Robin Hood: Shifting Riches
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.20
Võiduliine : 20
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Robin Hood: Shifting Riches

Robin Hood: Shifting Riches on viie rulliku, kolme mängurea ja 20 võiduliiniga videoslot, mille arendas Rootsi päritolu mängutootja Net Entertainment. Mängul on asendus-ja hajussümbolid, kordaja, tasuta keerutused ning nihkuvate rullide funktsioon koos kuni viiekordse kasvava kordajaga.

Mängust rohkem

Videoslot põhineb samanimelisel Robin Hoodi muinasjutul, kus peakangelane rikastelt varandust vähemaks võtab, et siis aitada neid, kes hädas.Tegu on viie rulliku ja 20 võiduliiniga mänguga, mille tegevustik leiab aset keskaegse meloodia saatel keset sügiseset Sherwoodi laant.

Vaata ise siit

Robin Hood Shifting Riches Demo - Net Entertainment
 


Peamised sümbolid on tikanditega mängukaardid, kõrgema väärtusega süsmbolid on aga seotud sloti teemaga - raudrüüs rüütel, rõõmsameelne munk Tuck, pealiku parem käsi Väike John, Robini armsaim Marion ja muidugi ka Robin ise.

Tootja: Net Entertainment
Rullikud: 5
Mänguread:3
Võiduliinid: 20
Hajussümbol: Jah
Asendussümbol: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Kordaja: Jah
Panusevahemik: €.01- €100
Mängija tasuvus: 96.8%
Välja antud: 2014

Robin Hood: Sifting Riches videoslotti saad mängida kas ajaviiteks või soovi korral pärisraha peale panustades näiteks Maria kasiinos, Unibetis ja Pafis. Mängu panused algavad nii vähesest kui seda on üks sent ja lõppevad saja euro juures. Kliki aga nooltele ja saada need rullikute poole teele. Sul on ka alternatiivne võimalus vajutada lihtsalt maksimaalse panuse nuppu, et suurima võimaliku summa peale valitud mündiväärtusega panustada.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Boonusmängud ja tasuta keerutused

Nihkuvad rullikud

Mängu olulisim funktsioon on just seesama, nihkuvate rullikute oma. Iga kord kui oled tabanud võidukombinatsiooni, nihkuvad rullikud ühe koha võrra paremale tehes ruumi vasakule lisanduvale uuele rullile ning võimalikule võidukombinatsioonile. Rullikute nihkumine jätkub seni kuni võidad.

Niipea, kui saad teise võidu, korrutatakse see kahega, järgmine võit korrutatakse aga juba kolmega, sellest veel järgmine maksimaalse viie kordse kordajaga. Voor kestab seni, kuni enam võite ei teki.

Pane tähele, et rahakoti sümbolid asendatakse selles voorus asendussümbolitega, siis kui nikuvate rullikute funktsioon on aktiivne. Asendussümbol asendab kõiki sümboleid peale hajussümbolite.

Tasuta keerutused

Antud videosloti traditsiooniline boonus sisaldab asendussümbolit, mis asendab peale spetsiaalsete sümbolite kõiki teisi. Põhimängus ilmub iga rulliku alla kirst.Rahakotid ilmuvad juhuslikult rullikutele ning need lisatakse vastavate rataste all asuvatesse kirstudesse. Püüa ekraanil tabada neli rahakotti ühte kirstu, sest need tasustavad sind 10 tasuta keerutustega. Iga täiendav kirst annab veel 10 lisakeerutust. Kogutud kotte rahaga hoitakse kusjuures järgmiseks mänguks alles kuni aasta.

Kokkuvõte

Robin Hood: Sifting Riches on üsna leidlikult toodetud mäng - mõistagi on see kaasahaaarav, mistõttu on keeruline mängu lõpetada. Tasuta keerutuste vooru on üsna keeruline jõuda. Tõik, et kirstude täitmine rahakottidega on aeganõudev protsess, meelitab sind ilmselt nii mõnedki korrad tagasi. Sinu tulemusi säilitatakse terve aasta.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...