Kuidas crapsiga võita?

Craps on kiiresti tegutsemise mäng, mille come-out veeretus on üks mängu olulisemaid aspekte, kuna see seab paika selle edasise käigu. Nii saavadki hea come-out tulemuse najalt kõik mängurid osa topnotch aktsioonist ja suurtest võitudest.

Esimene vise tehakse kahe täringuga, Mängus on määratud shooter ehk inimene, kes täringut veeretab. Tema võimuses on täringut veeretada seni, kuni tal on craps-out. Täringut võib veeretada vaid ühe käega. Küll on aga kohustuslik, et mõlemad täringud tabaksid laua vastasseina ja põrkuksid tagasi selleks, et vise oleks kehtiv. Viske kehtivust kontrollib kasiinotöötaja – rikutud või vale kaaluga (ehk laetud) täring konfiskeeritakse mängust. Selleks, et tagada ideaalses korras täringud, vahetatakse neid tavaliselt iga kaheksa tunni jooksul välja.

Come-out kombinatsioonid ehk kuidas mängus skoorida

Antud täringumängu üheks oluliseimaks jooneks on come-out veeretamise tulemus. Mängurite ülesandeks on saada teatud numbritekombinatsioon oma erimese veeretusega, sealhulgas ükskõik milline kombinatsioon, mis on 2 ja 12 vahel. Need katavad nii minimaalsed kui ka maksimaalsed täringukombinatsioonid. Oluline on aga teada, millised täringukombinatsioonid on mängurile kasumlikud ning milliseid tasuks vältida.

Täringuveeretamiseks on arendatud suurepäraseid tehnikaid – öeldakse suida, et parimatel crapsi mänguritel on “kuldsed käed". See kehtib nende mängurite kohta, kes pidevalt häid kombinatsioone veeretavad. Üks, mis kindel, on see, et heaks täringu viskeks on olemas viise, kuidas täringut keerutada ja heita selleks, et parimaid tulemusi saada. Vähemalt nii teavad rääkida täringumängu tulihingelised armastajad.

Aga kuidas siis ikkagi täringut visata?

Crapsis saab veeretada palju erinevaid numbrikombinatsioone. Kaasaarvatud 2 või 3, mille puhul mängur pass-joonega panuses kaotab. Miks? Kuna mäng läheb uuele ringile ühes uue shooteriga. Täringuvise, mille tulemuseks on 4, 5 või, nimetatakse “punktiks". Nüüd, kui veeretada 7, on pass-joone panuse tabanud kõik mängurid, kes sellele call- ile panustasid. Täringuheited 8, 9, 10 –on uued “punktid", kui need arvud saadi come-out viskega. Mänguilu tuleb aga esile kas 7 või 11 come-out viskega – nii on pass-joone panus kümnesse tabatud! Sama kehtib ka number 2 ja 3 puhul, kui näiteks visatakse 12. Viimast täringuviset teatakse kui crapsi.

Crapsi saab nautida online kasiinodes, ka näiteks live-streaming veebikaamera abil nii, et live-diiler tegutseb sinu mängus just nüüd ja praegu. Sul ei ole veel oma online kasiino kasutajakontot? Saad selle endale näiteks Paf lehel luua ning saada osa 100% sissemaksuboonustest kuni 100 euro väärtuses


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...