Creature from the Black Lagoon
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.20
Võiduliine : 20
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Creature From The Black Lagoon – õudusklassika videoslotis

Filmifriigid tunnevad koheselt ära, kust tuli Net Entertainmenti inspiratsioon mängu Creature From the Black Lagoon loomiseks. See 20-panuserea, viie rulliku ja kolme mängureaga slot põhineb samanimelisel õudusklassikal.

Kui sa ei ole veel filmi näinud, siis ilmselt vaatad pärast sloti järele proovimist kohe ka filmi. Ja vastupidi, need, kes sellega tuttavad, tunnevad suure tõenäosusega mänguautomaadi näol rõõmu klassika taaselustamise üle.

Tutvu mänguga

Creature from the Black Lagoon on viie rulliku, kolme mängurea ja 20 panusereaga videomäng, mida iseloomustavad asendussümbolid, kleepuvad ja laotuvad asendussümbolid ning tasuta keerutused.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Mänguread: 3
Panuserida: 20
Panusevahemik: €1.00 - €100.00
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Automaatne mäng: Jah
Mobiilne mäng: Ei
Progressiivne: Ei
Jackpot: 750x
Mängija tasuvus: 96.5%

Marias, Unibetis ja Pafis saad videoslotti kas niisama ajaviiteks või raha peale panustades mängida.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Boonuslahendused ja tasuta keerutused

Õnneks pakub mäng lisaks heale presentatsioonile ka põnevat sisu. Näiteks tasuta keerutusi, kleepuvaid asendussümboleid ja hajusaid sümboleid.

Tasuta keerutused

Põhimängu, mistahes kohas juhuslikult rullikutele ilmuvad kolm või enam hajussümbolit aktiveerivad tasuta keerutuste vooru.

3 sümbolit = 10 tasuta keerutust
4 sümbolit = 15 tasuta keerutust
5 sümbolit = 20 tasuta keerutust

Sihtsümboli ilmumisel näed ekraani paremal servas tegelast, keda lüüa. Ekraani paremas alumises nurgas on tervisemõõtus, mis kuvab olendi tervislikku seisundit. Mida enam lööke ta sinult saanud on, seda kaugemale jõuad mõõdiku skaalal, olendi tervis kehveneb ning sina jõuad uuele tasemele, mis kohanud järgnevate tulemustega:

Esimene tase ehk 0-2 lööki
Sinu asendussümbolid on kleepuvad ning jäävad üheks lisakeerutuseks rullikutele.

Teine tase ehk 3-5 lööki
Siin aktiveerub sinu jaotuv asendussümbol, mis tähendab, et wildid laienevad horisontaalselt vaid ühe asendi võrra vasakule ning jäävad rullikutele üheks taaskeerutuseks.

Kolmas tase ehk 6-8 lööki
Laienevad asendussümbolid laienevad rullikutel horisontaalselt ühe asendi võrra nii paremale kui vasakule ning jäävad üheks lisakeerutuseks rullikutele.

Neljas tase ehk 9 lööki
Oled ära teeninud 10 tasuta lisakeerutust.

Kokkuvõte

Tõesti, Creature From the Black Lagoon ongi nii hea, kui tundub. Esimesena hakkab mõistagi silma videosloti detailne ja kvaliteetne graafika, ka heli ja eriefektid meenutades tõetruult tegelikku filmi, millel see mäng põhineb.

Me peame tunnistama - videoslotid, mille loomisel on kasutatud klasskuid, on meie suured lemmikud. Eriti, kui need on tehtud niisama professionaalselt nagu linateos ise.

Kui tunned, et oled valmis koletisega vägevasse võitlusesse astuma, siis pane oma panus paika ja hakka aga keerutama.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...