Nyjah Huston: Skate for Gold
Mängutootja : Play'n GO
Ridade arv : 3
Min panus : 0.10
Võiduliine : 10
Rullikute arv : 5
Hinnang: 4.9 / 5

Nyjah Huston – Skate for Gold: Mees, võta rula välja!

  • Uus Play’n Go mäng rulafännidele
  • Mitu erinevat juhuslikult aktiveeruvat boonusmängu
  • Võida kuni 5,000x panus
  • Kordusspinnid, laienevad asendussümbolid ja võidukordajad
Skate for Gold 
Kui sa ei ole rulaskenega just sinasõber, siis ei ütle Nyjah Hustoni nimi sulle tõenäoliselt absoluutselt mitte midagi. Küll aga on tegemist mehega, kes on võistlustel võitnud enam raha kui ükski teine rulataja. Nüüd siis on Nyjah Huston teinud diili Rootsi mängutootjaga Play’n Go, lubades neil kasutada oma nime ning ka temaga seotud pilte ja sümboleid.

Nyjah Huston – Skate for Gold on viie rulliku ja kolme reaga videoslot, mille võiduridade arv on 10.

Mängu taustamuss on äge – tasutaks mängib pidevalt n-ö pup-punk träkk.

Nyjah Huston – Skate for Gold RTP on 96.2% ning vahelduseks ei ole tegemist ülivolatiilse mänguga, vaid pigem võiks öelda, et selle mängu riskifaktor või volatiilsus on keskmine või isegi tsipa alla selle.

Mängus on olemas juhuslikult käivituvad boonusfunktsioonid, mis asetavad rullikutele kolm asendussümbolit, üks neist terve rulliku kõrgune.

 

Mängu nimi:

Nyjah Huston – Skate for Gold

Mängutootja:

Play’n Go

Riskifaktor:

Keskmine

RTP:

96.2%

Featuurid:

Tasuta spinnida
Kordusspinnid
Võidukordaja

Võiduliine:

10

Rullikuid:

5

Min panus:

€0.10

Max panus:

€100

Maksimalne võit:

5000x

Mängi Nyjah Huston – Skate for Gold slotil boonusrahaga

Nyjah Huston – Skate for Gold slot on olemas praeguseks juba vähemalt kümnes Eesti kasiinos ning nii mõnigi neist annab sulle liitumisel korralikult boonusraha. See tähendab aga seda, et soovi korral on sul võimalik mängida Nyjah Huston – Skate for Gold slotil peaagu tasuta.

Korralikud tervituspakkumised on olemas näiteks Optibetis, Tonybetis ja Pafis.

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 300 boonus.
€ 1 000 boonus.

Samuti on võimalik liitumisboonus võtta ja Nyjah Huston – Skate for Gold mängu mängida Chanz kasiinos, Unibetis ja Maria kasiinos.

€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Kiirkasiinodest on mäng olemas ka näiteks Ninjas, Kiirkasiinos ja Slots.io’s.

Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino
Uued pakkumised iga päev

Nyjah Huston – Skate for Gold sümbolid ja väljamaksed

Nyjah Huston – Skate for Gold mängus on nii nagu teistes slottides madalaid väljamakseid andvad sümbolid ja kõrgeid väljamakseid andvad sümbolid.

Sümbolid

Kui aga paljudes teistes mängudes on madalamad sümbolid kaardipaki sümbolid 9 kuni äss, siis selles mängus on nendeks tähed S, K, A, T, E. Ning juhul, kui rullikutele tulevad need tähed just sellises järjekorras, algab tasuta spinnide voor. Seega siin mängus sa aeg-ajalt just soovid, et madamad sümbolid lauale tuleksid.

Kõrgemaid väljamakseid annavad sümbolid, mis on kõik seotud Nyjah Hustoniga – neli triki sümbolit ning Nyjah Hustoni näopilt. Viimane neist on siis arusaadavalt kõige suuremaid väljamakseid andev.

Sümbolite väljamaksed

Skate for Gold sümbolite väljamaksed

Minimaalne ja maksimaalne panus

Nyjah Huston – Skate for Gold minimaalne panus on 10 senti ning maksimaalne panus 100 eurot.

RTP ja riskifaktor

Skate for Gold RTP on 96.2% ning tegemist on pisut alla keskmise volatiilsusega mänguga.

Maksimaalne võit

Mängu maksimaalne võit, mida ühe spinniga võita on võimalik, on 5000x sinu panus.

Mängu funktsioonid

Nyjah Hustoni slotis on juhuslikud rulatriki funktsioonid, kordusspinnid ning tasuta spinnide voor.

Combo Meter Tricks boonusfunktsioon

Igal hetkel võib juhuslikult käivituda Combo Meter Tricks funktsioon, mille puhul ühele rullikule kindla triki sümboli saamisel tehakse kordusspinn, mille käigus pannakse rullikutele kaks tavasuurusega asendussümbolit ning üks terve rulliku kõrgune asendussümbol. Mõnikord antakse rulliku kõrgusele asendussümbolile ka võidukordaja, milleks võib olla siis 2x, 3x, 5x või 10x.

Tasuta spinnid

Tasuta spinnide voor

Tasuta spinnide vooru saamiseks ei ole siin eraldi Scatter-sümboleid. Vooru käivitamiseks pead sa rullikutele saama tähed S K A T E just sellises järjekorras. Tasuta spinnide voorus on Combo Meter Tricks funktsioon aktiivne igal spinnil – küll aga on siin vaja saada rullikutele kolm erinevat triki sümbolit.

Tasuta spinnide arv on 12, aga iga Combo Meter Triki aktiveerimisel saad sa kaks tasuta spinni juurde.

Nyjah Huston – Skate for Gold graafika ja heli

Nyjah Huston – Skate for Gold on täitsa mõnusa väljanägemisega lihtne slot, mille taustaks mängib päris muss. Mõtle näiteks Avril Lavigne Skater boy loole või millelegi sarnasele.

Kui sulle meeldib Nyjah Huston – Skate for Gold...

Kui sulle Nyjah Huston – Skate for Gold mäng muljet avaldab, siis võib-olla meeldiksid sulle ka mitmed teised Play’n Go mängud. Play’n Go’l on olemas metal-mussi slotiseeria ja lisaks ka mitmeid muid spordiga seotud mänge.

Meie hinnang

Nyjah Huston – Skate for Gold on midagi rulasõpradele. Kui sind rulandus aga ei huvita, siis võib sulle see mäng sellegi poolest meeldida tänu tema lisafunktsioonidele.

Samas meie kogemusest lähtuvalt võib see slot üsna kiiresti ära tüüdata. Play’n Go on välja andnud väga palju ägedaid mänge ning Nyjah Huston – Skate for Gold on välimuse poolest küll üsna mõnus, aga kindlasti ei saa me mängule ülikõrgeid punkte anda.


Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...