Lucky Neko: Gigablox
Mängutootja : Yggdrasil
Ridade arv : 8
Min panus : 0.08
Võiduliine : 85
Rullikute arv : 6
Hinnang: 1.0 / 5
Lucky Neko

Lucky Neko arvustus: mõnus aasiapärane slot

  • Keskmise kuni kõrge riskifaktoriga slot Rootsi mängutootjalt Yggdrasil
  • Lisa-võiduliinid tasuta spinnide voorus
  • Võida kuni 6,953x panus
  • Yggdrasili esimene uut tüüpi Gigabloxi featuuriga slot
Lucky Neko on uus slot Rootsi mängutootjalt Yggdrasil Gaming. Mängus debüteerib ka Yggdrasili Gigabloxi featuur, mida tõenäoliselt võib Yggdrasili mängudes ka edaspidi kohata. Lucky Neko on Aasia temaatikaga mõnus slotimäng, mis võiks meeldida üsna paljudele mängijatele. Samas lähtuvalt tema ülesehitusest võivad tema erinevused ja plussid teiste mängijate jaoks jälle pigem mitte sobida.

Lucky Neko RTP on 96.4% ning maksimaalselt on võimalik ühe spinniga võita kuni 6,953x panus. Lucky Neko slotis on kuus rullikut, mis aga võivad omavahel ka ühineda ja kuue rulliku asemel võib olla ka näiteks üks ülilai rullik ja kaks tavarullikut.

Neko tähendab otsetõlkes kassi ning tavaliselt viitab see kasiide kujudele, mida võib näha Aasias ja eriti Jaapanis.

Lucky Neko baasmängus on võiduliinide arv 40. Küll aga kasvab see tasuta spinnide vooru jõudmisel 85ni.

Kui enamike teiste slottide minimaalne panus algab kümnest või kahekümnest sendist, siis Lucky Neko minimaalne panus on vaid 8 senti. Maksimaalne panus aga 100 eurot.

Mängu nimi:

Lucky Neko

Mängutootja:

Yggdrasil Gaming

Riskifaktor:

Keskmine kuni kõrge

RTP:

96.4%

Featuurid:

Ülisuured sümbolid
Tasuta spinnid

Võiduliine:

40/85

Rullikuid:

6

Min panus:

€0.08

Max panus:

€100

Maksimalne võit:

6,953x

Võta Lucky Neko mängimiseks kasiinoboonus!

Lucky Neko slotil on võimalik spinnida Betsafe kasiinos, Unibetis, Chanz kasiinos, Marias ja Pafis. Kõigist neist on võimalik saada ka korralik liitumisboonus.

500€ boonus
10€ live kasiino boonus
€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Samuti on mäng olemas Ninjas, Kiirkasiinos, Coolbetis, Boost Casinos ja slots.io lehel.

Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino
Uued pakkumised iga päev

Lucky Neko sümbolid ja väljamaksed

Mängus on 8 tavasümbolit ning lisaks on olemas ka asendussümbol ning tasuta spinnide sümbol.

Sümbolid

Tavasümbolitest neli on kaardimasti sümbolid poti, ärtu, ruutu ning risti. Kõrgemaid väljamakseid annavad aga erinevat värvi Daruma nuku sümbolid – lilla, roosa, kollane ning roheline. Kõige kõrgemaid väljamakseid annab neist roosa Daruma nuku sümbol.

Kuldne asendussümbol võib asendada mistahes muud sümbolit. Seda siis juhul kui see sulle võidu annaks.

Sümbolite väljamaksed

Sümbolite väljamaksed

Minimaalne ja maksimaalne panus

Lucky Neko minimaalseks panuse suuruseks on vaid 8 senti. Maksimaalne panuse suurus on 100 eurot.

RTP, riskifaktori, keskmine võidusagedus

Lucky Neko RTP on 96.4% ning tegemist on keskmise kuni kõrge riskifaktori või volatiilsusega slotiga. Keskmine võidusagedus ehk kui tihti keskmiselt vähemalt mingigi võit spinnimisel tulla võiks, on 15.45%.

Maksimaalne võit

Maksimaalne võit, mida Lucky Neko mängus vaid ühe spinniga saada võib, on 6,953x sinu panus.

Mängu funktsioonid

Kõigepealt tuleks kohe ära mainida uuesti see, et mängus on esmakordselt Gigabloxi featuur, mis tähendab seda, et igal spinnil sünkroniseeruvad vähemalt kaks rullikut, moodustades selle abiga suuri Gigablox sümboleid. Gigablox sümbolite suurus võib olla 2x2, 3x3, või 4x4. Korraga võib sünkroniseeruda mitu rullikut.

Tasuta spinnid

Tasuta spinnid on nüüdseks juba pea iga mängu peamiseks boonusfunktsiooniks. Tasuta spinnide vooru käivitamiseks on vaja rullikutele saada vähemalt 5 tasuta spinnide sümbolit ehk Scatterit. Tasuta spinnide arv on võrdeline täpse scatterite arvuga rullikutel.

Enne tasuta spinnide alustamist valitakse automaatselt välja ka üks n-ö õnnistatud sümbol, mille väärtus tasuta spinnide voorus on 5x suurem kui tavaliselt.

Tasuta spinnide vooru saamisel tõuseb mängu võiduliinide arv 40 pealt 85 peale. Samuti on tasuta spinnide voorus Gigabloxide maksimaalsed suurused suuremad, olles 5x5 või 6x6 tavasümboli suurused.

Lucky Neko graafika ja heli

Lucky Neko sloti tasutamussiks on rahulik Aasia meloodia, mis jätab üsna lõõgastava ja harmoonilise mulje. Aeg-ajalt kuuled jaapanikeelseid väljendeid. Mängu disainile on samuti palju tähelepanu pööratud ja asi näeb välja väga lahe.

Kui sulle meeldib Lucky Neko, siis proovi ka neid mänge

Yggdrasil on välja tulnud väga paljude erinevat tüüpi slottidega. Sarnaseim Lucky Neko mängule on võib-olla Yggdrasili Temple Stacks Splitz. Samuti on suurte sümbolitega Yggdrasil eksperimenteerinud mängus Gem Rocks.

Meie hinnang

Lucky Neko on äge uus Yggdrasili mäng, mis on tänu oma Gigablox funktsioonile huvitavam kui paljud lihtsad 5x3 mängulauga mängud. Lucky Neko maksimaalne võit ning RTP on mõlemad korralikud ning ka see on positiivne, et tema volatiilsus ei ole kõige kõrgemate Yggdrasili mängude hulgas.

Kiidusõnu võiks Yggdrasilile öelda ka tänu väga rafineeritud Aasia temaatikale, mis on samas väga sobilik ka Euroopa kulutuuriruumis. Mäng näeb äge välja, helid on sobilikud ning ka mängu pisike minimaalne panus võiks ligi tõmmata palju mängijaid.


Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...