Game of Thrones
Mängutootja : Microgaming
Ridade arv : n/a
Min panus : 0.30
Võiduliine : 243
Rullikute arv : n/a
Hinnang: 5.0 / 5

Game of Thrones - fantaasiamaailma jätk slotina

Game of Thrones ehk Troonide mäng on Microgaming'u videoslot, millel on viieteistkümne ja 243-mängureaga versioon. Mäng baseerub armastatud autori George R.R. Martini samanimelisel bestsellerite seerial, millest on tehtud ka ülemaailmseks hitiks kujunenud teleseriaal.

Mänguinfo - mängi 15 mängureaga või 243 viisil

Kui George R.R. Martin kirjutas oma "Tule ja jää laulu" raamatuseeria, lõi ta ühtlasi midagi palju enamat, kui lihtsa loo. Raamatute edu viis kiiresti ülemaailmselt tunnustatud televisioonihiti tekkimisele HBO kanalil ja tänaseks on Microgaming loonud Game of Thrones fännidele ka videosloti, millel on hulgaliselt atraktiivseid funktsioone.

Eeposlik mäng oma 3x5 rulli ja 15 mängureaga algab minimaalse mündiväärtusega 15 eurosenti, kuid valides 243 võiduviisiga versiooni muutub see 30ks eurosendiks. Viieteistkümne mängureaga mängu jackpot on 750,000 münti, selle ülesehitus on klassikaline - lihtsate valikutega võidukombinatsioonid, ent mängijal on võimalus kasu lõigata tasuta keerutustest ja ja topeltvõitude funktsioonist.

243 võiduviisi versioon mängust on veidi keerulisem, ent sellega on lihtsam võita. Võidukombinatsioone moodustavad kõrvuti rullikutel olevad sümbolid, mida sinu panusega korrutatakse. Hajussümbol (Scatter) maksab erandina võite igas suunas, kuid kõiki teisi võite kombineeritakse vasakult paremale. Võite on palju ja igas suuruses, kuid jackpotina võib Raudpangast välja tuua suisa 6,050,000 münti.

Tarkvara: Microgaming
Rullid: 5
Mänguread: 15/243
Müntide arv: 25
Müntide väärtused: 0.15/0.30-3.00/6.00
Jackpot: 6,050,000
Tasuta keerutused: Jah
Boonusvoor: Jah (5)
Väljaandmise aeg: Oktoober 2014

Mänguautomaadi üheks peamiseks atraktsiooniks on tasuta keerutuste funktsioon, kus sulle antakse valik teenida ühte neljast Westerose majadest (igal majal on oma voor). See lisafunktsioon käivitub, kui tabad kolme Game of Thrones logoga hajussümbolit. Iga maja pakub erinevat numbrit tasuta keerutusi, erinevat kordajat ja erinevat arvu ladustuvaid sümboleid.

Nendes kasiinodes saad uut slotti mängida


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 555 boonus ja 155 tasuta spinni.

Sümbolid

Üle mänguradade keerlevad tuttavad tegelased ja sümbolid Westerose maailmast, mis üheskoos suurepärase heliraja ja kavalasti kujundatud väljanägemisega, aitavad tuua armastatud "Troonide mängu" uuele hingamisele.

Ladustuvad asendussümbolid (Stacked Wilds) on mänguradadel nii põhimängus kui ka boonuskeerutustel ning aitavad moodustada võidukombinatsioone. Saades pihta kahele hajussümbolile, ilmub välja leekides puhkav draakoni muna, mis pooldudes kingib saladusliku lohutusauhinna. Võib-olla on sinuski pisut Targaryenide verd?

Tabades aga kolme või enamat hajussümbolit, oled garanteerinud sissepääsu boonusraundi. Sisened ühte neljast tasuta keerutuste voorudest, et võidelda Westerose Raudtrooni eest.

