Flowers - nunnu lillelaste videoslot

Nüüd sattusid küll ühe veidraima mänguautomaadi otsa. Tegu on nunnu Net Entertainmenti lillelapse videoslotiga, mida iseloomustavad tasuta keerutused, asendussümbolid, topeltsümbolid ja 30 võiduliini. Mängides avastad, et hajussümbolil on vahel üks või kaks pilve ning selleks, et võita tasuta keerutusi, on sul tarvis saada mänguväljale neli pilve. Nende tasuta keerutuste ajal on kõik võidud korrutatud kolmega. Lisaks leiad virnastatud asendussümbolid, mis suurendavad sinu võiduvõimalusi veelgi.

See nunnu lilleslot on olemas näiteks Maria, Unibeti ja Pafi valikus, kus sa saad saeda kas ajaviiteks proovida või soovi korral ka raha peale panustada.Mängust lähemalt

Flowers on viie rulliku, kolme mängurea ja 30-võiduliiniga videoslot NetEntilt. Seda iseloomustavad asendussümbolid, virnastatud asendussümbolitega tasuta keerutused ja võimalus slotil panustada kuni 30-l panusereal erinevate tasemete juures.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Mänguread: 3
Panuseread: 30
Rea panus: €0.01 – €2.50
Spinni panus: €0.01 – €75.00
Jackpot: 5000x
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Automaatne mäng: Jah
Mobiilne mäng: Jah
Mängija tasuvus: 96.3%
Välja antud: 2014

Mängu taustal kerkivad maapinnast hiigelsuured punased, valged ja kollased lilled. Mängu sümboliteks on samuti lillede armee - sinised kellukesed, roosad lilled, punane roos, kollane saialill ja roheline taim on kõrgemad sümbolid, kaardirida J, Q, K ja A moodustavad madalamad sümbolid.

Paljud kõrgematest sümbolitest ilmuvad kas ühe või kahekordsena, millest viimased moodustavad ka võidukombinatsioone kahekordse väärtusena ning ilmuvad teisele, kolmandale või neljandale rullikule. Erilisteks sümboliteks on päikese asendussümbol ja pilve hajussümbol.

Mängust on olemas ja mobiilne Touch-versioon, et saaksid seda mugavalt igal ajal sõltumata oma asukohast mängida.

Boonuslahendused

Tasuta keerutused

Tasuta keerutuste vooru käivitavad hajussümboliteks olevad pilve-sümbolid, mis võivad ilmuda ühe või kahekordsetena. Neli või enam sellist sümbolit ükskõik kuskohas rullikutel aktiveerivad tasuta keerutused.

Kõik võidud on antud vooru ajal korrutatud kolmega ning lisaks aitavad neid vormistada virnastatud asendussümboleid. Sama vooru ajal on võimalik lisada niigi käimas olevatele veel uusi tasuta keerutusi, saades rullidel jälle neli või enam pilve-sümbolit. Seda, mitu keerutust vastava arvu pilvede eest kingitakse, vaata allolevast tabelist.

Sümbolid Kordaja Võidud
8 10 30
7 4 25
6 2 20
5 2 15
4 2 10
3 2 -


Kokkuvõte

Ilmselt vaid Net Entertainment'i suguse staažiga mängutootja võib võtta teemaks 'lilled' ning muuta selle mitte ainult ilusaks ja põnevaks, vaid absoluutselt hästi teostatud mänguautomaadiks.

Kuigi mängu boonusring võiks käivituda vähe lihtsamalt, ei sega see samas muidu hästi sujuvat mängukäiku.
Ootamatu temaatika, aga põnev mäng - soovitame proovida!