Infograafik: Eesti online kasiinode kiirülevaade
Kasiinode Infograafika pilt

Online kasiinod on Eesti mängijate seas viimaste aastate jooksul üha enam populaarsust kogunud.

Selle taga on tõenäoliselt mitu erinevat faktorit, millest võiks eraldi välja tuua järgmised:

 • Lihtne ligipääs
 • Madalad minimaalsed panused
 • Ülisuur mänguvalik
 • Võimsad boonused

Nüüdseks on võimalik enamikest online kasiinodest võimalik leida tuhandeid mänge, mille seast leiab nii slotid, live kasiino mängud kui ka palju muud.

Tänu online kasiinode populaarsuse kasvule on aastate jooksul muutunud ka selle valdkonna seadusandlus – selleks, et online kasiino Eestis tegutseda saaks, peab ta läbima korraliku kadalipu Eesti litsentsi saamiseks. Ning Eestis tohivad tegutseda AINULT Eesti Maksu- ja Tolliametilt litsentsi saanud kasiinod.

See aga on mängijate jaoks vaid positiivne, kuna litsentsi saamiseks peab kasiinodel alati olema piisav rahavaru, nende omanike taust peab olema puhas, sinu ja kasiino vaheline andmeside peab olema krüpteeritud, ning kõik pakutavad mängud peavad samuti vastama ausa mängu põhimõtetele.

Selleks, et kõigest lihtne ülevaade anda, panime Eesti Kasiino meeskonnaga kokku mõnusa infograafiku, mille leiad käesolevalt lehelt.

Ülevaade kasiinode poolt pakutavast – boonused ja tasuta spinnid

Eesti kasiinode kohta on statistilist infot üsna keeruline leida. Seetõttu vaatasime ükshaaval üle kõikide Eesti online kasiinode pakkumised – boonused, tasuta spinnid, ja loomulikult kõigi nende läbimängimise tingimused.

Seejärel arvutasime välja Eesti online kasiinode poolt pakutava keskmised boonuse summad, nende läbimängimise nõude ja sama info ka tervitusboonusena pakutavate tasuta spinnide kohta. Ja loomulikult sellega veel asjad ei piirdunud.

Kas sa teadsid, et:

 • Eesti online kasiinod pakuvad uutele mängijatele keskmiselt €349 suurust tervitusboonust ning tervitusboonuse keskmine läbimängimise nõue on 37x.

  Mõned kasiinod reklaamivad oma tervitusboonuse läbimängimise nõuet väiksemana, kui see tegelikult on – alles boonuse tingimusi lugedes antakse teada, et läbimängimise nõue kehtib nii boonusele kui ka sinu sissemaksele.

  See aga kasvatab välja reklaamitud boonuse läbimängimise nõude kahekordseks.

  Samal ajal pakub nii mõnigi Eesti online kasiino ka läbimängimise nõudeta boonuseid.
 • Tasuta spinne pakuvad tervitusboonusena hetkel 10 Eesti online kasiinot. Keskmine tasuta spinnide arv on 126 ning tervitusboonusena pakutavate tasuta spinnide keskmine läbimängimise nõue on 15x.
 • Eesti online kasiinodest on 57% kontovabad kasiinod. See tähendab seda, et neis on mängimise alustamine eriti lihtne. Lihtsalt tee esimene sissemakse oma pangakonto kaudu ning sinu kasiino konto ongi juba loodud.
 • Tänu kontovabadele kasiinodele on Eesti kasiinode kõige populaarsemaks makseviisiks just pangaülekannete maksevahendaja Trustly. Trustly on ühtsasi ka kõige kiirem makseviis – ja seda nii sisse- kui ka väljamaksete tegemiseks.
 • Kõige populaarsemad mängutootjad Eesti online kasiinodes on aga NetEnt, Pragmatic Play, Play’n GO ja Yggdrasil. Nende mängutootjate mänge võib leida peaaegu igast Eestis litsentseeritud kasiinost.
 • 2021. aasta on Eesti mängijate jaoks eriti suuremeelne olnud. Nimelt saadi just sellel aastal kaks Eesti kõige suuremat võitu.

  Huvitava detailina võiks siin välja tuua selle, et mõlemad võidud saadi täpselt samas mängus (Mega Moolah) ja täpselt sama panuse suurusega. Ning mõlemad võidud saadi Optibetis.

  Neist esimese võidu suurus on umbkaudu 6.5 miljonit eurot ja teise võidu suurus koguni 7.2 miljonit eurot.

Meie poolt loodud infograafik Eesti online kasiinode kohta toob välja veel mõned huvitavad faktid.

Eesti kasiinode kiirülevaade

Your casinos will be cleared

Are you sure?