Icy Wonders
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.01
Võiduliine : 30
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Icy Wonders - naudi jäätunud imede maailma

Kui juhtumisi on väljas krõbe talv ning sulle tundub, et võiks seda tunnet ka soojade koduseinte vahele jaguda, siis miks mitte mängida Icy Wondersi nimelist Net Entertainmenti kahe progressiivse jackpotiga jäätemaatilist videoslotti, mis peaks sulatama ka kõige külmunumad südamed.

Asu jäätunud imesid avastama Maria, Unibeti või Pafi kasiinos, kus videoslot on saadaval nii ajaveetmiseks kui ka reaalse raha peale panustades mängimiseks.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Icy Wonders on 30-panusereaga ja viie rullikuga videoslott, mille mänguväli tundub, et on välja tahutud ühest suurest jääkamakast. SMängu iseloomustavad arvukad mündid, kaks pöörlevat ühist jackpoti, asendus-ja hajussümbolid, tasuta keerutused ja boonusmäng. Slotti on võimalik mängida kõigil panuseridadel kuni neljal tasemel.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Panuseread: 30
Panusevahemik: €0.01 - €60.00
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Automaatmäng: Jah
Mobiilne mäng: Ei
Progresiivne: Ei
Jackpot: 7500x
Mängija tasuvus: 93.5%
Välja antud: 2014

Peamisteks sümboliteks on lõbusa väljanägemisega elukad - koer, morsk, kala püüdev jääkaru - ning korralik korstnaga iglu ehk jäämaja. Kolmeks boonussümboliks on vaala asendussümbol, eskimo-tüdruku hajussümbol ja punase müstiga pingviin, mis käivitab ühe erilahendustest.

Boonuslahendused

Tasuta keerutused

Eskimo-tüdruk pole mitte lihtsalt jalustrabavalt kaunis, vaid tema võimuses on ka jagada 10, 20 või lause 30 tasuta keerutust tabades vastavalt kas 3, 4 või 5 sümbolit ükskõik, mis rullikutel. Loomulikult on 30 tasuta keerutust fantasiline tulemus, kuid tavaliselt peab leppima siiski 10ga. Siiski on kõik võidud tasuta keerutuste voorus kahekordistatud, ning lisaks on võimalik hajussümbolite abiga veelgi lisakeerutusi teenida.

Pingviinide boonusmäng

Tabades kolme või enamat pingiviini-sümbolit aktiivsel panusereal, käivitub see väike boonusmäng. Sind juhitakse lisaekraanile, kuhu on reastatud üles 12-liikmeline pingiviinide koloonia. Sinu ülesanne on teha oma valik nende välimuselt mitte erinevate lennuvõimetute lindude seast. Mäng lõppeb, kui valid rahavõidu toova kala asemel kalaluuga pingiviini.

Progressiivne Jackpot

Mängus on kaks aktiivset progressiivset jacpoti - Wonder Jackpot ja Mega Wonder Jackpot. Nende endale saamiseks pead tabama nelja või viite tähte aktiivsel panusereal. Need tähed ilmuvad teiste sümbolite peal ehk neil pole oma kindlat sümbolit või kohta mängus peale jackpoti arvestuse. Lisaks on nende ilmumise sagedus suurem, mida rohkem sa panustad.

Kokkuvõte

Nagu öeldud, on suurelt panustades suurem võimalus tabada paremaid võite ehk progressiivseid jackpote. Samuti tasub planeerida oma aktiivseid panuseridasid, sest boonusmäng käivitub ainult nendel olevate pingviini-sümbolitega.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...