Gemix
Mängutootja : Play'n GO
Ridade arv : 7
Min panus : 0.50
Võiduliine : n/a
Rullikute arv : 7
Hinnang: 5.0 / 5
Gemix

Gemix - mäng erinevates maailmades

Gemix on 7x7 väljaga videoslot mängutootjalt Play'n Go, kus võidu saavutamiseks tuleb puudutada viite või enamat ühesugust sümbolit horisontaal- või vertikaalsuunas või suisa mõlematpidi. Gemix'i näol on tegu väga värviküllase mänguga, mille tegevustik toimub läbi mitmete maailmade. Ühtaegu lihtsakoeline ja arusaadava mängukäiguga slot üllatab oma erilahenduste, hajus-ning asendussümbolitega, mis sellesse põnevust lisavad.

Mängust rohkem

Gemix käib 7x7 suuruses mängulaual ning seda võib kirjeldada kui kalliskivi-kukkumismängu. Sisuliselt sarnane mäng Candy Crush'iga, ainult et puuviljad on siin kalliskividega asendunud. Mängu taust on värviliselt haarav ning sellest vasakul on kalliskivide kombinatsioon, mida käesolev keerutusega tabada.

Peamine eesmärk Gamix'is on saada kokku viie või rohkema ühesuguse kalliskivi ridasid, mis võivad kattuda igatpidi, välja arvatud diagonaalselt. Sümboliteks selles slotis on näiteks rohelised viisnurgad, oranžid lilleõied, roosad noorkuud, lillad ruudud, sinised ristkülikud, türkiissed kolmnurgad, kollased tähed ja punased südamed. Viis ühtivat sümbolit kaovad mängulaualt jättes ruumi järgmistele potentsiaalsetele võidukombinatsioonidele.

Tootja: Play'n Go
Rullikud: 7x7
Võiduliine: 1
Boonusmäng: Jah
Progressiivne: Ei
Asendussümbol: Jah
Hajussümbol: Jah
Kordaja: Ei
Müntide väärtused: 0.5-100
Jackpot: 500
Tasuta keerutused: Ei
Teoreetiline tasuvus: 96%

Gemix'i leiad Unibetist ja Maria kasiinost, kus saad mängida nii ajaviiteks kui ka soovi korral päris raha peale oma õnn proovile panna. Vooru alustamiseks ei tule teha muud, kui vajutada stardinuppu, kui oled panusenuppude abil oma müntide väärtused välinud.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Erilahendused ja boonusmängud

Mängus on mitmeid erilahendusi, mis käivituvad, kui tabada 20 või enamat kalliskivi ühe keerutusega. Kõik mänguvoorus saavutatud võidud suurendavad kristallilaaduris laengut. Kui kristallilaadur on täis laetud ning uusi kristalle enam alla ei liigu, aktiveeritakse kristallilaaduri efekt ning käivitub üks järgmistest erilahendustest:

Nova Blast ehk noova plahvatus

Mänguväljal plahvatab üks sümbol ning selle plahvatuse tagajärjel eemaldatakse mängust kõik lähedalolevad sümbolid. Seejärel plahvatus vaibub ja tekib sümbolite tuum. See tuum kujutab sama sümbolit. Pärast efekti jätkub mäng tavapärasel viisil, mille käigus kristallilaadur saab uuesti täis ning lisanduvad uued efektid ja võimalikud uued võidud.

Crystal Warp ehk kristallide moondumine

Mänguväljal valitakse üks sümbol, mille järgi kõik teised samasugused sümbolid muutuvad teistsugusteks sümboliteks.

Light Beam ehk valguskiir

Üks mänguvälja sümbol kiirgab valgust horisontaalselt ja vertikaalselt muutes kõik sümbolit, mida ta puudutab, teistsuguseks.

Chain Lightning ehk välgunool

Kaks üksteise vastas olevat nurkmist sümbolit tekitavad pikselöögi, mis tabab sümboleid. Tabamuse saanud sümbolid muudetakse samasuguseks ühe nurkmise sümboliga.

Kui tabad 40 või enamat sümbolit ühe keerutusega, saab sinu mäng täislaengu ning selle tulemusel korrutatakse kõik selles mänguvoorus ja efekti tulemusel saavutatud võidud kolmega. Täislaengu saab käivitada ainult ühe korra mänguvooru jooksul.

Avasta mängu kolm maailma

Gemix videoslotis on kolm maailma, läbi mille mängu jooksul reisitakse. Igas maailmas on omakorda 3 taset., kolm erinevat mustrit. Mänguvälja all on alati kuvatud parasjagu aktiivne muster. Mustri kustutamine aktiveerib praeguses maailmas järgmise mustri. Kui kustutate maailmas kolm mustrit, jõuate järgmisse maailma ning võidate maailma boonuse. Maailma boonus suureneb iga mänguvoorus saavutatud võiduga.

Maailmade asendussümbolid

Igas maailmas on oma eriline wild ehk asendussümbol, mis võivad ilmuda mängiväljale iga mitte-võitva keerutuse järel.

  • Esimeses maailmas võidakse lisada sinu ruudustikku kuni 10 kaevurlampi
  • Teises maailmas võib levida pulgakommi-sümbol üle kogu ruudustiku
  • Kolmandas maailmas võivad ilmuda ruudustikku kuni kaheksa kleepivad asendussümbolit, mis hakkavad võidukombinatsioone moodustama

Maailmade jokkersümbol

Igas maailmas on ainulaadne jokkerisümbol, mis võib ilmuda ilma võiduta mänguvoorudes. Need jokkerisümbolid asendavad mis tahes teist sümbolit, aidates moodustada võidukombinatsioone.

  • Kaevuri maailm: jokkerisümbolid liiguvad ülalt alla ja maanduvad välja eri kohtades ning asendavad tavasümboleid. Ilmuda võib kuni 10 jokkerisümbolit.
  • Printsessi maailm: alguspunktiks valitakse servasümbol. Sümbol muutub jokkerisümboliks. Jokkerisümbol laieneb seejärel kõrvalolevatele sümbolitele, kuni jõuab väljal ühe servasümbolini.
  • Võluri maailm: välja eri kohtades võib ilmuda kuni 8 kleepuvat jokkerit. Kleepuvad jokkerisümbolid ei liigu alla, kui allolevad sümbolid eemaldatakse, ning neid ei eemaldata, kui need on osa võidukombinatsioonist. Kleepuvad jokkerid jäävad paigale üheks mänguvooruks või kuni kristallilaaduri käivitumiseni.

Kokkuvõte

Gemix'i näol on tegu üsna hea ajaveetmis-slotiga, mille tagasimakse protsent on väga kõrge - ulatudes 96.75% - ni. Nii on su võimalused võit taskusse panna üsna hea, ent muidugi on tegu lõppeks õnnemänguga. Mäng on lihtne, ent pakub piisavalt tegevust, et mitte ära tüütada.

Kui sulle meeldivad Play'n Go videoslotid, leiad nende valikust veel ka Troll Hunters'i ja Pearls of India.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...