Eesti kasiinod valmistuvad jõulupühadeks

Jõulud on juba ukse taga ning Eesti online kasiinodes käib tihe töö selle nimel, et juba varsti uute ja ägedate jõulukampaaniatega välja tulla.

Varasematel aastatel on näha olnud nii mõndagi – mõned kasiinod muudavad lühiajaliselt oma tervitusboonust, mõned pakuvad mängijatele tasuta spinne või tasuta kasiinoraha mitte millegi eest. Mõni kasiino avab aga oma advendikalendri, mis jagab iga päev uusi ja erinevaid boonuseid.

Mida on tehtud eelnevatel aastatel?

Pakkumisi on olnud väga erinevaid, aga vähemalt kolm või neli kasiinot on tavaliselt avanud oma advendikalendri, mis on avatud kas kuni jõuludeni või isegi kuni detsembri lõpuni.

Mitmed teised on aga näiteks pakkunud iga päev võimalust õnneratast keerutada. Ning sellega on mõistagi võimalik olnud võita väga erinevaid auhindu – sissemakseta tasuta spinnidest kuni mingite teist tüüpi boonusteni.

Mida on oodata 2022. aasta jõulude puhul?

Ka sellel aastal julgeme eeldada, et pakkumisi tuleb väga paljudelt erinevatelt operaatoritelt. Ja kes teab, võib-olla pakutakse see aasta veel enamgi kui kunagi varem.

Eestis litsentseeritud kasiinode arv on viimaste aastate jooksul mitmekordistunud. Ning see omakorda tähendab seda, et konkurents on väga tugev. Selleks, et teiste seas välja paista, tuleb pakkuda midagi märkimisväärst.

Kindlasti ootame tugevaid jõulukampaaniaid näiteks Pafilt ning Unibetilt.

Samuti leiab jõulude ajal kindlasti väga häid pakkumisi näiteks Betsafe’is ja Chanz kasiinos.

See, mida praeguseks veel väga uued kasiinod nagu näiteks Kanuuna või Winnerz korraldama hakkavad, seda näeme juba üsna pea.

Your casinos will be cleared

Are you sure?