Mängi blackjacki…basseinis!

Võib täitsa kindlalt väita, et blackjakist on saanud maailma üks armastatumaid kasiinomänge. Miljonid mängurid harrastavad seda, kas siis maapealsetes kasiinodes või nende veebiversioonides. Tegu on muuhulgas ka mänguga, millega kaasnevad justkui muuseas ühed parimad võiduvõimalused.

500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Hämmastaval kombel on kasiinooperaatorid leidnud ülilaheda viisi, kuidas blackjacki harrastajate elu veelgi veetlevamaks muuta. Nimelt saab blackjacki Las Vegases suisa basseinis mängida (ing k pool blackjack)! Järgnevalt kirjutamegi, mille poolest erineb tavapärane lemmikmäng selle basseiniversioonist.

Peamine erinevus seisneb selles, et teist mängitakse, nagu ka nimi reedab, basseiniäärel. Soovijatel tarvitseb vaid lauani ujuda ning teha oma buy-in, mängu kutsutakse vahel ka swim-up blackjackiks. Mängida saab mängida nii sise-kui ka välisbasseinides, kas siis nautides päikesepaistet ja mõnusat ilma või sisemisi reguleeritud temperatuure. Mänguritel tuleb tarvitseb vaid kohale ujuda ning panna oma raha kuiva, laual asuvasse, kasti. Mõnedel kasiinodel on pakkuda meeldivaid viise selleks, et istekohani jõuda ilma, et raha oleks märjaks pritsitud. Lisaks kõigele, ära üldse arva, et mängimise ajal istud kuival - ikka vee sees nii, et kogu basseini efekt töötaks täistuuridel.

Basseini blackjacki mängimiseks asuvad parimad paigad just Las Vegases. Tropicana on näiteks selle ala üks liidreid, just nemad ka antud mängu kaheksakümnendatel lõid. Üks uuemaid paiku, kus taolisi blackjacki ujumismänge mängida, avati 2009. aastal ning selles on Ceasars Palace! Samuti on kihvtiks kohaks Mandalay Bay, kus on ühtekokku 11 aakrit basseinipinda. Teistest kasiinodest, kes basseini blackjacki pakuvad on Palms, Red Rock, Rio ja Wynn.

Ümbruskonnast ei tasu rääkidagi – kärestikud, tiki hutsid, palmipuud ning mud oivalised dekoratsioonielemedid on sind saatvaks märksõnaks. Lisaks sellele on enamikes kasiinodes saadaval ka baar ning basseiniäärne teenindus neile, kes soovivad sõõmu head ja paremat oma kaardimängu kõrvaseks.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...