Reactoonz 2

Mängutootja: Play'n GO

Ülivolatiilne slotimäng mängutootjalt Play’n Go Väljamaksed lähtuvalt vähemalt 5 sümboliga kobaratest Pane tulnukad plahvatama ja võida kuni 5083x panus! Reactoonz…

Reactoonz 2

89
89
Hinne
7 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
8 Võiduliinide arv
7 Rullikud

-

Võiduvõimalus

94.2%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Reactoonz 2
Välja antud
2020-09-30
Mängutootja

Detailne info

RTP
94.2%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x5083
Volatiilsus
High
Võiduliinide arv
8

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.2

Reactoonz 2 ülevaade

  • Ülivolatiilne slotimäng mängutootjalt Play’n Go
  • Väljamaksed lähtuvalt vähemalt 5 sümboliga kobaratest
  • Pane tulnukad plahvatama ja võida kuni 5083x panus!

Reactoonz 2 on mängutootja Play’n GO järg ühele oma varasemale hittmängule Reactoonz. Uues mängus on tegelased ehk sümbolid mängu eelkäijast, aga samuti on lisatud Energoonzid ehk Reactoonzi kaugeid nõod, kes näevad välja kui väiksed armsad tulnukad. Muuseas, Energoonzid tulevad tegelikult 2013. aasta Play’n GO mängust Energoonz. Tol ajal ütles mängutootja peategevjuht Martin Zettergren viimase kohta, et tegemist on ettevõte seni kõige keerukama mänguga. Ja pane tähele – see oli aastal 2013. Reactoonz 2 mängus on keerulisust vaid juurde keeratud ja järgmiseks proovimegi sellega pisut lähemalt tutvuda.

Reactoonz 2 mängulaud on 7×7 suurune ning väljamakseid teostatakse lähtuvalt kobaratest. Võidu saamiseks peab ülevalt alla ja/või vasakult paremale üksteisega külgnema vähemalt 5 sama sümbolit. Siinkohal peaks igaks juhuks ära ütlema, et diagonaalsed külgnemised ei loe. Kindlasti peavad sümbolid olema korrektselt kas ülevalt alla või vasakult paremale ja moodustama seeläbi kobara.

Võidu toonud sümbolid plahvatavad ning nende asemele tulevad uued sümbolid. Ja nii seni kaua kuni kobarad võite enam ei too.

Mängu proovimisel õnnestus mul endal saada 1 eurose panusega 640 eurone võit. See õnnestus viimase boonusfunktsoonini jõudmisel. Peab küll ütlema, et nii kaugele jõudmiseks sai tehtud ka mitusada spinni.

Reactoonz 2

Võta Reactoonz 2 mängimiseks parim kasiinoboonus

Reactoonz 2 mängu on soovi korral võimalik mängida kasiinoga liitumisel saadud boonusrahaga. Erineva suurusega liitumisboonuseid pakuvad pea kõik Eesti online kasiinod. 

Eesti kasiinodest ei õnnestunud meil Reactoonz 2 slotti leida vaid ühest kasiinost, selleks oli Kingswin.

Kõikides teistes Eesti kasiinodes on mäng aga täiesti olemas. Mängu proovimiseks soovitame selleks suurte liitumisboonustega Betsafe kasiinot, Olybetti ning ka Optibetti.

Kontovabadest kiirkasiinodest on mäng leitav aga näiteks Boost kasiinos, Ninja kasiinos ja Kiirkasiinos.

Reactoonz 2 sümbolid ja nende väärtused

Reactoonz 2 sloti sümbolid on ühe- ja kahesilmsed armsad tulnuklased.

Sümbolid

Reactoonz 2 extra sümbolid

Madalamaid väljamakseid annavad neli ühesilmset tulnukat – roheline, lilla, oranž ja kollane. Kõrgemaid väljamakseid annavad aga roheline, roosa, oranž ja sinine kahesilmne tulnukas.

Lisaks on sümbolite hulgas ka Wild Energoon, Wild Gargatoon, Uncharged Wild, ja Electric Wild. Viimaseid võiks meie keeles nimetada laadimata asendussümboliks ja elektriliseks asendussümboliks. Esimesed kaks aga Energoon asendussümbol ja Gargatoon asendussümbol.

Kõige kasutum neist on laadimata asendussümbol, kuna see tuleb mängu vaid siis, kui temaga külgnevad sümbolid toovad võidu või toimub Metsikute paaride plahvatus. Sellest juba kohe lähemalt. Esmalt aga sümbolite väärtused.

