Kasiino boonusraha

Kasiino boonusraha kasutamine ja läbimängimise nõuded

Kasiinod teevad oma mängijatele tihitipeale erinevaid boonuste pakkumisi. Boonuseid pakutakse väga tihti mitte pärisrahas, vaid boonusrahas. Boonusraha võiks võrrelda mingil määral mõne suvalise poe kliendiprogrammiga, kus mingi soodustuse saamiseks on sul vaja esmalt mingi kindla summa eest kulutada. Kasiino boonusraha töötab kohati samamoodi – boonusrahaga kaasneb tihti kindel läbimängimise või panustamise nõue, ning sellest kohe juttu teemegi.

Mis on kasiino boonusraha?

Kasiinod teevad mängijatele palju erinavaid kampaaniaid ja pakkumisi, ja kõigest üks neist on kasiino tervitusboonus uutele mängijatele. Olenevalt kasiinost võib see olla näiteks sinu deposiidi kohene kahekordistamine, mõnikord isegi kolmekordistamine, ehk siis sulle antakse 100 kuni 200% sissemakse boonust, lisaks saad tihtipeale kaasa ka mingi arvu tasuta spinne.

Sissemakse boonus ja tasuta spinnide võidud loetakse reeglina aga boonusrahaks, millele kehtib mingi kindel kasiinos läbimängimise või spordiennustamises panustamise nõue.

Boonusraha võiks nimetada mängurahaks, vähemalt seni, kuni sa ei ole täitnud kasiino poolt ette antud panustamise nõuet. Boonusraha ei saa enne läbimängimise nõude täitmist kasiinost välja võtta, ja mõnikord ei ole sul võimalik seda kasutada ka teistes mängudes. Näiteks kui oled võtnud kasiino boonuse, mis on mõeldud mänguautomaatidel mängimiseks, siis mõnikord pead sa enne selle näiteks spordiennustuses kasutamist läbi mängima slottidel.

Kui suur see panustamise nõue on, see oleneb juba konkreetsest kasiinost ja pakkumisest. Eesti kasiinodes võib leida muidugi ka pakkumisi, millel ei ole mingeid läbimängimise nõudeid, ja sulle antakse liitumisel pärisraha boonuseid. Just selline näeb välja näiteks Paf kasiino liitumisboonus.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Aga reeglina kehtivad erinevatele boonustele ka mingid läbimängimise nõuded, mis näiteks kasiinoboonuste puhul on reeglina 10x-40x sinu saadud boonus, ning tasuta spinnide võitude puhul samuti 1x kuni 40x. Spordiennustuse boonuste puhul on panustamise nõuded reeglina pisut väiksemad, ja on seal 3x ja 10x vahel. Küll aga on seal tihtipeale lisatingimused nagu näiteks minimaalne koefitsient, millega sa panustamise nõude täitmiseks panustama pead.

Mõned inimesed liituvad online kasiinoga, ei loe läbi ühtki kasiino boonuse tingimuse rida, teevad sissemakse ja võtavad boonuse, ning seejärel üritavad koheselt kõik oma raha pluss boonusraha välja kanda. Aga loomulikult ei ole see võimalik, ja see ei oleks ka kohe kuidagi loogiline. See on ka üks põhjus, miks kasiinod boonusrahale läbimängimise nõudeid rakendavad. Teiseks põhjuseks, miks kasiinod erinevaid panustamise nõudeid rakendavad, on loomulikult enda jaoks boonuse kulu võimalikult väikseks tegemiseks. Siinkohal soovitamegi lugeda meie artiklit kasiino boonuse tegelikust väärtusest, ehk milliseid kasiino boonuseid on mõistlik vastu võtta ja milliseid pigem mitte.

Keegi ei anna sulle lihtsalt niisama tasuta raha. Järgnevalt toomegi mõned boonusraha näited.

Kasiino boonuse ja boonusraha näide

Võtame täiesti reaalselt eksisteeriva liitumisboonuse näite. Olybeti uue mängija liitumisboonus on 200% sissemakseboonus ning kuni 600 tasuta spinni. Boonusrahale ja sissemaksele kehtib 25x läbimängimise nõue. Ehk siis kui otsustad kasutada Olybeti liitumisboonusega seotud boonuskoodi CAS200, ja teed seejärel 100€ sissemakse, jõuab sinu kontole hoopis 300€. Kuna boonuse läbimängimise nõue on antud näite puhul 25x, siis enne, kui sul on võimalik raha kasiinost välja võtta, pead sa kasiinos mängima 7500€ eest.


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Mis puutub Olybeti liitumisboonuse tasuta spinnidesse, siis nende võidud makstakse välja pärisrahas ja neile läbimängimise nõudeid ei ole.

