International Gaming Awards võitjad 2021

International Gaming Awards 2021 toimib 8. septembril 2021 Londonis. Tegemist on igal aastal toimuva hasartmängutööstuse auhinnnagalaga, mis tunnustab valdkonna parimaid.

International Gaming Awards pilt

Auhindu anti nii nagu muidu välja väga mitmetes erinevates kategooriates. Nendest võiks ära mainida näiteks Parima Kasiinooperaatori kategooria, Parima klienditoega ettevõte ja näiteks Parim Mäng. Need ei ole loomulikult kaugeltki ainsad kategooriad, milles auhindu või parimatest parimate tiitleid jagati. Kokku oli see aasta neid kategooriaid koguni 30.

2021. aasta võitjad

Kõikide kategooriate võitjaid me siinkohal välja ei hakka tooma, kuna see, kes täpselt see Aasia parima tehnoloogia pakkuja ei ole meile nii oluline. Pigem vaatame üle kategooriad, mis ka meile võiks huvi pakkuda.

Parima klientitoega ettevõte

SOFTSWISS on tarkvaraarendusettevõte, mis pakub nii mängutarkvara kui ka makse lahendusi. Ettevõte haldab sadu online kasiinosi.

Kasiino operaator

Galaxy Entertainment on Aasia üks tuntuimaid telliskivi ja mördikasiinodes operaatoreid.

Parim e-spordile panustamise tarkvara

Digitain on Küprosel asuv ettevõte, mis tegeleb spordiennustu tarkvaralahenduste loomisega.

Aasta Mäng

See auhind antakse ettevõttele, mis on suutnud välja tulla mänguga, mis paistab teiste seas enim silma, ja mis on samal ajal kindlasti ka mängijate seas populaarsust juba võitnud.

Selle auhinna tiitli võitis “Don’t find the Nine”. Selle mängu loojaks on Majestic Bingo.

Parim koht töötamiseks (Great Place to Work Award)

Kui sul on mõte endal hakata hasartmängutööstuses tööd otsima, siis võiksid pilgu heita Maltal tegutseva ettevõtte ComeOn poole, kuna just nemad võitsid selle auhinna.

Sama auhind anti eraldi välja nii operaatoritele kui ka pakkujatele ja mängupakkujatest sai selle auhinna endale Oryx Gaming.

Aasta innovaator (operaator)

Aasta innovaatori auhind antakse ettevõttele, mis on suutnud silma paista erinevate uuendustega ja selle käigus ka kastist välja piiluda.

Seekord läks innovatsiooniauhind ka Eestis tegutsevale Coolbet kasiinole.

Aasta innovaator (pakkuja)

Mängude loojatest anti auhind kõige innovaatilisema tegevuse eest ettevõttele Microgaming, mille mänge võib leida ka pea igast Eesti internetikasiinost.

Mobiilne sporditoode

Selle auhinnaga tunnustatakse operaatoreid, mis on viimase kaheteist kuu jooksul just mobiilse panustamise kategoorias enim tähelepanu pälvinud.

Selle auhinna kaudu sai juba teise tunnustuse endale Coolbet.

Aasta online kasiino operaator

Hinnatakse nii operaatori poolt suurust, brändingut kui ka innovatsiooni.

2021. aastal sai selle tiitli endale ComeOn.

Online Pokkeri operaator

Millise online kasiino pokkerituba on parim? Võitja valikul vaadati nii suurust, arengut, originaalsust, innovatsiooni, kasutajasõbralikkust kui ma mitmeid teisi faktoreid.

Selle auhinna võitis endale Kindred. Küll aga läheb meile korda rohkem see, et Kindred võitis selle ka Eestis tegutseva Unibeti pokkeritoa eest. Ja peaks ära mainima ka selle, et selle pokkeritarkavara loojaks on samuti Eesti ettevõte Relax Gaming. Ja Relax Gaming sai ära mainitud ka järgmises kategoorias.

Ainulaadne hasartmänguettevõte

Auhind antakse ettevõttele, mida ei saa paigutada kindlatesse piiridesse, vaid mille tegevus on mitmekesisem. Loomulikult peab see ettevõte olema lisaks sellele ka kuidagi silma paistnud.

Selle auhinna sai endale Eesti juurtega ettevõte Relax Gaming.

Aasta tõusev täht (Rising Star of the Year)

Selle auhinnaga tunnustatakse väikseid või lihtsalt uusi ettevõtteid ja seekord sai selle auhinna endale väike mängutootja Just For The Win.

RNG mängude pakkuja (RNG Casino Supplier of the Year)

Pragmatic Play sai selle auhinna tipptasemel järjepideva RTP-ga mängude loomise eest.

Aasta slotikate pakkuja

Selle auhinna saaja peab olema näidanud ettevõtte kasvu, head originaalset mänguvalikut ja muidugi ka innovatsiooni slotimängude loomisel.

Aasta slotimängude pakkujaks tunnistati Yggdrasil.

Muud kategooriad

Nagu juba mainitud, kategooriaid oli veel, aga kõiki me siin eraldi välja tooma ei hakka. Küll aga võiks lihtsalt ära nimetada ettevõtted, kes neid auhindu veel noppisid. Nendeks on IGT, 1XBet, BBin, Betconstruct, Betsson, LeoVegas, Scientific Games, Melco Resorts & Entertainment, Pilot Games.

International Gaming Awards

International Gaming Awards toimus nüüdseks juba neljateistkümnendat korda. Esimene auhindade jagamine toimus juba 2008. aastal.

Teie kasiinod kustutatakse

Kas oled kindel?