Sümbolite väärtused

Reactoonz 2 sümbolite väärtused

Minimaalne ja maksimaalne panus

Reactoonz 2 minimaalseks panuse suuruseks on 0.20 eurot, maksimaalne panus võib aga varieeruda. Näiteks Chanz kasiinos on maksimaalseks panuseks 25 eurot, Kiirkasiinos ja enamikes teistes Eesti kasiinodes aga 100 eurot.

Mängi Reactoonz 2 slotil Chanz kasiinos

RTP, volatiilsus ja võidusagedus

Reactoonz 2 sloti RTP on 96.2% ning tegemist on kõrge riskifaktoriga mänguga. Keskmist võidusagedust või peamise boonusfunktsiooni sagedust pole hetkel keegi veel välja arvutanud, kuna mäng on alles väga uus ning statistikat saab teha alles mõne aja pärast mil mänguga juba miljoneid spinne on tehtud.

Maksimaalne võit

Maksimaalselt võib ühe spinniga võita kuni 5083x panuse.

Mängu funktsioonid

Reactoonz 2 funktsioonid

Reactoonz 2 slotis tavapärast tasuta spinnide vooru ei ole. Küll aga on olemas mitu erinevat boonusfunktsiooni, mis käivituvad mingite tingimuste täitmisel. Kohati võib alguses mäng pisut segaseks jääda – millal mingi funktsioon käivitub, mida ta täpselt teeb, milliseid sümboleid ta laualt eemaldab ja milliste sümbolite eemaldamise eest sulle võite antakse. Seda kõike on üsna keeruline jälgida ka seetõttu, et mäng on üsna kiire ja plahvatused võivad aega võtta vaid millisekundeid.

Aga reeglid on „suhteliselt” lihtsad. Räägimegi nüüd kohe mängu funktsioonidest ja kuidas need kõik toimivad.

Fluctometer

Igal spinnil valitakse juhuslikult välja üks ühesilmaline sümbol, mille võidu korral asetatakse lauale ühe võidu toonud sümboli asemele elektriline asendussümbol.

Suutes ühe spinni jooksul purustada ehk võite saada vähemalt 11 eelnevalt valitud sümboliga, loob see kaotuse puhul (ehk võidukobarate puudumisel) ühe kuni kolm elektrilist asendussümbolit juhuslikele kohtadele.

Fluktomeeter on mänguvooru jooksul taaslaetav.

Quantumeter

Juhul kui elektriliste asendussümbolite kaasabil toovad võite teised sümbolid peale fluktomeetrisse valitud sümboli, laevad need vastavalt plahvatanud sümbolite arvule Kvantimeetrit.

Elektrilised asendussümbolid eemaldavad võidukobarasse kuulumisel laualt kõik samad sümbolid. Mitte vaid selles konkreetses võidukobaras asuvad sümbolid.

Kvanitmeetril on neli erinevat taset, milleni jõudmisel sulle vooru jooksul abi hakatakse andma. Kogudes kokku 55 võidu toonud sümbolit jõuad esimese taseme laadimiseni, 85 toob sind teisele tasemele, 110 kolmandale tasemele ja 135 neljandale ehk ülelaaditud tasemeni/olekuni.

Juhul kui kvantimeeter neljanda tasemeni ei jõua, küll aga on jõudnud vähemalt esimese tasemeni, siis esimesel tasemel vabastatakse neli 1×1 sümboli suurust Energoon asendussümbolit. Need maksavad sulle 55 laengut ehk siis Kvantimeeter korraks taas nullitakse.

Kui jõuad teise tasemeni, siis vabastatakse üks 2×2 Energoon asendussümbol.

Kui jõuad aga kolmanda tasemeni, vabastatakse üks 3×3 suurusega Garantoon asendussümbol.

Neljas tase lisab aga 2x kordisti kõikidele võitudele. Kui 3×3 Garantoon kaskaadi käivitab ja sulle võidu toob, asendatakse see pärast plahvatust kahe 2×2 Garantooniga ning kui need võidu toovad, asendatakse need 9 väikse ehk tavasuurusega Garantooni asendussümboliga.

Pärast Garantoonzi vabastamist enam fluktomeeter ega kvantimeeter aktiivne ei ole.

Wild Pair Explosion

Kui kõik lisafunktsioonid on lõppenud ja laual on alles vähemalt kaks või rohkem elektrilist asendussümbolit käivitatakse Wild Pair Explosion funktsioon. Selle käigus eemaldatud sümbolid sulle raha ei anna, küll aga täidab see flukto ja ka -kvantimeetrit.

