Kasiino litsents

Maksud kasiino võitudelt

Vastutustundlik mängimine

Mida sa pead teadma Eesti hasartmänguturust?

Eesti hasartmänguseadus võeti vastu 2009. aastal ning samal aastal see seadus ka jõustus. Sellest ajast alates kontrollib Eesti kasiinosi ja Eesti hasartmängutööstust üldisemalt Eesti Maksu- ja Tolliamet.

Eestis tegutsemiseks vajaliku litsentsi saamine ei ole lihtne, kuna operaatorid peavad selleks vastama rangetele nõuetele. Lisaks kõigile muudele tingimustele peab hasartmänguoperaatori aktsiakapital olema minimaalselt üks miljon eurot.

Aga selleks, et aidata sul saada võimalikult hea mängukogemus mistahes Eestis litsentseeritud kasiinos, on Eestikasiino.com loojad aastate jooksul pannud kokku väga suure hulga erinevaid artikleid, mis sulle sinu teekonnal tuge pakkuda võiks.

Pakume teavet nii kasiinoboonuste kohta, põhjalikke kasiinode ülevaateid ja võrdlusi, kasiinondusega seotud uudiseid ja mängude ülevaateid, mängureeglite õpetusi, ja väga palju muud.

Kuidas Eesti hasartmänguseadus töötab?

Pärast Eesti hasartmänguseaduse jõustumist hakkasid kõik Eestis tegutsevad kasiinod, nii tavakasiinod kui online kasiinod, siin hasartmängumaksu maksma. Selle suuruseks on 5% puhaskasumist.

Need kasiinod, mis Eesti litsentsi saada ei soovinud, nende lehed blokeeriti internetipakkujate poolt. Ning see ei ole muutunud ka 2021. aastal.

Mida on operaatoril hasartmängude pakkumiseks vaja?

Lisaks ei tohi kasiinooperaator lubada mängida järgmistel inimestel:

Eestikasiino.com hoiab sind kursis värskeima infoga!

Me pakume sulle kasiinodega seotud värskeid uudiseid ja seejuures üritame jagada vaid seda, mis vähemalt mingilgi määral just Eesti mängijale korda võiks minna. Olgu selleks siis suurimad eestlaste poolt saadud võidud, hasartmängutööstuse auhindade jagamine (kus ka mõni Eestis tegutsev ettevõte on ära mainitud) või midagi muud.

Küll aga on see vaid pisike osa sellest, mida Eesti Kasiino lehekülg sulle pakub.

Eesti Kasiino jagab infot erinevate teemade kohta

Lisaks kõigele eelnevale leiad Eesti Kasiino lehelt infot ka järgnevalt välja toodud teemade kohta. Ja loomulikult, ka see ei ole veel tegelikult kaugeltki mitte kõik.

Mängude õpetused, mis sind päriselt aitavad

Selleks, et sa kasiinos ringi vaadates saaksid alati aru, mis toimub, oleme kirja pannud väga paljude mängude õpetused – kuidas üht või teist kasiinomängu mängida? Aitame sul tutvuda nii reeglite, mängu erinevate versioonide ja variatsioonidega kui ka mängu tõenäosuste ja strateegiatega.

Näiteks võid uurida meie ruleti õpetust või blackjacki õpetust.

Kasiinode ja mängude ülevaated

Oleme kirja pannud pea kõigi Eesti litsentseeritud online kasiinode arvustused, milles pöörame tähelepanu just nendele aspektidele, mis võiksid sind aidata just sulle sobiva kasiino valimisel.

Lisaks kirjutame ka erinevate uute ja vanade mängude ülevaateid. Olgu mängudeks siis slotid või näiteks live kasiino mängud.

Kasiino juhendid

Palju on teemasi, mis tingimata ühe või teise konkreetse kategooria alla ei sobi. Selleks oleme kirja pannud erinevad kasiino juhendid. Näiteks räägime kasiinos oma isiku tuvastamisest, suurimatest kasiinovõitudest, kasiinode lojaalsusboonustest, kasiinoturniiridest ja paljust muust.

Vastutustundlik mängimine

Eestikasiino.com meeskond pöörab palju tähelepanu ka vastutustundlikule mängimisele. Seda sellel lihtsal põhjusel, et vaid vastutustundlikult mängides saab kasiinos mõnusalt aega veeta.

Selleks oleme kirja pannud ka lihtsa artikli vastutustundliku mängimise kohta.

Võidud ja maksud – mis teema nendega on?

Eestlased võivad selles osas rahulikult magada – Eesti maksusüsteem on võrreldes enamike teiste riikidega siiani veel üsna lihtne ja selles osas ei erine ka kasiinovõitude maksuteema.

Kõik Eestis litsentseeritud kasiinodes saadud võidud on sinu jaoks maksuvabad.

Loe sellest lähemalt siit.

Your casinos will be cleared

Are you sure?