Dracula
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 4
Min panus : 0.20
Võiduliine : 40
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5
Loe siit Dracula videosloti tutvustust

Asu Dracula hirmutavatesse seiklustesse

Dracula on viie rullikuga ja 40-realine NetEnt'i videomänguautomaat, mis viib sind hirmuäratavatesse vampiiriseiklustesse. Videoslotti iseloomustavad nahkhiire funktsioon, tasuta spinnid, asendussümbolite võidud, stacked-funktsioon ning stacked wilds-funktsioon.

Videoslot on saadaval nii tasuta rahaga proovimiseks kui ka päris raha peale panustamiseks näiteks Maria Casinos, Unibetis ja Pafis.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Dracula on viie rulliku ja 40 võidukombinatsiooniga mänguautomaat Rootsi mängutootjalt Net Entertainment, mille temaatika keerleb kõige kuulsama vampiiri, Transilvaania krahv Dracula ümber. Karakteri kirjutas omal ajal kuulsuks kirjanik Bram Stoker ning alates sellest ajast on temast tehtud lugematul hulgal ekraniseeringuid ja adaptsioone.

Selleks, et alustada edukat tegutsemist vampiirina, peaksid esmalt endale selgeks tegema mängu panustamisega seotud küsimused. Kuna tegemist on fikseeritud võiduliinidega mänguautomaadiga, on kõik võiduliinid keerutuste ajal aktiivsed. Valiku panuse suuruse kohta saab teha level-nupu abil, samuti tuleb valida coin value nupu abil mündi suurus, mis saad olla kuni euro.

Mäng: Dracula
Mängutüüp: Videoslot
Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Võiduliinid: 40
Panusevahemik: 0.20 – 200€
Boonuslahendused: Jah
Kordaja: Ei
Tasuta keerutused: Jah
Progressiivne: Ei
Jackpot: 200x
Automaatmäng: Jah
Mobiilne mäng: Jah
​Mängija tasuvus: 96.60%

Vaata siit, kuidas käib Dracula Touch mobiilne mäng

Boonuslahendused

Mängus on kaks peamist boonuslahendust, mille käivitavad erinevad keskmistel rullidel esinevad asendussümbold. Nendeks on virnastuvad Dracula asendussümbolid, Leedi asendussümbolid ning nahkhiirte asendussümbolid. Kõigest lähemalt allpool.

Tasuta keerutused

Kahe asendussümboli tabamine mänguväljal aktiveerib tasuta spinnide vooru. Kui ühel ajal ilmuvad teisel rullikul nii Dracula virnastatud asendussümbol rulliku ning neljandal rullikul Leedi virnastatud asendussümbol, ulatub Dracula sümbol Leedi poole ning mängijale kingitakse koheselt 10 tasuta keerutust. Tasuta keerutused mängivad välja samade panustega, mis nendeni viinud keerutusel.

Nahkhiire boonus

Nahkhiirte boonus (Bat Feature) on suvaliselt aktiveeruv boonuslahendus, mis käivitub keset tavamängu, kui äkitselt lendavad mitmed nahkhiired üle ekraani ning hakkavad kogunema. Seejärel langevad nad erinevatele positsioonidele rullidel ning muutuvdes Nahkhiire asendussümboliks. Nahkhiired võivad sind viia ootamatult suurte võitudeni.

Kokkuvõte

Selle põneva mängu kirjutas omal ajal tuntuks kirjanik Bram Stoker ning sellest ajast peale on Draculast tehtud lugematul hulgal ekraniseeringuid ja adaptsioone. Käesoleva videoslotiautomaadi kõik elemendid on viimase detailini välja töötatud. Seepärast soovitame - pange mäng täisekraani peale ja lase muusikal end hirmsalt põnevatesse seiklustesse kaasa haarata.

Kuna Dracula videoslotil keerutuste ajal on kõik read aktiivsed, on sul võimalik korjata endalegi üllatuseks suuri võidusummasid. Ka kaasahaarvad erilahendused aitavad võitudele kaasa. Mängides kõrgema mündiväärtusega ning saades juhuslikult aktiveeruva Nahkhiirte boonuse enne tasuta keerutusi, võid võiduraha koore riisuda üsna kiirelt ja efektiivselt.

Nii et soovitame seda mängu kindlasti kõigile huvilistele proovimiseks.

Proovi siit ka teisi Net Entertainment'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
       

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...