Firespin

Pöörlevad rullikud toovad säravaid võite – taba hetke!

Firespin on uus, alles 2023. aasta juulis avatud kontovaba kasiino, mis suudab ootused täita täpselt sellises ulatuses, et lõbu ja lusti jätkub küll ja rohkemgi.

Firespin

Firespin
96
96
Hinne
Populaarsus
Tingimused
Kasutatavus
Klienditugi
Kontovaba Kontovaba
Live chat Live chat
Regulaarsed Pakkumised Regulaarsed Pakkumised
VIP Programm VIP Programm
100€ Boonus Läbimängimise nõue 25x
- Tasuta spinnid
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Ainult uutele mängijatele. Boonuse summa on võrdne sissemakse summaga (maksimaalselt 100 €). Boonuse vabastamiseks tuleb 25x läbi mängida boonus + sissemakstud summa / Minimaalne sissemakse summa on 25 €. Läbimängimisnõue tuleb täita 7 päeva jooksul. | Kehtivad reeglid ja tingimused
96
Hinne
Populaarsus

Tegevusloa 2023 aasta alguses saanud kasiino on alles värske tulija ja selle populaarsus kasvab.

80/100 Arvustas EestiKasiino.com

Tervitusboonuse läbimängimise nõue on 25x. Küll aga kahekordistab seda fakt, et läbi tuleb mängida nii saadud boonusraha kui ka enda sissemakse.

70/100 Arvustas EestiKasiino.com

Kasiino lehekülg on lihtsalt navigeeritav ning kõik tundub toimivat ilma probleemideta.

100/100 Arvustas EestiKasiino.com

KKK eesti keeles, eestikeelne live-vestluse tugi puudub, kasutajatoe e-posti aadress on raskesti leitav.

100/100 Arvustas EestiKasiino.com

Kokkuvõte

Firespin kasiinol on väga suur mänguvalik lausa 3000+ online kasiino mänguga. Samuti pakub Firespin 100% kuni 100 euro suurust tervitusboonust. Loomulikult on kasiinol olemas ka Eesti hasartmängukorraldaja luba, mida väljastab Eesti Maksu- ja Tolliamet. Seega järgib kasiino Eesti Hasartmänguseadust. Ning koostööd tehakse tuntud ja turvaliste mängutootjatega.
Üle 3000 online kasiino mängu
Koostöö tuntud ja turvaliste mängutootjatega
Eesti litsents
Tervitusboonuse läbimängimise nõue pisut kõrge

Detailid

Nimi
Firespin
Nägi ilmavalgust
2023
Litsentsid
Eesti
VIP programm
Jah

Maksed

Makseviisid

Bank Transfer Bank Transfer

Sissemakse

Minimaalne sissemakse
1€

Väljamakse

Minimaalne väljamakse
20€

Klienditugi

E-post

Klienditugi e-posti kaudu
E-posti aadress

Vestlusaken

Klienditugi vestlusakna kaudu
vestlus krupjeega

Firespin arvustus

Heidame nüüd pilgu nendele aspektidele, mis võiksid igale uuele mängijale või uudishimulikule külastajale huvi pakkuda.

Oluline info, mille leiad siinsest Firespin kasiino ülevaatest

Olen sinu jaoks ära teinud põhjaliku eeltöö, et sul oleks lihtsam otsustada, kas Firespin kasiino on sinu jaoks. Eelkõige pööran käesolevas Firespin ülevaates tähelepanu järgmistele teemadele:

 1. Litsentsid ja tegevusload
 2. Boonuste, pakkumiste ja lojaalsusprogrammi analüüs
 3. Kui lihtsaks on tehtud uue mängijakonto loomine
 4. Olulised aspektid, mida pead teadma väljamaksemeetodite kohta
 5. Online kasiino mängude valiku kirjeldus
 6. Mängukogemus
 7. Ülevaade väljamaksete toimimisest
 8. Kuidas käituda probleemide korral?

Kasiino Firespin litsents, usaldusväärsus ja turvalisus

Nüüd vaatame üle kasiino litsentsi ja uurime ka seda, kas tegemist on usaldusväärse ja turvalise kasiinoga.

Firespin litsents

Kasiinol on järgmised Eestis kehtivad litsentsid:

 • Hasartmängu korraldusluba nr HKL000400 on kehtiv alates 17.01.2023;
 • Hasartmängude korraldamise tegevusluba nr HKT000071 on kehtiv alates 29.01.2022;
 • Tegevusloa aadress on avaldatud Majandustegevuse Registris siin.

