Robotnik
Mängutootja : Yggdrasil
Ridade arv : 4
Min panus : 0.40
Võiduliine : 40
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Robotnik - Kosmoseodüsseia robot on tulnud sulle võite tooma

Saanud jõudu oma eelmiste mänguautomaatide Jokerizer ja Winterberries edust, lasi Yggdrasil Gaming välja oma kolmanda mängu. Seekord on käes aeg panna üks armas robot-tegelane mängu, mille temaatika põhineb pisut filmil "2001: Kosmoseodüsseia". Sloti loonud meeskonna sõnul on Robotnik mõeldud eelkõige Skandinaavia turule ja kõrgemate panustega mängijatele.

Robotnik on viie rulliku, nelja mängurea ja 40 võidukombinatsiooniga videoslot Yggdrasil Gamingult.

Tootja: Yggdrasil Gaming
Progressiivne: Ei
Jackpot: 500 münti
Rullikud: 5
Mänguridasid: 40
Müntide väärtused: 0.01 kuni 2
Boonusmäng: Ei
Wild-sümbol: Jah
Kordajad: Jah
Scatter-sümbol: Ei
Tasuta keerutused: Jah
Välja antud: Märts 2014

Robotnik'u sloti leiad Unibeti ja Maria kasiino valikust, kus saad mängu nii pärisraha peale proovida kui ka meelelahutuseks ilma panusteta mängida.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Mängukäik

Kuna Robotnik on sihitud just-nimelt Põhjamaade turgudele, võib mängukäigust oodata pigem sarnanemist Net Entertainment'i kui Realtime Gaming'u mängudele. Enamasti tähendab see väljapeetud graafikat ning sujuvaid ning orgaaniliselt mängu paigutuvaid animatsioone. Lisaks on põnev, kuidas Yggdrasil suutis Johann Straussi kirjutatud valsi sobitada mängu ülejäänud temaatikaga. Tundub, et see on nende defineeriv joon, nagu näiteks Winterberries on seotud soome polkaga.

Mängijatel on võimalik valida mänguliinid ja müntide väärtused nendel, et kõik sobiks nende mugavustsooni. Panused algavad madalalt, kuid riskide tõstmiseks on võimalik neid kiiresti tõsta. Ning riskid tasuvad ära, kuna Robotnik'u tagasimakse protsent on Yggdrasil'ile kohaselt üsna kõrge, 96.7%.

Sümbolid ja boonused

Just nagu eelmises mängus, Winterberries, on ka Robotnikus tasuta keerutused. Seekord pole käivitajaks mitte sarnased sümbolid, vaid asendussümbolid (wild). Jah, iga kord kui tabad asendussümbolit, saad kingiks tasuta keerutuse. Kui tabad aga selle keerutuse ajal veel üht asendussümbolit, saad ka tasuta keerutuseks uue võimaluse. Mängukäigus ei ole liiga tihti rõõmsaid robot-poisse näha, kuna teised sümbolid nagu kristallid ja kosmilised kivid tõmbavad magnetina oma säras kogu tähelepanu.

Sloti Robotnik tutvustus

Mis puutub asendussümbolitesse, on mängus veel üht-teist, mida tasuks teada. Lisaks tavalisele asendussümbolile, on Robotnikus veel teine, kleepiv-wild, mis tuleb koos kolme-kordse kordajaga. Mõlemad ilmuvad rullikule üsna suvaliselt, kuid tänu robotile siiski piisavalt tihti. Vahepeal ilmub keset keerutust Robotnik ning kingib üle mängulaua heldelt võite.

Kokkuvõte

Yggdrasil Gaming on teinud seda jälle! Robotnik on nende kolmas mänguautomaat ja taaskord on see mängijate arvates hitt! Mitte ainult pole mäng disainitud pisidetailideni, kuid ka erilahendusteks olevad kleepivad ja tavalised asendussümbolid lisavad mängule vürtsi ja vunki. Samuti on mängus olev positiivne robot tõeliselt omanäoline kuju, kellega tahad kohtuda üha uuesti ja uuesti.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...