Uncharged Wilds

Igal spinnil võivad mängulauale kukkuda ka laadimata asendussümbolid. Need võivad muutuda elektrilisteks asendussümboliteks juhul kui nad asetsevad võidusümbolite kõrval. Ehk siis teisisõnu peab nende kõrval olema võidu toov kobar.

Lisainfo boonusfunktsioonide kohta

Reactoonz 2 mäng

Boonusfunktsioonid, ükspuha millisest me räägime, käivituvad alles siis kui kõik tavapärased kobarad enam võitu ei too. Seejärel käivituvad boonusfunktsioonid järgnevas järjekorras:

  1. Fluctometer
  2. Quantumeter
  3. Wild Pair Explosion

Juhul kui näiteks fluktomeeter tühi on, siis käivitub võimalusel kvantimeeter. Ehk siis eelpool toodu on funktsioonide järjekord juhul, kui kõiki boonusfunktsioone on võimalik sooritada. Kui kõiki ei ole, siis aktiveerub järgmine võimalik.

Reactoonz 2 sloti graafika ja heli

Reactoonz 2 slot näeb välja üsna mõnus – disainile on korralikult tähelepanu pööratud ning mängukäik on äge. Mängu sümbolid on kõik „elus” ja teevad oma ühe silmaga erinevaid „nägusi”.

Küll aga võivad mänguraamistiku paremal pool olevad fluktomeeter ja kvantimeeter pisut segadust tekitada. Aga ka nendega harjub.

Mängu soundtrack on energiline ja taustahäälteks on elektrilised heliefektid ning aeg-ajalt võib ühesilmsetelt tulnuklastelt ka kerget ropendamist täheldada, olgugi et ilma sõnadeta.

Kui sulle meeldib Reatoonz 2, siis proovi ka neid mänge

Reactoonz 2 on järg Play’n GO 2017. aasta mängule Reactoonz. Seega kui sulle Reactoonz 2 meeldib, siis proovi järgi ka mängu eellane. Ja nende kahe kõige vanem vend on aga üldse slotimäng Energoonz. Huvi pärast võid ka selle järele proovida.

Kui sulle meeldivad taolised kobaratest lähtuvalt väljamakseid tegevad mängud, millel puuduvad tavapärased tasuta spinnide voorud jms, siis soovitame uurida ka sama mängutootja mängu Twisted Sister.

Kokkuvõte

Reactoonz 2 näol on tegemist kindlasti väärilise järjemänguga Play’n GO Reactoonz mängule. Vana mängu fännidele võib mäng vähemalt alguses ehk liiga koopia tunduda, aga tõenäoliselt juba varsti paned tähele selle eripärasi ja ka tunduvalt detailsemat ja ägedamat graafikat.

Siiski ei saa ära unustada seda, et tegemist on väga volatiilse mänguga ja mõnikord võib kvantimeetri neljanda või isegi vaid kolmanda tasemeni esmakordseks jõudmiseks kuluda sadu spinne. Ja see omakorda võib ära tüüdata. Samas kui sinna lõpu ossa jõuad, siis on lootust juba väga suurte võitude saamiseks.

Peaks muidugi ära mainima ka selle, et mõistlike võitude saamiseks tuleb tõesti järjestikuseid varinguid või plahvatusi saada üsna palju, kuna vaid üks viie-sümboliline ükssilmade varing ei anna sulle reeglina isegi mitte ligilähedaselt sinu panust tagasi ja mõnikord ka minuti pikkused järjestikused plahvatused võivad sulle tuua vaid mõne kuni paarikümne panuse suuruse võidu.

Fluktomeeter, kvantimeeter…nagu sa juba isegi aru võid saada, need on suhteliselt üks-ühele eestindatud sõnad ja mängu terminite tõlkimine antud juhul ei ole just liiga lihtne. Aga ma otsustasin, et parem on kasutada suht värdjalikke eestindatud termineid kui inglise keelseid originaaltermineid, mis ka tegelikult on mängutootja enda poolt välja mõeldud.

Hinnang88

Meie hinnang mängule on saja palli skaalal 88. Mäng on äge ja kaasahaarav, aga miinuspunkte saab ta mõnikord liiga pikkade draamata hetkede eest.

Reactoonz 2
89
Hinne

-

Võiduvõimalus

94.2%

RTP