Arvestades, et Eestis tegutsemiseks on EMTA poolt välja antava litsentsi omamine kohustustlik, siis selle olemasolu peaks kõigile mängijatele korda minema. Eesti litsents annab mängijale turvatunde, et probleemide korral saab ta alati oma raha kätte.  

Mis teeb Firespin kasiino turvaliseks?

Online kasiinode maailmas on ülimalt oluline veebilehe, maksemeetodite ja mängude turvalisuse aspekt. Firespin tagab turvalisuse järgmistel viisidel:

 1. Raha turvalisus – veebilehe jalusest leiad info tegevusloa ja hasartmängu korraldusloa kohta, mis tõendab, et Maksu- ja Tolliamet on teinud põhjaliku uuringu käigus kindlaks, et tegemist on Eesti Hasartmänguseadust austava online kasiinoga. See tähendab, et mängudes panustad turvaliselt ning sisse- ja väljamaksed toimuvad usaldusväärsete maksemeetodite kaudu.
 1. Isikuandmete turvalisus – veebilehe jalusest leiad viited Privaatsuspoliitika ja Küpsiste poliitika dokumentidele, milles on selgelt ja arusaadavalt lahti kirjutatud, miks, kuidas ja mille pärast sinu andmeid kogutakse ning millised õigused on sinul kui andmesubjektil Firespin kasiinos tagatud.
 1. Mängude ausus – kõigi mängutootjate tarkvaralahendused on selles online kasiinos tunnistatud Maksu- ja Tolliameti poolt igati ausaks, sest mängude võidud saadakse juhuslikkuse printsiibi alusel ja matemaatilised algoritmid on litsentsi taotlemise käigus hoolikalt üle kontrollitud.Samuti kontrollitakse nende mängutootjate mänge kolmandate osapoolte poolt.
Turvalisuse pärast Firespin kasiinos muretsema ei pea
Olen välja toonud täpse ja ajakohase info kõigi hasartmängude korraldamisega seotud lubade kohta Eesti hasartmängumaastikul.

Seepärast võid kindel olla, et sinu raha liigub turvaliselt, mängud toimuvad aususe ja juhuslikkuse alusel ning sinu isikuandmed on alati turvaliselt hoitud ja kaitstud.

Tervitusboonused ja kampaaniad – saa kuni 100€ boonusraha!

Millised on erinevad Firespin kasiino poolt pakutavad boonused ning milliseid kampaaniaid ta korraldab?

Tervitusboonus uutele mängijatel

Firespin Tervitusboonus

Firespin pakub uutele mängijatele 100% suurust kuni 100€ boonusraha.

Minimaalne sissemakse suurus boonuse saamiseks on 25€.

Boonuse läbimängimise nõue on 25x. Küll aga kehtib see nii boonusele kui ka sissemaksele. Ehk siis tegelikult on läbimängimise nõue 50x.

Teised kampaaniad

Lisaks pakub Firespin oma kampaaniate lehel võimalust osa võtta mitmetest Pragmatic Play kampaaniatest. Näiteks võimaldab üks neist osa saada 500 000 euro suurusest auhinnafondist live-kasiinos ning teine 2 000 000 euro suurusest auhinnafondist slotimängudes. 

Firespin liiga palju pakkumisi veel ei tee
Firespin on veel uhiuus kasiino ja uue kasiinona on raske pakkuda koheselt palju erinevaid boonuseid ja korraldada märkimisväärseid kampaaniaid. Küll aga on juba praegu olemas tervitusboonus ning samuti saab osa võtta erinevate mängutootjate kampaanioatest.

Kuidas Firespin kasiinos konto loomine

Et registreerida uus konto, on vaja minna registreerimise lehele. Seejärel tuleb teha oma esimene sissemakse läbi endale sobiliku panga. Pärast seda juhatatakse sind tagasi veebilehele, kus saad mängimisega alustada.

Kuigi me nimetame seda konto loomiseks, siis nagu näha, on tegemist tavapärase kontovaba kasiinoga, kus kõik käib ülilihtsalt.

Dokumendid ja informatsioon, mida on vaja konto avamiseks Firespiniga jagada

Firespin kasiinos saab mängima asuda megakiirelt, sest pika registreerumise protsessi asemel suunab kasiino sind sissemakset tegema, ja selle protsessi käigus korjatakse panga makseandmetega koos ka kasiino jaoks vajalikud isikuandmed, milleks on ees- ja perekonnanimi, sünniaeg, elukoha aadress ja e-posti aadress.

