • Kolmik 30:1
 • Rida 10:1
 • Mast 5:1

Nagu juba eelpool mainitud, moodustavad 21+3 kõrvalpanuse puhul sinu kaks esimest kaarti ja diileri avatud kaart põhimõtteliselt pokkerikombinatsiooni.

Minimaalne ja maksimaalne panus

Blackjack Party live kasiino mängu minimaalne tavapanus on 5 eurot ning maksimaalne panus 1000 eurot. Küll aga tuleks siin välja tuua paar erisust.

Täisliku paari kõrvalpanuse maksimaalne panuse summa on 500 eurot ning 21+3 kõrvalpanuse maksimaalne panus on 250 eurot.

Kui kasutad aga Bet Behind võimalust ehk teed panuse hoopis mõne teise mängija mängule, siis on minimaalseks panuseks 0.50 ja maksimaalne panus 100 eurot. Ehk siis mõlemad on 10x väiksemad kui tavamängu panused.

RTP

Blackjack Party RTP on 99.29%. Aga kõrvalpanuste puhul on see pisut väiksem. Perfect Pairs kõrvalpanuse RTP on 95.90% ning 21+3 kõrvalpanuse RTP on 96.30%.

Maksimaalne võidusumma

Kõige rohkem on võimalik võita 21+3 kõrvalpanusega. Seda siis juhul kui sinu kahest kätte jagatud kaardist ning diileri avatud kaardist moodustub mastikolmik, ehk kõik need kolm kaarti on identsed. Sellisel juhul võidad sa 100x sellele kõrvalpanusele tehtud summa.

Blackjack Party strateegiad

Juhul kui sa oled lauas juba mõnda aega viibinud ja tähele pannud, et mõni teine mängija teeb väga häid otsuseid, siis on ühe võimalusena võimalik mängida näiteks ühe käega ise blackjacki ja lisaks teha Bet Behind panus ka sellele teisele (või miks mitte mitmele teisele) mängijale.

Kas see nüüd liiga hea strateegia on, see on juba iseküsimus, aga võimalus sellegipoolest.

Blackjack Party stuudio ja mängukogemus

Blackjack Party on loodud selliselt, et pakkuda live blackjacki huvilistele pisut huvitavamat mängukogemust kui tavalised formaalsema välimusega live blackjacki lauad. Samuti toimub seal vestlust ja kõike muud sarnast enam kui muidu.

Blackjack Party mängijate võidud


Lisaks näidatakse mängija kõrval infot ka mängija edu kohta. Ehk siis näiteks kui mängija on saanud kaks või kolm järjestikust võitu, siis seda on kohe lauas ka näha.

Kui sulle meeldib Blackjack Party, proovi ka teisi mänge

Kui sulle Blackjack Party meeldib, siis soovitame sul üle vaadata ka teised live blackjacki mängud ja lauad. Näiteks võiksid sulle meeldida Infinite Blackjack ja Free Bet Blackjack.

Kokkuvõte

Blackjack Party loomise idee oli teha tavapärane blackjacki laud pisut huvitavamaks, pisut sotsiaalsemaks. Kui nüüd keegi seetõttu arvab, et see laud võiks olla liiga lärmakas ja häiriv, siis seda ta siiski ei ole. Küll aga võib seal mängimine olla pisut huvitavam.


Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...