Piggy Riches
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.01
Võiduliine : 15
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5
Piggy Riches videoslot

Piggy Riches – kümble külluses

Uus Net Entertainmenti slotiautomaat, mille teevad viiel rullikul ja 15- panusereal atraktiivseks lahedad karakterid - härra ja proua Põrsake. Niisamuti tõik, et oma panuseid saad vastavalt enda soovidele ja võimaldustele muuta laial ampluaal - alates ühest eurosendist kuni 75-euroni välja.

Piggy Riches videoslot on niisama ajaviiteks kui ka reaalse raha peale panustamiseks saadaval näiteks Marias, Unibetis ja Pafis.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Mängust rohkem

Piggy Riches on viie rulliku ja 15-panusereaga videoslot Net Entertainmentilt, mis on tõusnud kultusestaatusesse tänu mitmekülgsele mängukäigule. Sinu ülesandeks on selles mängus püüda külluses kümblevaid põrsakesi.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Panuseread: 15
Panusevahemik: €0.01 - €300.00
Boonuslahendused: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Automaatne mäng: Jah
Mobiilne mäng: Ei
Progresiivne: Ei
Põhimängu jackpot: 10000x
Mängija tasuvus: 96.4%

Mängu väljanägemise muudavad üsna ekstravagantseks selle kuldsed mänguread, dollarisümbolid ja vapiembleem. Sloti sümboliteks on stiliseeritud 10, J, Q, K, A sümbolid, raha täis kotid, kuldsed krediitkaardid, põrssa-kujulised võtmed (täiustatud Rolls Royce stiilis 'PP' võtmehoidjaga), rahatähti täis topitud käekott ja muidugi üleajav hoiupõrsas.

Mängus on nii asendus- kui ka hajussümbolid ja selle sloti suurim atraktsioon – tasuta keerutuste ring. Tasub meeles pidada, et tasuta keerutuste vooru pole kuigi kerge käivitada. Kui see aga juhtub, võib sind ootamatult tervitada kopsakas võidusumma.

Vaata siit, kuidas mäng käib

Boonuslahendused

Härra Põrsas on mängus kordajaga asendussümbol ning asendab kõiki teisi sümboleid välja arvatud oma kaaslannat – proua Põrsakest. Kõik võidukombinatsioonid, milles on härra Põrsas, kolmekordistatakse. Hajussümbol proua Põrsake asendab aga kõiki teisi sümboleid ning kui tabad kahte või kolme neist, käivitub boonusring.

Tasuta keerutused

Selles ringis näitab sümbol sulle tasuta keerutuse ja kordaja väärtuse kombinatsioone ( maksimaalselt 28 tasuta keerutus ja 6 kordajat). Edasiminekuks tuleb sul valida soovitud kombinatsioon. Tasuta keerutuste ringis võib iga võidukombinatsioon koos härra Põrsakesega maksta sulle kuni 18 kordselt selle väärtuse. Samuti, alati, kui tasuta spinnide ajal ilmub ekraanile proua Põrsake, saad sa lisaks veel ühe tasuta keerutuse. Ja seda kasvõi kuni lõpmatuseni välja.

Kokkuvõte

Mängu Piggy Riches peaks üleüldiselt mängima tähelepanu ja hoolega – pidevad võidud pole just selle mängu teema, küll aga kopsakad summad. Soovitame sul alustada väiksematest panustest, et neid siis soovi korral suurendada. Hoiame pöidlaid, et tabad mängus oma jõukusesümboleid ja krahmad võimsa jackpoti.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...