Kuidas Firespin kasiinos konto loomine

Lisaks eespool toodule võib kasiino isikutuvastuse ja vanuse kinnitamise käigus küsida sinult järgmiseid dokumente:

 1. Isikut tõendav dokument (ID-kaart, pass, juhiluba) koos hiljutise kommunaalmakse arvega (nt kindlustus, gaas, telefon), mis on vähem kui kolm kuud vana.
 2. Maksetõend – vastavalt kasutatud sissemakse viisile (krediitkaardi koopia, hiljutine panga väljavõte, e-rahakoti ekraanipilt).
 3. Vajalikuks võib osutuda täiendav kontroll, mille raames tuleb tõendada näiteks e-rahakoti kontode rahastamist.

Küll aga tuleb mainida seda, et reeglina kontovabad kasiinod (sh. Firespin) sinult eraldi isikutuvastamist ei nõua. Seda tehakse vaid juhul, kui mingil põhjusel tekib kahtlus sinu isiku osas.

Kiire raha ja andmete liikumine osapoolte ja kontode vahel toimub turvaliselt
Seda seisukohta kinnitab asjaolu, et Firespin on edukalt tõendanud oma Eesti Hasartmänguseaduse järgimise kuulekust, sest tegevusloa saamise protsess on kohalikus hasartmänguseadusandluses äärmiselt keeruline.

Tunne muretult rõõmu just Firespin kasiinos lustimisest, sest sissemakse saad tehtud vaid paari minutiga.

Firespin kasiino maksemeetodid

Rõõmustav on näha, et Firespin kasiino maksemeetodite kuuluvad praegusel hetkel Eesti viis suuremat panka. Kõik maksed teostatakse Firespin kasiinos makselahenduse Brite kaudu.

MaksemeetodMin sissemakseMax väljamakse Keskmine sissemakse aegKeskmine väljamakse aeg
Brite (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, COOP pank)1€20€KoheneKohene kuni 48h
Brite on turvaline makseviis
Firespin kasiino ainsaks makseviisiks on Brite. Tegemist on turvalise makselahendusega, mille kaudu on võimalik sisse- ja väljamakseid teostada momentaalselt läbi viie erineva Eesti panga. Samuti käib läbi Brite lahenduse kiire ja automaatne konto loomine.

Mängud, mida saad Firespin kasiino mängida

Milline on mängude valik Firespin kasiinos? Hetkel on võimalik valida enam kui 3000 erineva mängu vahel ja see number on muljetavaldav iga kasiino puhul. Aga seda enam vägagi uue kasiino puhul. 

Eksklusiivsed mängud Firespinis

Hetkel ei ole selles kasiinos eksklusiivseid mänge.

Soovitatud slotid, mida Firespin kasiinos mängida

Max Megaways, Fury of Odin Megaways, Juicy Fruits ning Gems Bonanza – need mängud pakuvad haaravat mängukogemust ja võimalust võita suuri auhindu. Max Megaways ja Fury of Odin Megaways on populaarsed slotimängud, kus saad nautida sadade tuhandete võiduliinidega mängimist ja põnevat Megaways mehhanismi.

Juicy Fruits on mahlane slotimäng, mis pakub klassikalist viljade motiivi ja suurepäraseid võiduvõimalusi. Gems Bonanza on kaasahaarav mäng, kus saad sukelduda vääriskivide maailma ja neid võiduks kokku koguda.

Kokku on võimalik valida ligemale 3000 erineva slotimängu vahel.

Firespin Casino slotid

Live kasiino lauad Firespin kasiinos

Firespin kasiino pakub mitmeid põnevaid live-kasiino mänge, sealhulgas live-rulett, live-blackjack ja live-bakaraa. Üks nende värske, hiljuti kvaliteedikontrolli läbinud live-ruleti mäng on “Lightning Roulette”, kus saad välkkiirusel oma võidusummasid suurendada.

Samuti pakub kasiino live-blackjacki, sealhulgas populaarset “Infinite Blackjacki”, kus on piiramatu arv mängijaid ja võimalus nautida mitmekülgset mängukogemust.

Live kasiino mänge pakuvad hetkel mängustuudiod Evolution ja Pragmatic Play Live.

