Entain pakkus Olympic Entertainment grupile 1 miljard dollarit

Entain Plc tegi pakkumise Olympic Entertainment Group’i ostuks. Info taga on Ameerika Ühendriikides loodud meediaväljaanne Bloomberg, mille väitel on pakkumise suuruseks enam kui 1 miljard dollarit.

Tegemist on mitteametliku infoga, mis on väidetavalt saadud asjaga seotud inimestelt, kes ei soovi oma nime avalikustada.

Olympic Entertainment Group ega ka Entain ei ole info kohta kommentaare jaganud. Seega ei ole selge, kui tõsise plaaniga tegemist on.

Olympic on Eestis loodud ettevõte, millele kuulub enam kui 100 füüsiliselt eksisteerivat kasiinot vähemalt kuues riigis ning lisaks sellele haldab ettevõte ka online kasiinosi Olybet ning Maxbet. Esimene neist on üks Eesti kõige tuntum online kasiino.

Entain on üks maailma suurim spordiennustuste ja hasartmängudega tegelev ettevõte, mis on viimaste aastate jooksul üle võtnud ka mitmeid teisi suuri hasartmänguettevõtteid.

Viimastest suurematest ostudest võiks ära mainida Ladbrokes ja Party Poker. Samuti kuulub 2021. aasta märtsist Entain Plc alla Eestis tegutsev Optibet.

Lähtuvalt Bloombergi uudisest soovib Entain esmalt üle võtta Olympicu kasiinod Leedus ja Horvaatias ning hiljemalt 2023. aasta alguses ka kõikide teiste riikide kasiinod.

Kuigi tegemist ei ole veel kaugeltki kivisse raiutud diiliga ja kõik võib veel muutuda, siis väidetavalt on vähemalt pakkumine Olympicu aktsionäridele tehtud. Kas ka müüks läheb, seda näitab vaid aeg.

Teie kasiinod kustutatakse

Kas oled kindel?