Proovi Unibetis tasuta Green Latern videoslotti

Proovi tasuta Green Lantern slotti

Liitu rohelise laterna superkangelastega Unibeti internetikasiinos ja proovi kas tasuta mänguversioonis või päris raha panustega uut NextGen mängutootja poolt loodud Green Lantern videoslotti. Green Latern mänguautomaat on saadaval nii desktopi versioonis kui ka mobiilse videoslotina kas nutitelefonis või tahvelarvutis. Unibeti kasiinoga liitudes saad tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne.


Unibet € 100 boonus ja 5 tasuta spinnid.

|


Green Lantern videoslotist lähemalt

The Green Lantern ehk Rohelise Laterna koomiksitegelane on ilmselt küll üks vähemtuntumatest DC koomiksisarjadest, ent sellegipoolest, et superkangelase tegelaskujul põhinev videoslot põnevust täis. Videosloti superkangelane ja tema Rohelise Laterna salk võitleb galatikas valitseva rahu ja õigluse eest Galaktikas valitseva rahu ja õigluse eest. Vapral vennaskonnal on supervõimeid kandvad erilised sõrmused.

Videoslot: Green Lantern
Mängutootja: NextGen Gaming
Rullikud: 5
Mänguread: 4
Võiduliinid: 50
Panusevahemik: 0.01€ kuni 100€
Progressiivne: Ei
Jackpot: 10000x
Boonuslahendused: Jah
Tasuta spinnid: Jah
Automaatne mäng: Jah
Mobiilne mäng: Jah
Mängija tasuvus: 92.35% – 95.34%

Green Lantern videoslot on viie rulliku, nelja mängurea ja kuni 50-võiduliiniga mäng, mille graafikas on kasutatud ka inspiratsiooniallikaks olnud koomiksi disaini. Slotimängus Green Lantern keerlevad rullikud linna taustal. Mängu vasakul pool ääres paistavad otsimismissioonil olevad helikopterid ning sild, samas kui paremal pool paistab varemetes hoone.

Vaata siit Green Lantern videosloti tiiserit

New online slot Green Lantern now available at Unibet 

Green Lantern videosloti sümbolid

Green Lantern videosloti kõrgema väärtusega tavasümboliteks on Rohelise Laterna salga karmid vaenlased Hector Hammond ja Sinestro, valge rusikas ja mängu superkangelane Roheline Latern isiklikult. Madalama väärtusega sümboliteks on traditsiooniliselt 9,10, J, O, K ja A.

Mänguautomaadi asendussümboliks on Rohelise Laterna lähivaade koos Wild kirjaga. See sümbol ilmub ainult teisele ja neljandale rullikule ning kahekordistab iga võidu. Hajussümboliks on aga helendav roheline sõrmus, mis aktiveerib boonuspanuse ajal ühe lisafunktsioonidest.

Mängus on ka laterna sümbol, mis ilmub rullikul number kolm.

Boonuslahendused

Boonuspanuse nupp

Boonuspanuse nupu leiad rullikute allt. Sellega saad vaid vähese lisaraha eest aktiveerida sõrmuse funktsiooni, mis võib võite mitmekordselt suurendada.

Sõrmuse funktsioon

Green Latern sõrmuse funktsioon

Sõrmuse funktsioon aktiveerub boonuspanuse ajal ning juhu, kui tabad kolme või enamat hajussümbolit, oled tunnistajaks Rohelise Laterna ja Sinestro vahelisele lahingule. Kui Laternal õnnestub vaenlast võita, saad sina kuni 100-kordselt oma mündipanuse võidu. Kui võidab aga vaenlane, siis on auhind madalam.

Tasuta keerutused

Green Latern tasuta spinnid Tasuta keerutused aktiveeruvad siis kui mängija keerutav rullikutele kaks ning neli Rohelise Laterna ning rullikule kolm laterna. Sellisel juhul on auhinnaks 24 tasuta keerutust, koos ühe lisakeerutusega iga kord kui latern jälle ilmub. Kõik võidud, milles osaleb Roheline Latern, korrutatakse neljaga

 

Mida meie Green Lantern videoslotist arvame?

Hoolimata tõigast, et mängu temaatika ja koomiksitegelasest superkangelane pole parasjagu just ülemäära populaarne, pakub videoslot tänu mitmekülgsetele boonuslahendustele ja valikutele väga põnevat mängukogemust. Soovitame sul soojalt kasutada boonuspanuse nuppu, millega saad oma võiduvõimalusi oluliselt suurendada. Keskmiselt on mängijal kasiino eest 92.35% – 95.34% tüenäosus võita.

Liitudes Unibetiga saad 100€ ja tasuta spinne

Kui sa ei ole veel Unibeti kasutaja, ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Iga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni Net Entertainment'i Starburst slotikal. Tasuta boonusrahaga saad oma õnne Green Lantern videoslotil koheselt proovile panna.

Uue mängijana saad osaleda 4000€ turniiril

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka online Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas. Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Proovi siit teisi Net Entertainment'i mänge