Miks pöörlevad slotiautomaatidel puuviljad?

Puuviljasümbolite esmakordne kasutamine slottidel ulatub tagasi ammustesse aegadesse kui hasartmängusid hakati organiseeritult pakkuma ning ilmusid esimesed seaduslikud litsenseeritud kasiinod. Tol ajal olid nõuded ranged, mistõttu kasutasid kasiinod auhindadena erinevaid maiustusi, et seadusi järgida, kuid samas ka mängijatele meelehead pakkuda.

Aja jooksul mängud ning auhinnad muutusid, kuid puuviljasümbolid jäid ning seostuvad ka veel tänapäeval kasiino mängudega. Fruta kasiino on kahtlemata Eesti kõige puuviljasem kasiino, kuid klassikalisi slotte leiab kindlasti kõigist online kasiinodest.

Lisaks puuviljadele leiame paljudelt slottidelt ka keerlevad number seitsmed. See number on olnud seotud õnnega juba sajandeid ning seetõttu muutunud ka kasiino maailmas üheks tuntumaks sümboliks. Number seitsme ilmumine rullikutele võib tuua suuri võite, muutes selle väga populaarseks paljudes mängudes.

Nende sümbolite seos kasiinodega on tugevalt talletunud inimeste mällu. Üks seda sorti klassikaline slott kus puuviljad ja seitsmed keerlevad on näiteks Mystery Reels Deluxe. Siin on klassikalisele mängule kõvasti glamuuri lisatud ning tulemuseks saadud tõeliselt Las Vegase pärane kogemus.

Nii ajalugu kui ka kultuur on mänginud oma rolli puuviljade ja hasartmängude seoste kujunemisel. Kuid millised hõrgutised täna ka slottidel ei keerleks, üks on kindel. Universaalne meelelahutuslik elamus ühendab mängijaid üle kogu maailma veel tänapäevalgi.


Your casinos will be cleared

Are you sure?