Live kasiino lauad Firespin kasiinos

Mängusõud, mida Firespin kasiinos mängida

Firespin kasiinos pakutakse erinevaid põnevaid mängusõusid, sealhulgas “Magic Wheel” ja “Funky Time”. “Magic Wheel” on võluv mängusõu, kus keerutad maagilist ratast ja võid saada suurepäraseid auhindu. See pakub kaasahaaravat ja interaktiivset mängukogemust. 

Kokku on hetkel võimalik leida seitse erinevat live kasiino mängusaate vormis üles ehitatud mängu.

Mängude pakkujad

Firespin kasiinos on mänge mitmetelt mainekatelt slotikate pakkujatelt, kes tagavad sulle kvaliteetse mängukogemuse. Nende hulka kuuluvad tuntud nimed nagu NetEnt, Microgaming ja Play’n GO.

Teistest mängupakkujatest võiks ära mainda veel Nolimit City, Quickspin, OneTouch, Red Tiger, Fantasma, BGaming, Blueprint Gaming, Relax Gaming, Wazdan, Hacksaw Gaming, PG Soft, 4theplayer, Endorphina, Gamzix, ReelPlay, Pear Fiction, Betsoft, BTG, Kalamba, Truelab, ja Spribe.

Live-kasiino osas pakub Firespin kasiinomänge juhtivatelt live-kasiino tegijatelt nagu Evolution Gaming ja Pragmatic Play. Nimetatud pakkujad annavad sulle võimaluse mängida live-diilerite juhendamisel, mis tagab autentse ja interaktiivse live-kasiino kogemuse, nagu oleksid päris kasiinos!

Meeliköitev ja närvekõditav mänguvalik
Minu arvates on Firespin kasiino mänguvalik mitmekülgne ja põnev. Turvaliste mängutootjate mängude pakkumine tagab kvaliteetsed ja ausad mängukogemused. Lisaks pakuvad mängusõud nagu “Magic Wheel” ja “Funky Time” lõbusat ja interaktiivset meelelahutust.

Kokkuvõttes on Firespin kasiino mänguvalik kaunikesti kuum ja tuline ning leian, et see kasiino pakub mängijatele särtsakaid ja kuumalt prõksuvaid elamusi.

Aeg oma võidud välja võtta? Just nii saab Firespin kasiinos väljamakseid teha

Väljamaksed Firespin kasiinos on kiired ning mugavad. Selleks on vaja teha vaid paar lihtsat toimingut ning võiduraha laekub peagi sinu pangakontole.

Juhend väljamaksete tegemiseks Firespinis

Selleks, et teha väljamakset Firespin kasiinos on vaja teha järgmised sammud:

1. Klõpsa menüüribal „Kassa“.

2. Seejärel klõpsa „Väljamakse“, mille järel ilmub hüpikaken, mis küsib sinu andmeid.

3. Sisesta oma andmed. 

4. Seejärel klõpsa veel kord nuppu „Väljamakse” ja sinu taotlus töödeldakse niipea kui võimalik.

Muu oluline info

Firespin kasiinos võib mingitel tingimustel olla väljamaksete tegemiseks vajalik esitada mõningaid isikuandmeid enne, kui saad oma võidud välja võtta. See on tavaline protseduur, mida kasiinod kasutavad turvalisuse tagamiseks ja rahapesuvastase meetmena.

Enne väljamaksete taotlemist pead täitma kontrollimenetluse, mis hõlmab sinu isikut tõendavate dokumentide (näiteks passi või ID-kaardi koopia) esitamist. See protsess aitab tagada sinu konto turvalisuse ja tagab, et väljamaksed jõuavad õigele isikule.

Aga nagu juba eelnevalt mainitud, siis suure tõenäosusega ei ole eraldi isikutuvastus siiski vajalik.

Mugav ja usaldusväärne
Minu kogemus Firespini väljamaksete tegemise protsessiga on olnud üsna sujuv ja kerge. Üldiselt leian, et kasiino väljamaksete protsess on sujuv ja usaldusväärne ning olen rahul protsessi lihtsusega.

Firespin kasutajatugi

Firespin kasiino kasutajatoe moodustab mitmekeelne ja professionaalne meeskond, kes on valmis aitama igasuguste küsimuste ja probleemide korral.

Olemas on live-tugi ja e-maili teel suhtlemise võimalus, mis võimaldab mängijatel suhelda probleemide tekkimise ja lisaküsimuste korral otse kasiino esindajatega.

Mitme suhtluskanali olemasolu tagab kiire ja efektiivse suhtluse ning aitab luua sujuvat mängukogemust kõigile kasutajatele.

