Riskivaba mängimine

Riskivabad boonused

Paljud Eesti kasiinod pakuvad nii uutele mängijatele kui ka juba varem registreerunud mänguautomaatidel keerutajatele või spordile panustajatele erinevat tüüpi riskivabu boonuseid, mis tähendavad põhimõtteliselt seda, et kuigi mõned neist riskivabadest boonustest võivad küll eeldada sinu poolset sissemakset, on nende boonustega mängimine siiski täiesti riskivaba. Riskivabu boonuseid võib leida nii online kasiinos slottidel keerutamiseks, spordipanuste tegemiseks kui ka näiteks pokkeri mängimiseks.

Riskivabad boonused slottidel keerutamiseks

Riskivaba boonus slottidel keerutamiseks on reeglina lihtsalt kasiino poolt pakutavad tasuta spinnid. Küll aga on näiteks Paf kasiino tervitusboonuses sulle ette nähtud koos esimese sissemaksega ka täiesti tasuta 10 eurot, millel puudub ka igasugune läbimängimise kohustus. Ja seda lisaks Pafi poolt pakutavale 25-le tasuta spinnile. See on üks parimatest võimalikest näidetest riskivabade kasiinoboonuste puhul.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Paljude kasiino tervitusboonuste puhul, olenemata pakutavast tasuta boonusrahast või spinnide arvust, ei saa me rääkida tingimata riskivabadest boonustest, kuna boonuse saamiseks on sul vaja teha sissemakse ja enne raha välja võtmist on sul vaja nii oma sissemakse kui ka boonusraha esmalt mingi kindel arv kordi läbi mängida. Ja läbimängimise lõpuks ei pruugi sul enam välja võtmiseks midagi alles olla. Kuigi kes teab, võib-olla oled siiski suutnud mängimise jooksul kontol olevat summat veel tunduvalt isegi suurendada. Aga kõige paremad riskivabad boonused on siiski kas ilma sissemakseta boonused, või siis ilma läbimängimise nõudeta (või siis vaid ühekordse läbimängimise nõudega) boonused. Selliseid boonused pakutakse rohkem tavaliselt mängijatele, kes on juba mõnes konkreetses kasiinos mänginud, ning neid jagatakse lojaalsusboonustena või riskivabade üllatusboonustena, millest räägime juba pisut allpool.

Riskivabad boonused spordiennustuste tegemiseks

Spordiennustuste tegemiseks on täielikult riskivabu boonused rohkem. Kuigi riskivabade spordiennustuste saamiseks on reeglina vajalik ka sinu sissemakse, siis riskivaba panuse kaotamisel sa ei kaota sentigi enda rahast, kaotatud panus kantakse reeglina sinu kontole tagasi boonusrahana, millele võib kehtida teatud läbimängimise nõue. Riskivaba panuse võitmisel aga võidad sa kogu summa.


€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

Samuti pakutakse lisaks riskivabadele panustele ka tasuta panuseid. Nende puhul kaotuse korral ei kaota sa midagi, võidu korral võidad sa aga võidetud summa miinus riskivaba panuse summa, ja reeglina on see võidetud raha boonusraha, millele on ka mõnekordne läbimängimise nõue.


€ 100 boonus.

Vahe riskivaba panuse ja tasuta panuse vahel on see, et riskivaba panuse korral kasutad sa panuse tegemiseks enda raha, seetõttu võidu korral võidad sa kogu summa endale. Tasuta panuse puhul mängid sa aga kasiino rahaga, mistõttu võidu korral lahutatakse sinu võidsummast tasuta panuse suurus.


€ 100 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Lisaks pakutakse spordiennustuste tegemiseks ka boonusraha. Spordiennustuses on nii riskivabade panuste kui ka spordiennustuste boonusraha puhul võitude läbimängimise kohustused suhteliselt väiksed võrreldes erinevate teiste kasiinoboonustega.

