Jumanji
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 5
Min panus : 0.10
Võiduliine : 16
Rullikute arv : 5
Hinnang: 4.8 / 5

Jumanji lauamängu slott

Kui sulle meeldib keerutada mänguautomaatidel, aga samas tahaks proovida mõnda pisut huvitavamat slotti, siis Jumanji videoslott on teiste automaatide kõrval üsna hea vaheldus. Tegemist on Jumanji lauamängul põhineva slotiga, kus boonusmängu pääsedes saad sa visata täringuid ja mängida Jumanji lauamängu.

NetEnt lasi Jumanji sloti välja 2018. aasta juuli alguses ja mäng on sellest ajast saadik üsna populaarseks kujunenud. Mängu pakub oma tervitusboonuse osana ka näiteks Eestis litsentseeritud kasiino Betsafe. Jumanji lauamäng põhineb 1995. aastal välja tulnud kassahitil, kus lauamäng muutub mingil hetkel mängijate jaoks reaalseks. Peaosades algses silmis olid Robin Williams ja Kirsten Dunst. Nüüdseks on Jumanji filmist tehtud ka mitu uut versiooni. Üks neist tuli välja aastal 2017, kus peaosas mängis The Rock, Dwayne Johnson, ja 2019 aasta lõpus on oodata sellele ka juba järge.

Mängi Jumanjit Betsafe kasiinos

Jumanji lauamängu sloti keskmine väljamakse protsent ehk RTP on 96.33%.

See suhteliselt unikaalne videoslott seob endas tavapärased videosloti omadused ja klassikalise lauamängu.

Tegemist on viie rullikuga videoslotiga, mille boonusraundi jõudes on sul võimalik täringuid veeretades liigutada oma mängunuppu kuni nelja erineva tasuta boonusspinnide kasti peale, samuti on sul võimalik saada uusi täringuheiteid, koheseid mündivõite, või peatuda küsimärgi kastis, kus sa võid saada nii koheseid võite, uusi täringuheiteid, kui ka transporti mõnele tasuta spinnide kohale.

Jumanji lauamängu slotist lähemalt

Kui kõige tavapärasemad videoslotid on viie rulliku ja kolme kuni viie reaga, siis Jumanji puhul on viis rullikut, ja olenevalt rullikust kas 3, 4, või 5 rida.

Jumanji sloti sümboliteks on loomad, nagu näiteks ahvid, ninasarvikud, paavianid, lõvid, ja ka erinevad tähestiku tähed J, Q, K, ja A. Samuti on mängus olemas Wild ehk asendussümbolid, mis võivad asendada kõiki sümboleid peale Scatteri ehk boonusmängu pääsemise sümbolite. Scatter-sümboliks selles slotis on Jumanji lauamängu kast. Selleks, et sa pääseksid edasi boonusmängu, peab viie rulliku peale kokku tulema vähemalt kolm Jumanji lauamängu kasti. Ja boonusmängus on sul sellisel juhul kuus tärginguviset. Juhul kui sul õnnestub saada rohkem Jumanji kaste, on sul boonusmängus võimalik teha vastavalt kas 7 või 8 täringuheidet.

Jumanji lauamängu sloti boonusmäng

Jumanji boonusmängu jõudes tuleb sul esmalt valida omale mängunupp – valida on võimalik nelja erineva nupu vahel. Seejärel saad sa hakata täringuid veeretama, mille käigus võid sa võita lisaveeretusi, jõuda üllatusboonuse kasti (küsimärgi peale) kus võitudeks võib olla põhimõtteliselt kõik nii rahalistest võitudest kuni transpordini tasuta spinni ruudule. Mängurajal võid sattuda ka neljale erinevale tasuta spinnide ruudule, mis oma olemuselt on kõik erinevad.

Sticky Vines

See on mängulaual esimene tasuta spinnide ruut, kuhu sa sattuda võid. Sinna sattudes saad sa 10 tasuta spinni. Saades alates vasakult vähemalt kolm sarnast sümbolit järjest, algavad uued taaskeerutused, mis kestavad seni kuni suudad samu sümboleid sinna kõrvale juurde saada. Saades Wild sümboleid, jäävad need lauda kuni tasuta spinnide lõpuni.

Monsoon Wilds

See on mängulaual järgmine tasuta spinnide ruut mis asub all paremas nurgas. Sattudes sellele tasuta spinnide ruudule saad sa 7 tasuta spinni. Nende tasuta spinnide jooksul hüppavad rullikutele alligaatorid, kes täidavad siis kas ühe või isegi kuni kolm rullikut Wild ehk asendussümbolitega, tehes sellega võitmise lihtsamaks. Mida vasakpoolsemale rullikule alligaatorid hüppavad, seda parem sulle, arvestades et Jumanji lauamängu slotis algavad võiduliinid kõik vaid vasakult.

Monkey Mayhem

Ahvide tegevus algab siis, kui jõuad all vasakus nurgas olevale ruudule ja siin saad sa kokku 6 tasuta spinni. Kõigepealt toimub tavapärane videosloti keerutus ja seejärel muudavad ahvid rullikutel asuvate sümbolite asukohti nii, et sul võimalikult palju võita võimalik oleks. Ehk siis mida rohkem samu sümboleid lauale saad oma tasuta keerutusega, ja seekord olenemata nende asukohast, võivad ahvide poolt tehtud liigutused sümbolite asukohtade muutmiseks sulle väga suuri võite tuua.

Wild Stampede

Neljas tasuta spinnide ruut asub üleval vasakul nurgas ning siit on sul võimalik saada 5 tasuta spinni. Ninasarvikud jooksevad üle mängulaua jättes sinna mingi hulga Wild’e ehk asendussümboleid, mis aitavad sul kokku saada võiduliine.

Mida meie Jumanji slotist arvame?

Jumanji videoslott on värske vaheldus teistsugustele, ehk pisut tavapärasematele slottidele, ja boonusraundi jõudes on mäng lisaks rohketele võiduvõimalustele kohati ka huvitavam kui mitmed teised videoslotid.

Jumanji lauamängu slotti saada sa mängida näiteks järgmistes kasiinodes:


500€ boonus
10€ live kasiino boonus
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
Uued pakkumised iga päev
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

 


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...