Boonusvoorud: tasuta keerutused

Mõlemas mänguversioonis viib kolme või nelja Raudtrooni sümboli tabamine tasuta keerutuste vooru, kus oled vastamisi järgmise valikuga: milline üllas suguvõsa saab sinu toetuse Game of Thrones mängus?

  • Valitseva Baratheonide maja poolel on Mündimeister - nemad pakuvad 8 tasuta keerutust 5-kordse kordajaga, pluss kolme sümbolilise ladustuva põdrapulli.
  • "Rikas nagu Lannister" on Westerose levinud kõnekäänd... seepärast tasuvad Lannisterid alati oma võlad 10 tasuta keerutuse ja 4-kordse kordajaga, kusjuures Lannisteride lõvi on ka mänguradadel olemas.
  • Põhi mäletab, ja vähesed perekonnad on nii aumeelsed, kui Starkide maja. Nemad pakuvad oma liitlastele 14 tasuta keerutust 3-kordse kordajaga pluss valikus on veel hundi embleemid.
  • Või kannad sa salamisi hoopis Targaryenide maja tõrvikut? Nemad pakuvad 18 tasuta keerutust 2-kordse kordajaga ja oma maja vappe keset mänguradasid, mis kujutavad kolmepealist lohet.

Topelt-või-mitte-midagi voor

See mängimise variant sobib neile, kelle meeldib pisut rohkem närvikõdi - tegu on vaieldamatult ühe põnevaima mängu osaga. Antud erilahendus pakub sulle võimalust duubeldada juba võidetud summa lihtsa mündiviske alusel ning collect-nupp annab samas ka võimalus oma raha võtta ja liduda. Alustad oma seiklust teiselpool müüri ning jälitad kolme-silmset ronka. Sa ei pea olema silmamuundaja, et oma võite väikeseks varanduseks kasvatada - sul peab olema lihtsalt pisut õnne.

Valar Morghulis - kõik mehed peavad surema. Aga mida öelda mängu surmasaadikule - "mitte täna!", sest Valge Kõndija ilmub külmast su teele ning nõuab endale su elu, viska münti isegi siis, kui see põlved värsimea kisub. Vaata Teist sinu eest lahingusse ratsutamas ning oma võitu suurenemas.

Järgmiseks kohtud Hundilaanes, kaugel põhjas, kohutava hundiga. Ta kas rebib su võidud ribadeks või laseb sul edasi minna. Andku Seitsme Sule sulle meelekindlust seiklust jätkata ning jällegi pisut õnne. Oled jõudnud peaaegu vooru lõpuni!

Paljud annaks kogu oma varanduse, et näha suursugust lendavat madu - Draakonit. Tee üle kitsa mere on ohtlik, aga võid olla üks nendest õnnelikest, kes tuleb sellega õnnega pooleks toime.

Kokkuvõte

Miljonite fännidega Troonide Mäng on välja kasvanud kirjaniku hullematest ettekujutlustest oma maailmas täis poliitilisi intriige, ulmelisi seiklusi ja glamuuri. Microgaming on viinud selle paljude lemmiku veel sammu edasi ning loonud suurepärase sloti.

Kuulus Game of Thrones tunnusmeloodia mängib taustal samal ajal kui mängid põhimängu ning igal majal on boonusringides veel oma dramaatiline taustamuusika, mis teeb aja viitmise selle mänguga lausa liiga lihtsaks. Kogu kujunduse detailsus on uskumatu ning ülivärviline.

Mängukäigu visuaalset meeldivust kõrvale jättes, on Game of thrones keskmise vaheldusega mäng, kus suuri võite on pigem keeruline saada. Enamasti satuvad teele väikesed, üksikud keskmised Üleüldiselt satuvad teele väiksed või üksikud keskmised võidud. Nende ilmumisel on hea tasakaal, mis ei lase mängule kergelt käega lüüa.

Nii et pöidlad püsti - Microgaming on keerulise temaatikaga hästi hakkama saanud ja võib-olla valmis nikerdanud selle aasta mängu!


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.