Eeltoodud näite puhul peaks tähele panema ühte olulist aspekti – Olybeti pakkumise puhul ei kehti läbimängimise nõue mitte ainult saadud boonusrahale, vaid ka sinu sissemaksele. Kui nõue kehtiks vaid boonusrahale, siis peaksid sa enne selle raha välja võtmist kasiinos panustama 5000€ eest ehk kolmandiku võrra vähem.

Ja see, kas mõne konkreetse boonuse puhul kehtib x-kordne läbimängimise nõue ainult boonusrahale või boonusrahale pluss sinu sissemaksele oleneb täiesti kasiinost ja konkreetsest pakkumisest. Seetõttu ongi ülioluline alati läbi lugeda kõik boonusega kaasnevad nõuded ja tingimused, ja juhul kui pärast nende lugemist midagi siiski segaseks jääb, soovitame kindlasti esmalt kasiino klienditoega ühendust võtta. Kogemusest lähtuvalt võib mõnikord aidata esmalt ka pakkumise inglise keelse versiooni vaatamine, kuna tihtipeale see on paremini kirjutatud.

Siinkohal peaks ära mainima, et kasiino sissemaksega saadud boonusraha puhul ei ole oluline see, kas või kui palju sul selle boonusrahaga võita õnnestub. Küll aga erineb selles osas suuresti tasuta spinnidega saadud boonusraha.

Tasuta spinnidega võidetud boonusraha läbimängimise nõue

Tõsi, kui sa saad kasiinolt näiteks 25 spinni, millest igaüks on väärt 0.20€, siis selle boonuse teoreetiline väärtus on 5 eurot. Küll aga ei arvesta kasiinod tasuta spinnide boonust sel viisil. See, kui palju spinnid enne nende mängimist väärt on, ei oma selles mõttes tähtsust. Mis on oluline, on see, kui palju sa saadud tasuta spinnidega võidad.

Oletame, et kasiino andis sulle bonusena 5 euro eest tasuta spinne, millel on 25x läbimängimise nõue. Mängisid, ja võitsid nendega tänu heale õnnele 50 eurot. Enne, kui sul oma võidetud raha on võimalik välja võtta, on sul nüüd vaja oma võidud 25x ka läbi mängida, ehk siis antud näite puhul 1250€ eest. Ja nagu tähele võisid panna, see esmane mainitud 5 eurot ei oma mitte mingit tähtsust.

Spordiennustuse boonuse ja boonusraha näide

Betsafe pakub hetkel uutele spordiennustajatele liitumisboonusena 100€ (kuni 4x25€ tasuta panust) eest tasuta panuseid.


€ 100 boonus.

Tasuta panuse kaotuse puhul ei juhtu midagi, tegemist oli sinu jaoks tasuta rahaga. Kui sul õnnestub aga tasuta panusega võita, siis juhtub kaks asja. Esiteks jõuab sinu kontole vaid sinu netovõit. Näiteks kui panustasid 25€ eurose tasuta panuse 1.57 koefitsiendiga sündmusele, ja võitsid, siis sinu kontole ei jõua sinu koguvõit, vaid 39.25€ miinus 25€, ehk siis 14.25€. Ja see sinu kontole jõudnud summa on boonusraha, millele kehtib 3x läbimängimise nõue, ning läbimängimisel võib panustada vaid sündmustele, mille koefitsient on vähemalt 1.5. Seega enne kui sa saad oma raha välja võtta, pead sa esmalt tegema kvalifitseeruvaid spordiennustusi vähemalt €42.75 eest.

Boonusraha panustamise nõuded

Mõnikord võivad boonusraha panustamise nõuded kõlada üsna ebamõistlikult. Võiks öelda, et reeglina rohkem kui 40x läbimängimise nõue ei kõla enam absoluutselt mõistlikult. Aga alla selle võib see hea õnne korral teoreetiliselt olla päris hea pakkumine. Eriti kui sa mängid mänge, mille RTP on kõrge ning volatiilsus madal. Huvi korral soovitame sul läbi lugeda meie artikli selle kohta, millised on parimad mängud kasiinode läbimängimise nõuete täitmiseks.

Millele tuleks boonusraha tingimustes erilist tähelepanu pöörata?

Nagu me juba mainisime, tuleks alati läbi lugeda kõik boonusrahaga seotud kasiino tingimused ja nõuded. Millele aga peaks erilist tähelepanu pöörama?

  • Kui suur on boonusraha läbimängimise nõue?
  • Kui kaua on sul boonusraha läbimängimiseks aega?
  • Milline on maksimaalne panus boonusraha läbimängimiseks?
  • Kas läbimängimise nõuded kehtivad vaid boonusrahale või ka sinu sissemaksele?
  • Millised on boonusraha läbimängimisel välistatud mängud?

Head mängimist!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...