Jurassic Park
Mängutootja : Microgaming
Ridade arv : 3
Min panus : 0.30
Võiduliine : 243
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Jurassic Park – uus ikoonilise filmi ainesel põhinev slotimäng

Jurassic Park on samanimelise armastatud ja ülistatud filmil põhinev Microgamingu poolt loodud slotiautomaat, kus mängulised viiakse enam kui 65 miljonit aastat tagasi minevikku ja tuuakse sauruste pargis silmitsi türannosaurususe, velociraptori ja sarvikdinosaurususe triceratopsiga. Küll aga ei tasu mängus nende sauruste eest pageda, vaid avasüli vastu võtta, sest just nemad on suure õnne toojad.

Mänguinfo

Selle 3 rulli ja 5 sloti mängus juhatatakse sind teekonnale läbi džunglitest läbikasvanud saare, kus tutvustatakse kõige äratuntavamaid stseene ja tegelasi armastatud linateosest. Filmifännidest mängijatele pakuvad kohest äratundmisrõõmu nii videotes kui ka sümbolitena tegelased nagu dr. Alan Grant ja Ian Malcolm, John Hammond, Ellie Sattler ja teised. Need kangelastegelased annavad sulle kokku 243 erinevat viisi võiduks. Mängus valid oma panusesuuruse ise sõltuvalt selles,t kui õnnega koos või enesekindlana sa end parasjagu tunned.

Jurassic Parki film sättis omal ajal lati kõrgele visuaalsete effektide ja heli vallas. Nüüd on latt sama kõrgele seatud ka veebimängudes. Microgaming, kes on selle mängu arendajaks, tegi seekord oma tööd kahtlemata hästi, disainides mängu mitmekülgsete helide ja graafiliste lahendustega tõepoolest äärmiselt filmilikuks.

Animatsioonid on nii tõetruud, et sa võid tõepoolest mängu käigus näha tuuleiili läbi džungli liikumas. Mänguautomaadi loomisel on pööratud palju tähelepanu detailidele. Dinosauruste elluäratamiseks on kasutatud viimast sõna 3D animatsioonide vallas, mis teeb mängija jaoks kogemuse tohutult põnevamaks.

Siin veebis saad saurustega mängida

€ 555 boonus ja 155 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
Paf
Paf
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Sümbolid ja tasuta keerutused

Lisaks kõiksugustele filmidest tuttavatele tegelastele ning erinevatele saurustele on mängu võtmesümboliks wild-sümbol, milleks on Jurassic Park logo. See asendab kõiki, välja arvatud scatter-sümboleid.

Jurassic Parkis on 5 tasuta keerutuste erilahendust, mida võib käivitada 3, 4 või 5 scatter-sümboli tabamisel. Igaüks neist on omapärane erineva dinosauruse poolest, kellest see boonusring inspireeritud on – olgu siis türannosaurus Rexi, Velociraptori, Brachiosauruse, Triceratopsi ja Dilophosauruse boonusring. Mängijad saavad lisaks teistele boonustele 12 tasuta keerutust igalt boonusringilt.

Näiteks kingib türannosaurus Rexi boonusring rullitäie wild'e, kui Brachiosauruse tuleb koos saladusliku kordajaga. Iga boonusega viiest lisanduvad neile omased sümbolid rullidele 3 kaupa üksteise otsas. Algul käivituvad boonusringid iseenesest ja täiesti juhuslikult, kuid mängija saab hakata valima, millise dinosauruse kasuks tahab otsustada peale seda, kui boonusring on käivitunud 2 korda.

Samuti tasub silmad lahti hoida juhuslikult rakenduvale T-Rexi hädaolukorra jaoks – türannosaurus Rex põgeneb oma aedikust, lisades rullidele kuni 35 wild-sümbolit, mis loob suurepärased võimaluste suurvõitudeks.

Vaata siit, kuidas mäng käib

Kokkuvõte

Tundub, et Microgaming on suutnud Jurassic Parki näol tõeliselt laheda mängu luua. Filmifännidele saab see olema erakordne kogemus ja mitte nii suured sauruste fännid leiavad seevastu mängust oma võlu tänu lõbusale ja kiirele mängukäigule. Tõepoolest, sellest mänguautomaadist võib isegi sõltuvusse sattuda.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.