Bridesmaids
Mängutootja : Microgaming
Ridade arv : 4
Min panus : n/a
Võiduliine : 40
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5
Proovi siit Microgamingu Bridesmaids videoslotti

Bridesmaids ehk pruutneitside pöörased seiklused

Bridesmaids ehk Pruutneitsid on 2011. aastal välja antud ülimenukas USA komöödiafilm, mille lavastas Paul Feig. Film räägib oma eluga pahuksis olevast Anniest, kelle elu hakkab rööbastelt veelgi kiiremini maha jooksma, kui ta nõustub olema südamesõbranna Liliani pruutneitsi. Tee abieluranda saab olema ootamatult seiklusterohke. Tänaseks on Microgaming loonud menukist ka videosloti. Sellise, mis on humoorikas, roosa, lilleline ja särav.

Pruutneitside seiklustega on võimalik liituda näiteks Maria Casinos, Unibetis ja Pafis. Kõigis neis kasiinodes saad mängida niisama ajaviiteks kui ka soovi korral pärisraha peale panustades.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
Paf
Paf
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Bridesmaids on viie rulliku, nelja mängurea ja suisa 40 võiduliiniga videoslot Microgaming’ult, mille muudavad põnevaks selle boonuslahendused ja lisakeerutused.

Mäng: Bridesmaids
Tootja: Microgaming
Tüüp: Seiklusmäng
Rullikud: 5
Mänguread: 4
Võidukombinatsioonid: 40
Panusevahemik: 0.40 – 60.00€
Jackpot: 15x
Boonuslahendused: Jah
Lisakeerutused: Jah
Progresiivne: Ei
Automaatmäng: Jah
Mobiilne mäng: Ei
Mängija tasuvus: pole teada
Välja antud: 2015

Mängu madalama väärtusega sümboliteks on mängukaartidel kujutatud filmikangelastest sõbrannadepunt, kuhu kuuluvad Lilian, Annie, Helen, Megan, Rita ja Becca.

Braidsmaids logo on mängu asendussümboliksMängu asendussümboliks on Bridesmaids logo, mis võib muuseas ilmuda kuhjatuna nii põhi-kui ka boonusmängus. Videosloti lilleline tassikoogi hajussümbol avab kõik teed boonusmängu.

 

Boonuslahendused

Õnneratta boonusmäng

Bridesmaids hajussümboliks on lilleline tassikook

Kui sul õnnestub tabada kolm või enam tasskoogi hajussümbolit ükskõik, kuskohas rullikutel, siis ilmuvad sinu ette neli seesugust koogikest ja õnneratas. Enne kui paned õnneratta keerlema, pead valima ühe koogikese. See näitab, kui kõrge saab olema sinu võitude kordaja.

 

 

Õnneratta boonusmängus on 6 võimalust

Sõpruse lisakeerutused

Tabades õnnerattal sõpruse lisakeerutused, ootavad sind 10 tasuta spinni erinevate mängu tegelaskujudega. Lilian on näiteks lisa asendussümbol Anniele ja Helenile. Võidud kombineeruvad nii vasakult paremale kui ka vastupidi.

Kõrge lennuga lisakeerutused

Siin hakkavad võidukombinatsioonis olevad sümbolid lõhkema, et tekitada uute sümbolite langemisega võimalusi uutele ja veelgi suurematele võitudele. Siin voorus hakkavad asendussümbolid nelja kaupa kuhjuma.

Butiigi boonus

Selles boonusmängus tuleb sul valida kaheteistkümne karbi vahel, et leida paarilised. Nendeks paarideks võivad näiteks olla kordajaga pruutneitsid ja peigmehed.

Maagiliste momentide boonus

Selles boonusmängus tuleb sul valida pilte kümnest fotost, mille taga peituvad põnevad auhinnad. Kui leiad foto tagant kirja "I'm sorry", siis tähendab see, et see voor on sinu jaoks selleks korraks läbi.

Jackpot

Selles voorus ootavad sind prisked võidud. Võitude suurus sõltub sellest, kui mitut hajussümbolit suudad tabada.

Kordaja

Kordaja kordab sinu panuse suuruse vastavalt võitudele.

Kokkuvõte

Bridesmaids mänguautomaat on suisa loodud neile, kes armastavad rohkeid boonusringe. Boonused on siin mängus kerged avanema ja lisaks toovad need potentsiaalselt suuri võite. Kui mängu veidi kritiseerida, siis ootaks siin ehk sama palju filmis avalduvat huumorit, kui seda on näiteks South Park videoslotis.

PROOVI BRIDESMAIDS MÄNGUAUTOMAATI SIIN

 

 


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.