Kuidas vastutustundlikult mängida?

Hasartmängurlus võib olla meelt lahutav tegevus, mis annab suurepärase võimaluse hetke nautides kiirelt raha teenida. Ent kui mängija ei võta oma tegude eest vastutust täiskasvanule kohaselt võib lõbusast meelelahutusest saada tõeline hirmuunenägu, mis muudab kardinaalselt seni elatud elu: enam ei tule vaid tegeleda materiaalsete kahjude tasa tegemisega vaid võid riskida ka sellega, et ühiskond ei aktsepteeri sind endisel viisil. Hasartmängu sõltuvus ei ole enam vaid sinu, vaid ka sind ümbritsevate inimeste probleem.Kõiki loetud hasartmängu võimalikke mõjusid saab kergesti ennetada. Tuleb vaid järgida teatud mõtteviisi, jäädes ensele kindlaks – just sedasi saad sa jätkusuutlikult hasartmänge nautida ilma negatiivsete tagajärgedeta.

Kaotamine on niisamuti mängu osa kui seda on võitmine. Aeg-ajalt tuleb endale meelde tuletada, et kaotamine on osa mängust, ent selleks tuleb seada piirangud. Limiteeri summa, mille väärtuses sa kaotada võid. Iseenesestmõistetavalt pole piirangutest kasu, kui sa seatud limiite rangelt ei järgi. Piiride seadmine annab sulle eelise – nii ei käitu sa tavapärase mudeli järgi, mil kaotajad proovivad võitu tasa teha mängides aina edasi. Või kui su päev näib olevat suisa kaotamiseks loodud, pole ju mõtet saatusega võidelda. Ära püüa end ümber veenda, et tegu oli vaid ühekordse ebaõnnega püüdes aina edasi mängida selleks, et lõpuks võita.

Tee mängimises pause – see teeb alati head, kui mängu pinge sinust võitu hakkab saama. Üks kohutavamaid vigu, mida mängija teha saab, on mängida pinge all. Just nii on mõtlemisvõime halvatud ning kehvad otsused on kerged tulema. Halvad otsused viitavad aga paljudel juhtudel suurtele kaotustele.

See, aeg, mille panustad puhkamisele aitab sul end laadida ning senise mängu üle mõtiskleda, ent jätkata ehk teisiti. Taolised mõtte-ja puhkepausid on kasulikud ka selleks, et saad siis teistega kasiinos sotsialiseeruda. Kes teab, võibolla satud suurepäraste võimaluste otsa läbi sealsete tutvuste.

Viimaks on oluline mõista, et kasiino on loodud meelelahutuseks ning iga mängija on ise vastutav selle eest, et oma mängulusti hoida!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...