Malta Pokkerifestival algab juba esmaspäeval

Malta Poker Festival (Malta Pokkerifestival) alustab 2022. aasta teise sessiooniga juba 24. oktoobril 2022. Festival kestab kuni kuu lõpuni.

Osaleda saavad kõik soovijad – eelnevalt on vaja loomulikult turniirile registreeruda.

Malta Pokkerifestivali raames toimub palju erinevaid turniire sisseostu hinnaga €55 kuni €1100 ning loomulikult toimub ka garanteeritud auhinnafondiga põhiturniir.

Põhiturniiri garanteeritud auhinnafond on €500,000 ning turniiri pilet maksab €550. Mänguks on No Limit Texas Hold’em.

Teiste turniiride hulgas on nii Texas Hold’em turniire kui ka näiteks Pot Limit Omaha turniire. Samuti ei puudu festivalilt progressiivse pearaha turniirid.

Nii sellele turniirile kui ka teistele suurematele maailmas aset leidvatele pokkeriturniiridele on võimalik saada ka online satelliitide kaudu ning neid leiab tihtipeale ka mitmetest Eesti kasiinode pokkeritubadest nagu näiteks Optibet, Betsafe ja Olybet.

Malta Poker Festival toimub Malta Portomaso kasiinos.

Portomaso kasiino

Malta Pokkerifestivali kevadine sessioon leidis aset 25. aprill – 2. mai. Põhiturniiri võitis Hollandist pärit Daniel Lakerveld, kes pani taskusse €71,000. Rahasse tuli aga ka vähemalt üks eestlane.

Malta Poker Festival toimus esimest korda 2018. aastal. Esimesel toimumise aastal võitis turniiri Itaaliast pärit Emanuele Onnis ning 2019. aastal leedukas Tomas Sujeta. Sellele järgnes kõigile teada olevatel põhjustel väikene paus ning käesoleval aastal toimub festival juba teist korda.

Your casinos will be cleared

Are you sure?