Kontakteerumise viisKeskmine vastuse saamise aeg
E-post[email protected]1 päev
Live-tugi24/7Peaaegu kohene
 • Toetatud keeled

Live-vestlus toetab järgmisi keeli: inglise, soome, norra, poola.

 • Abikeskus

Firespin ei paku hetkel abikeskust, mis jagaks lisainformatsiooni erinevate küsimusi tekitavate teemade kohta.

 • Korduma kippuvad küsimused (KKK)

Kasiinol on siiski olemas korduma kippuvate küsimuste leht, kus on üsna vähestele küsimustele vastused olemas.

Ainult kaks kliendisuhtluskanalit, kuid kiire live-tugi
Leian, et Firespin kasiino kasutajatugi on üldiselt kiire ja abivalmis. Kuna nad pakuvad nii e-kirja teel suhtlust kui ka live-tuge, siis on nende kaudu võimalik saada kiireid ja asjakohaseid vastuseid oma küsimustele.

Toon siiski välja, et korduma kippuvate küsimuste leht võiks olla paremini välja arendatud, kuna selles on praegusel hetkel vähe infot.

Kogemus mobiilis mängides

Firespin kasiino ei paku eraldi äppi mobiilis mängimiseks. Sellele vaatamata on nende veebileht mobiilis kasutamiseks hästi optimeeritud.

Sujuv kogemus mobiilis
Kasiino ei paku spetsiaalset mobiilirakendust, kuid nende veebileht on suurepäraselt mobiilseadmetele optimeeritud. Minu kogemus mobiilis mängides on olnud sujuv ja meeldiv. Leht laeb kiiresti ja navigeerimine on lihtne ning kasutajasõbralik. Mängud ja funktsioonid on kergesti kättesaadavad ning pildi- ja helikvaliteet on suurepärane.

Vastutustundlik mängimine

Firespin kasiino pakub mõningaid ressursse vastutustundlikuks mängimiseks. Näiteks on neil selle teema kohta eraldi leht ning tööriistad nagu näiteks kaotuse piirmäär, rahunemisaeg ning endale mängimiskeelu kehtestamine.

Firespin online kasiino jagab korrektset infot vastutustundliku mängimise teemal
Veebilehel leidub mitmeid tööriistu ja ressursse, mis aitavad mängijatel kontrollida oma mänguharjumusi ja seada endale piiranguid. Leidsin, et nende pakutavad funktsioonid nagu mänguajalimiidid ja eneseväljajätmise võimalus on funktsionaalsed ja aitavad luua turvalise mängukeskkonna.

Firespin kasiino panustab selgelt vastutustundliku mängimise edendamisse, mis on minu jaoks oluline tegur usaldusväärse kasiino valimisel.

Tunnustused ja auhinnad

Firespin kasiinol ei ole hetkel ühtegi teadaolevat tunnustust ega auhinda.

Kõrgete panuste ja põnevuse maailm: minu mulje Firespin kasiinost

Firespin kasiino pakub põnevat mänguelamust kõrgete panuste ja adrenaliinirohkete mängudega. Nende suurepäraselt optimeeritud mobiilne platvorm võimaldab mugavat mängimist igal ajal ja igal pool. 

Sarnased kasiinod, kus mängida, kui sulle meeldib Firespin kasiino

Korduma Kippuvad Küsimused

Kasiinos saavad mängijad teha sissemakseid ja väljamakseid praegusel hetkel pangaülekandega kasutades Brite makselahendust.
Firespin tervitusboonuse läbimängimise nõue on 25x, aga see kehtib nii sinu sissemaksele kui boonusele.
Hetkel ei paku Firespin eraldi mobiilirakendust. Mängijad saavad külastada Firespin kasiinot otse oma mobiilseadme veebibrauseris ja nautida sujuvat mobiilikogemust.
Kasiino pakub kasutajatuge live-vestluse ja e-kirja teel suhtluse kaudu.
Kasiinos on saadaval lai valik mänge, sealhulgas populaarsed slotikad tuntud mängutootjatelt. Lisaks pakuvad nad ka live-kasiino mänge, nagu rulett, blackjack ja bakaraa.
Kasiinos mängijad saavad seada mänguajalimiite, seada enesepiiranguid ning kasutada võimalust eneseväljajätmiseks, et tagada mänguohutus ja kontrollitud mängukogemus.
Firespin
100€
Boonus
-
Tasuta spinnid