Crusade of Fortune
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.01
Võiduliine : 20
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Crusade of Fortune - asu võitlusesse jõududega teistpoolsusest

Crusade of Fortune on viie rulliku ja 20 võiduliiniga videoslot, mida iseloomustavad asendus-ja hajussümbolid, tasuta keerutused ja boonusmäng. Siin asud võitlusesse jõududega teispoolsusest, et võita võimsaid auhindu. Meenutades pisut kurjuse jõude tuntud linateosest Sõrmuste Isand, on Net Entertainmenti meeskond loonud päris õudsad ja vägivaldsed tegelased ning need mängurullidele lahti lasknud.

Leiad mängu ajaviiteks proovimiseks või soovi korral raha peale panustamiseks Unibeti, Pafi ja Maria kasiino valikust.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Rohkem mängust

Crusade of Fortune näeb välja tõeliselt hukutav oma õudusunenäoliku taustaga täis tuld, üksikuid mäetippe ja pealuid. Madalamateks sümboliteks on mängus kirved ja tapperid, kõrgemad sümbolid aga tegelased mängu animatsioonidest. Asendussümboliks on kurvikas nais-haldjas, hajussümboliks mitte-nii-kurvikas päkapikk ning lisaks on mängus veel boonussümbol, mida kujutab ohtlikuna paistev mäekoll.

Selline on videosloti ekraan

Mäng annab sulle võimaluse võita põhimängus kuni 300 000 münti ja boonusmängus kuni 250 000 münti. Igal keerutusel saab kasutada erineva väärtusega münte. Minimaalne panus on üks münt ühe mängurea kohta, maksimaalne aga 20 münti iga 20 mängurea kohta, kokku 400 münti. Välja makstakse üksnes panuserea kõrgeim võit. Kombinatsioonid võidavad vaid järjestuses vasakult paremale, v.a hajussümbolid. Videoekraani all, vasakus nurgas, asuvas võitude tabelis on välja toodud kõik võidukombinatsioonid koos võidusummadega.

Tootja: Net Entertainment
Rullikuid: 5
Võiduliine: 20
Boonusmängud: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Autoplay: Jah
Progressiivne: Ei
Baasmängu jackpot: 5000 münti
Teoreetiline võiduvõimalus: 95.9%
Välja antud: 2014

Boonusmängud

Mäekolli kindluse boonusmäng

Tabades panuseliinil 3 või enam boonussümbolit, milleks on kurjakuulutav mäekoll, sisenete boonusmängu, milleks on mäekolli kindlus ja muidugi koll ise seismas võitlusvalmilt selle ees. Võimalik on valida kolme rünnaku (madal, keskmine või kõrge) ning kolme kaitsepositsiooni vahel. Auhindu jagatakse vastavalt sellele, kui edukad rünnakud ja kaitsed olid ning mäekolli tapmine võidab suurima auhinna.

Esimene aste – rünnake mäekolli

Klõpsake rünnaku valimiseks vastaval mõõgal: kõrge, keskmine või madal. Sõjamees ründab mäekolli, kasutades valitud lööki, ning mäekoll blokeerib rünnakut, kasutades kolmest asendist ühte: kõrge, keskmine, madal.

Tulemus Kirjeldus Mündivõit
Kriitiline löök Sõjamees sooritab kriitilise löögi ning mäekoll kaotab 2/3 oma elust

Jah

Lisa kaart

Sõjamees lööb mäekolli ja see kaotab 1/3 oma elust

Jah
Mööda

Mäekoll blokeerib sõjamehe rünnaku

Ei

Teine aste – kaitske ennast

Klõpsake kaitse valimiseks vastaval kilbil: kõrge, keskmine või madal. Mäekoll ründab sõjameest, kes blokeerib löögi vastavalt valitud asendile.

Tulemus Kirjeldus Mündivõit
Kriitiline löök

Mäekoll sooritab kriitilise löögi ning sõjamees kaotab 2/3 oma elust

Ei
Lisa kaart

Mäekoll lööb sõjameest ja see kaotab 1/3 oma elust

Ei
Blokk

Sõjamees blokeerib mäekolli rünnaku

Jah

 

Lahingu boonus lisatakse juba võitluse ajal võidetud summadele ning sind suunatakse tagasi põhimängu.

Tasuta keerutused

Kõigile meeldivad tasuta keerutused ning antud mängus on neid võimalik teenida tabades kolm või enam päkapiku-sümbolit panusereal.

  • Tabades kolme hajussümbolit, võidad 10 tasuta keerutust
  • Tabades nelja hajussümbolit, võidad 20 tasuta keerutust
  • Tabades viite hajussümbolit, võidad 30 tasuta keerutust

Kui võidad tasuta keerutusi, siis klõpsa keerutuste alustamiseks nupul Start free spins. Nii kuvatakse sulle allesjäänud keerutuste arv ning tasuta keerutused mängitakse automaatselt.

Kui tasuta keerutuse ajal ilmub vähemalt kolm hajussümbolit, siis lisatakse võidetud keerutused automaatselt käimasolevatele tasuta keerutustele. Kõik muud tasuta keerutuste ajal saadud võidud kolmekordistatakse, v.a boonusmängude võidud.

Kokkuvõte

Selle videosloti tugevuseks on kindlasti head võidud põhimängus. Samuti on boonusmäng kestev ja kaasahaaarav andes sulle mitmeid võiduvõimalusi. Ka tasuta keerutuste voor oma kolmekordse kordajaga on potentsiaalselt väga tulutoov. Kuigi väikeste panustega mängimisel on võimalik teenida tasuta keerutusi, peab Mäekolli juurde pääsemiseks pisut rohkemaga riskima – sümbolid, mis boonusmängu avavad, peavad langema aktiivsele panusereale.

Tundub, et tegu on ühe NetEnti kõige populaarsema sloti - Blood Suckers - eelkäijaga. Lihtsalt Crusade of Fortune temaatika on Sõrmuste Isanda oma.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...