Riskivabad boonused pokkeri mängimiseks

Pokkeri mängimiseks pakutakse erinevate kasiinode poolt tihtipeale mitmetahulisi ja samal ajal ka mitmeastmelisi riskivabu boonuseid, mis võivad koosneda tasuta boonusrahast, mis jõuab sinu kontole osade kaupa lähtuvalt sinu poolt makstud reigist, cashbackist mille suurus sõltub samuti sinu poolt makstud reigist, tasuta turniiride ja freerollide piletitest, mille auhinnafondid varieeruvad ja millest mõndasi saad sa hakata mängima kohe pärast registreerumist, teisi aga alles siis, kui oled esimese kategooria turniiridel juba osalenud.

Lisaks on pokkeripakkumistes ka sellised boonuseid kus selleks, et saada näiteks 5 eurone tasuta turniiri pilet, pead sa esmalt ühe 5 eurose pileti eest ise maksma. Näiteks. Täpsemat infot leiad kõige selle kohta ka erinevate kasiinode ülevaadetest, näiteks soovitame uurida Olybeti, Pafi, ja Betsafe kasiino lehekülgi.

Riskivabad üllatusboonused

Kui sul on juba konto mõnes online kasiinos olemas, siis teevad mitmed erinevad kasiinod oma lojaalsetele mängijatele ka nii-öelda üllatusboonuseid, milleks võivad siis olla kas tasuta spinnid mõnel konkreetsel mänguautomaadil mängimiseks, mõni konkreetne riskivaba panus spordiennustuste tegemiseks, või miks mitte tasuta raha pokkeri mängimiseks. Selliseid lahedaid riskivabu üllatusboonuseid teevad aeg-ajalt näiteks Betsafe, Chanz kasiino, Olybet.


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.
Uued pakkumised iga päev

Betsafe saadab sulle mõnikord kas emaili või SMSi öeldes, et sul on 5-25 tasuta spinni mõnes kindlas mänguautomaadis mängimiseks. Samuti võib juhtuda, et nad teavitavad sind sinu kontole pandud 5 eurost pokkerirahast. Sellised pakkumised on alati väga tervitatavad. Ja Betsafe pole ainuke kasiino, kes selliseid pakkumisi teeb.

Chanz kasiino võib juba liitunud ja sissemakse teinud mängijatele mõnikord iga päev anda 5 tasuta keerutust, mille võitudel puuduvad ka läbimängimise kohustused või siis on need väga madalad.

Olybet annab mängijatele, kes on viimase 30 päeva jooksul deposiidi teinud, 5 spinni igal esmaspäeval. Ja taaskord ei kehti võitudele mingeid läbimängimise nõudeid, või siis on need vaid ühekordsed.

Lisaks annab Olybet aeg-ajalt lihtsalt lojaalsusboonusena mängijatele mingi arvu tasuta spinne täiesti suvalisel hetkel, millega võidetud raha on sul soovi korral võimalik praktiliselt koheselt ka välja kanda.

Riskivabad boonused ruulivad

Riskivabade boonuste parim omadus on see, et võrreldes mitmete teiste boonustega on tegemist tõesti boonustega, mille saamiseks sa enda rahaga ei pea otseselt üldse riskima. Võita on nendega aga võimalik üsna palju. Selleks, et taolistest riskivabadest boonustest võimalikult tihti osa saada, on hea mõte liituda kõikide Eesti kasiinodega, teha ka väike sissemakse, mängida pisut, ja siis aeg-ajalt kasiino kontole uuesti sisse logida, et vaadata, kas midagi hetkel pakutakse. Kuigi ka see sisselogimine ei ole tavaliselt vajalik. Nagu juba mainitud, siis Betsafe ja Olybet saadavad sulle tavaliselt teate sinu kontole lisatud tasuta spinnide kohta. Samas Chanz kasiinos igapäevaselt tasuta spinnide saamiseks pead sa esmalt kasiinosse sisse logima, ja alles umbes minut hiljem võid sa all vasakul ekraani nurgas näha „Free Spins” ehk tasuta spinnide märki, millele vajutades tasuta spinnid su kontole ilmuvad.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...