6. augustil 2020 toimus Tallinnas Mare Balticum Gaming Summit, hasartmängutööstuse konverents, mille raames tunnustati erinevaid hasartmänguettevõtteid ka nende tehtud töö eest. Tegemist on kolmandat aastat järjest toimuva konverentsiga. BSG Awards tseremoonia toimus konverentsi raames teist korda, aga olenemata sellest on see juba muutunud Baltimaade ja Põhjamaade kõige olulisemaks auhinnagalaks hasartmängutööstuses.

Järgnevalt anname kiire ülevaate ettevõtetest, kes galal mõnes valdakonnas parimaks tunnistati.

Paf sai endale tõenäoliselt kõige-kõige parema tiitli, kuna Paf tunnistati 2020. aasta Parimaks Baltimaade Online Kasiinoks.

Optibet võitis aga 2020. aasta Parima Klienditoega Online Kasiino tiitli.

Betsafe sai endale Baltimaade Parima Spordiennustusportaali tiitli (BEST SPORTS BETTING OPERATOR).

Auhindu jagus veel paljudele ettevõtetele. Neist võiks ära mainida näiteks Evolution Gamingu, kes tunnistati parimaks slottide pakkujaks Baltikumis. Evolution Gaming loob küll üldiselt live kasiino mänge, aga tema mängusaated on RNG slottide ja live kasiino mängude kombinatsioonid, mistõttu Evolution just slotikategoorias võidu võttis.

Microgaming tunnistati tõusvaks täheks Baltimaade online kasiinode tehnoloogia osas. Parimaks virtuaalspordi ehk e-spordi pakkujaks Baltimaades tunnistati Golden Race. Viimase puhul ei ole mängijate jaoks tegemist just tuntud ettevõttega. Küll aga pakub just see ettevõte paljudele kasiinodele e-spordile panustamise tarkvara.

Your casinos will be cleared

Are you sure?