BSG Awards

BSG Awards 2020 - Mare Balticum Gaming Summit

6. augustil 2020 toimus Tallinnas Mare Balticum Gaming Summit, hasartmängutööstuse konverents, mille raames tunnustati erinevaid hasartmänguettevõtteid ka nende tehtud töö eest. Tegemist on kolmandat aastat järjest toimuva konverentsiga. BSG Awards tseremoonia toimus konverentsi raames teist korda, aga olenemata sellest on see juba muutunud Baltimaade ja Põhjamaade kõige olulisemaks auhinnagalaks hasartmängutööstuses.

Järgnevalt anname kiire ülevaate ettevõtetest, kes galal mõnes valdakonnas parimaks tunnistati.

Paf sai endale tõenäoliselt kõige-kõige parema tiitli, kuna Paf tunnistati 2020. aasta Parimaks Baltimaade Online Kasiinoks.

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Optibet võitis aga 2020. aasta Parima Klienditoega Online Kasiino tiitli.

€ 1 000 boonus.

Betsafe sai endale Baltimaade Parima Spordiennustusportaali tiitli (BEST SPORTS BETTING OPERATOR).

500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Auhindu jagus veel paljudele ettevõtetele. Neist võiks ära mainida näiteks Evolution Gamingu, kes tunnistati parimaks slottide pakkujaks Baltikumis. Evolution Gaming loob küll üldiselt live kasiino mänge, aga tema mängusaated on RNG slottide ja live kasiino mängude kombinatsioonid, mistõttu Evolution just slotikategoorias võidu võttis.

Microgaming tunnistati tõusvaks täheks Baltimaade online kasiinode tehnoloogia osas. Parimaks virtuaalspordi ehk e-spordi pakkujaks Baltimaades tunnistati Golden Race. Viimase puhul ei ole mängijate jaoks tegemist just tuntud ettevõttega. Küll aga pakub just see ettevõte paljudele kasiinodele e-spordile panustamise tarkvara.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...